2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

fat55

Alıntı yapılan: fat55 - 18 Mayıs 2011, 16:37:44
greuther furth dan burak kaplan.
..duisburg dan olcay şahan......
.alemannia aachen den tolgay arslan.
hepsinin sözleşmesi 30.06.2011 de bitiyor.
burak kaplanla jimnastik görüşüyor.diğerlerinden birini bari alabilsek.gerçekten potansiyelli topçular.

King1965

yirmiuc

Zenke ile dün görüşülecekti, bir haber var mıdır?

sadece55

herşey seçimden sonra belli olacaktır.Biraz sabır çokta geç değil seçim

Ertuğrul Sağlam

Dün Ahmet Şahin başta olmak üzere iç transferde anlaşmak istedikleri birçok futbolcu ile anlaşmışlar.

cembaba

AlıntıDün Ahmet Şahin başta olmak üzere iç transferde anlaşmak istedikleri birçok futbolcu ile anlaşmışlar.

Ertan Abi süpersin... Çok mutlu oldum şu an :)

yirmiuc

Eğer Zenke ile de anlaşıp sözleşme uzattılarsa süper bir haber.

jean

Zenkeyi ruyamda gordum kalip kalmicagini sordum tabiki kalacam dedi

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: jean - 26 Mayıs 2011, 12:10:45
Zenkeyi ruyamda gordum kalip kalmicagini sordum tabiki kalacam dedi

işte bu iyi haber  ::)

veis

karşılıklı memnuniyet meselesi bu.zenke ve ahmet bizlerden memnun olmalı.hem şehir hem taraftar onları çok seviyor.ee bizde onlardan memnunuz.dogal olarak iki tarafda birazdan altdan alıp ortak yol bulmaları gerekiyor.ne az ne çok olmalı.hedeflerimiz dogrultusunda en uygun rakamlara anlaşmak zorundayız.şu bir takım kuruluyor ve orayada para lazım ve transferler eldeki paraya göre şekillenicek.elimizdeki parayı zenke ve ahmete verdikden sonra ortada kalmamak lazım.makul rakamlara anlaşılıp sezona rahat girmek gerekiyor.

Shane_Falco

Agbetu'nun akıbeti ne oldu bilenimiz varmı acaba.Coucerio maç kasetlerini izliyormuş.2. yarının maçlarını izleyen her hoca Agbetu'nun kalmasını isterdi bence ama bir bilgisi olan varmı bu konuda ?

Ayrıca altın ayak Abdül A2 milli takım aday kadrosuna dahil edilmiş....

AntZ

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 26 Mayıs 2011, 16:16:54
Ayrıca altın ayak Abdül A2 milli takım aday kadrosuna dahil edilmiş....

Bu çocuğun menejeri kimse helal olsun, muhteşem bir pazarlamacı... Bizim Samsunspor Store'un başına mı getirsek acaba bu adamı?

kale5501

Bu çocuğun menejeri kimse helal olsun, muhteşem bir pazarlamacı... Bizim Samsunspor Store'un başına mı getirsek acaba bu adamı?
harika olur gerçekten

veis

aramızda kalsın ama menajeri çelebi :D

samuray

bencede ahmet şahin mutlaka takımda kalmalı 3 aşağı beş yukarı bu işin ortasını bulurlar herhalde o teklif ettikleri parayada ondan daha iyi bir kaleci bulacaklarınımı sanıyor yönetim