2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samuray

ya kaleci için otuzüç değilmi ahmet şahinnin yaşı kalecci kolay yetişmiyor iyi kaleciler için otuzüç otuzbeş yaş en ideal şaş kelecinin tam olgunlaştığı tecrübe kazendığı yaş ahmet şahin bu takıma çok katkı verdi vede verecektir takımda mutlaka kalmalı ne yapıp edip anlaşmalırını bekliyorum inşallah kalır

samuray

ya şu kongre 28 de yapılsa çok iyi olacak 4 hazirana sarkmaz inşallah zira bir an önce iç dış transferlerin yapılması lazım bilhassa ahmet şahin zenke kemal murat la anlaşıldı dilaverin sözleşmesi ne durumda bilmiyorum ama orda kalmalı agbetu da kalmalı takımın iskeleti büyük ölçüde bozulmamalı diye düşünüyorum iyi takviyelerle çok koşan gençler baarıya aç olan futbolcularla iyi işler yaparız gibi geliyor  ana

55.hakan

600 BİN LİRAYI BEĞENMEDİ

Bu sezon attığı gollerle tüm takımların gözdesi haline gelen Simon Zenke, Ankara'da transfer çalışmalarını sürdüren yeni oluşumun verdiği parayı beğenmedi. Önceki gün Zenke'nin menajeri transfer komitesi ile görüştü. Komite menajere Zenke için 600 bin lira teklifte bulundu.
Menajer bu rakamı Zenke'ye bildirdi. Zenke'nin bu rakamı beğenmediği öğrenildi.
Sözleşmesinde "360 bin Euro getirirse serbest kalır" ibaresi bulunan Zenke'nin, başka
kulüplerle görüşme halinde olduğu öğrenildi.

kaynak: http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=27700

kale5501

600 BİN LİRAYI BEĞENMEDİ

Bu sezon attığı gollerle tüm takımların gözdesi haline gelen Simon Zenke, Ankara'da transfer çalışmalarını sürdüren yeni oluşumun verdiği parayı beğenmedi. Önceki gün Zenke'nin menajeri transfer komitesi ile görüştü. Komite menajere Zenke için 600 bin lira teklifte bulundu.
Menajer bu rakamı Zenke'ye bildirdi. Zenke'nin bu rakamı beğenmediği öğrenildi.
Sözleşmesinde "360 bin Euro getirirse serbest kalır" ibaresi bulunan Zenke'nin, başka
kulüplerle görüşme halinde olduğu öğrenildi.

begenmesze gitsin 600+700 ondan gelecek parayla çok daha iyi oyuncu alınır

Ahmeti

Hangi futbolcuya ne teklif yapıldıysa kabul etmiyor herkes dahada fazla birşeyler koparmanın peşinde takımı düşünen bir tane futbolcu yok, biride Allah bereket versin beni bu takım adam yaptı diyen yok, tek cefakar taraftar hep birşeyler veriyor hiç aldığını görmedim ama helali hoş olsun yeterki aldıklarının hakkını versinler.

cembaba

Ya seneye aslında bunların yüzüne bakmayacaksın ondan sonra bak bakalım adam oluyorlar mı olmuyorlar mı

55.hakan

Agbetu,Zenke'den daha önemli benim için.Bu kadar az fiyata gitmesi üzer sadece beni.Paralı başkanı görünce ne kadar alabilirsek o kadar iyidir derdindeler.

Gökberk55

süper ligde zenkenin başarılı olacağını düşünmüyorum şahsen,beğenmiyosa gitsin,bence çok bile vermişler

Jnr.Serkan

Nasıl gitsin diyorsunuz anlamıyorum.Tamam gitsinde giderse 600-700 milyara gitcek.Önümüzde emenike örneği var.18 trilyona Fenere gitti.Zenke o kadar etkili oyuncu değil kabuldür ama önümüzde Emenike gibi bir örnek olduğundan bu kadar ucuza gitmesine karşıyım.Seneyede 10-12 gol civarı atacağına inanıyorum Zenkenin.Ertesi senede 4-5 milyona satmalıyız.

GökhanÇağlar

Zenke kalmalı..gitse bile en az 4-5 milyon euro para kazandırarak gitmeli..

55__Gurbet__55

O basarili olamaz bu süperligde bisey yapamaz. Süper Lig Premiere Leauge veya La Ligami oldu benim haberimmi yok. Süper Ligde ne oyuncular oyniyor Zenkede oynar. Insallah kalir

usare

Ya tamamda arkadaşlar yani bu adam 70 bin liraya oynamıyormuydu bu sene. 600 bin lirayı beğenmemek ne demek. Manisaya gitse ne kadar verecekler. Arkadaş herkes çakal olmuş ya. Ulen eski yönetim şunla 4 sene adam akıllı kontrat yapmamışsınız. Uğraştırıyorsunuz.Bu yüzden şirketleşmeliyiz işte. "Benden sonrası tufan" mantığında yapılmaz işler böylece.

Sonuna Kadar 55

zenke kalmalı şimdi gitsen dahil bedava gider ama seneye 8 milyon dolar gider.emerike daha iyi olur bence süper lig de

erhan55

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 26 Mayıs 2011, 20:13:30
Nasıl gitsin diyorsunuz anlamıyorum.Tamam gitsinde giderse 600-700 milyara gitcek.Önümüzde emenike örneği var.18 trilyona Fenere gitti.Zenke o kadar etkili oyuncu değil kabuldür ama önümüzde Emenike gibi bir örnek olduğundan bu kadar ucuza gitmesine karşıyım.Seneyede 10-12 gol civarı atacağına inanıyorum Zenkenin.Ertesi senede 4-5 milyona satmalıyız.

Söylediklerine kısmen katılıyorum Zenke kalmalı ve Giderken de gerçekten iyi para kazandırarak gidecek bir adam. Kalırsa da uzun yıllar iş yapacak biri. Ancak dediğin gibi Emenike Zenke'den iyi değil. Bu sadece benim fikrim değil. Birçok spor yorumcusu Zenke'nin daha iyi olduğunu söylüyor. Gerek fizik olarak gerekse topa arkadası dönük oynayıp teknik olarak daha iyi olduğu örnekleri veriliyor. Bence Emenike Zenke'den daha önce Türkiye'ye gelip daha önce duyulduğu için bu kadar popüler. Zenke'nin ondan aşağı kalır yanı olmadığı gibi tartışmaya açık olsa da görecelidir çünkü bence daha iyi. Yaşı genç ve daha da iyi olacak. Selçuk İNAN yıllık 3.2 milyon avro garanti para ve maç maşı 35.000 avro alırken diğer takımlardaki oyuncuların da milyonlar istemesi ya da 300 500 bini beğenmemesi normal. Ancak kesinlikle bu paraların aşırı fazla olduğunu düşünüyorum. Selçuğun türkiye adına üretkenliği yararı ne ki yılda eski parayla 7 Trilyon garanti para maç başılarla 10 trilyona varan bir geliri olsun. Fabrikaları olan adam bu kadar kazanamıyor. Düşünsenize adam 2 maçta 1 ev alabiliyor. Nice profesörler ömür boyu 2 ev alamıyor.
Neyse bu başka bir konu burayla alakası yok ama verilen paralar konuşulunca ekliyim dedim. Sonuç olarak eski kontrat tamamen büyük hata. Ve şimdi sağlam kontrat yapılıp en az 3 yıl Zenke elde tutulmalı.

sadece55

Emenike zenkeyle kıyaslamak Serkan Aykut ile Gökhan Kabayı kıyaslamaya benziyor bence