2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

AntZ

25 Mayıs 2011, 16:43:16 #735 Son düzenlenme: 25 Mayıs 2011, 16:53:01 Ant55
Evet Ahmet Şahin iyi kaleci lafımız yok, çokta seviyoruz ailecek... Ama Serdar Kulbilge kariyerinin zirvesinde, Fener'de 1. kaleciyken 1 milyon istedi diye Aziz Yıldırım tarafından kapının önüne koyuldu. Oynarsa 600 bin lira alacak Ahmet, kötü para değil. Daha fazla teklif alabileceğine ihtimal vermiyorum. "Dalga mı geçiyorsunuz" gibi yaklaşımlar doğru değil... Varsa daha fazla veren kabul etmez teşekkür edersin...

Jnr.Serkan

Ahmetin galiba 1 milyonun 1 trilyon olduğundan haberi yok...Tamam Ahmet Şahin mükemmel bir sezon geçirdi,Onun üstün performansı çıkmamızda en büyük etkendi ancak 1 milyon'da etmezsin be Ahmet.Henüz o kadar zengin olamadık.Hem Kariyerinin en mükemmel çağını yaşadı bizdeyken.Kaybolmaya yüz tutmuşken tekrar Türkiyede piyasası oluştu.Aynı performansı göstereceğin ne malum.1 milyonda ısrar ederse emekleri için teşekkür edilmeli bence.Ama ortada anlaşırlar inşallah

GökhanÇağlar

Ahmet çok para istemiş..yönetimin o kadar verecegini sanmıyorum ama inşallah anlaşırlar,onun gibi kaleci zor bulunur..

mehmet yılmaz

Julio Cesar gelecek sanırım
Güzel transfer olur
Tolunay ona çok şans vermedi ama bize göre bir forvet olduğu kanısındayım.

veis

cesar transfer olursa sonuca direkt gidebilen bir oyuncumuz olur ve nokta transfer olur.ahmet konusundada bu sezon gayet iyi maçlar çıkardı ve dogal olarak fiatında yükselme istemesi normal.ama bana çok fazla rakam geldi ve onunda kendine bir sorması lazım kim bana 1 milyon verir diye.şehre alışdın taraftar sana hayran azcıkda sen fedakarlık yap.ortak yol bulunur kanısındayım.muratın kalmasıda iyi oldu.ama şuda bir gerçekki metro takımı aldı diye hem bizimkiler hemde dışarıdakiler faiş paralar istiyor.bence biraz haksızlık yapılıyor.

cembaba

Can Ulun'un sözü geldi aklıma bu konuşmalar üzerine; "150 TL'lik kombineyi taksitle almak isteyen taraftarım dururken, milyar beğenmemek kimin haddine?"

germencisse

Aslina baktigimiz zaman ahmetin istedigi fiyat cokta yuksek degil..zaten takimlar super lige ciktigi zaman one cikan oyuncularin degeri 2 katina cikiyor..o yuzden ahmeti ikna etmeye calissinlar..

veis

görüşmenin 10 dakika sürmesi ilginç.çünkü ahmeti kazanmak isteyen yönetim uzun ugraşlar verirdi bence.samsunspor kalmak isteyen ahmet içinde geçerli bu.

Burak

Alıntıts ile mukavelesi bittiği için herhalde ts hiç para kazanamayacak. vefasızlık. sanırım selçuk da aynı şekilde gidecek. halbuki bu oyuncular tsde yetişti ve orada isimlerini duyurdular. bir zamanlar egemen ve birkaç futbolcu kadro dışı bırakılmıştı diye hatırlıyorum, herhalde o tip şeylerin etkisi fazla.. ama yine de büyük vefasızlık, en azından şenol hocaya karşı. bu arada, ts takımı 96idaki gibi yine dağılıyor. gidişat iyi değil. son olarak, haber7 yine tümspor linkleri vermeye başladı. böyle giderse spor haberlerine tıklamayacağım!

al sana sepetten yumurta . Siz yetiştirdiyseniz Bursa ile Manisa ne yaptı o zaman sadece tohummu ekti hey allahım ya

http://www.tumspor.com/haber/20110525/Egemen-Korkmaz-resmen-Besiktasta.php

Ahmeti

Hadi Ahmet biraz uçmuş ama Zenke ne alemde oda uçanlardanmı acaba ?

hacettepeli

Alıntı yapılan: Burak - 25 Mayıs 2011, 16:14:09
Arkadaşlar Ahmet Şahin çok iyi ve çok sevdiğimiz bir kaleci eyvallah ama bir durumda var ki Ahmet Şahin'i de biz Süper Lig'e geri çıkardık. Kaldı ki Ahmet Şahin bu sene gördüğümüz en iyi kaleci performanslarından birisini sergiledi ama Nduka , Ferhat Kiraz , Mbilla gibi adamlara karşı yani Bank Asya seviyesindeki futbolculara karşı artık Baros , Niang , H.Almeida , Necati , Makukula gibi daha üst düzey oyunculara karşı mücadele edilecek.  1 milyon TL bence çok Ahmet Şahin için . En fazla 700-750 limitine kadar çıkılmalı. Para olacak diye Chelsea'nin ilk zamanları ya da M.City'nin şimdiki hali gibi olmamalıyız. Kaldı ki sezona sadece Ahmet Şahin ile de başlamamalıyız kesinlikle ikinci iyi bir kaleci şart . Sonuçta Ahmet Şahin Süper Lig'de oynadı çok sezon ama aklımda çokta yer eden bir kaleci değildi o zamanlar .

1 milyon doları hakediyor Ahmet. çok kaliteli bir kaleci. As kalecimiz Ahmet Şahin olmalı. yabancı hakkımızı kaleciden yana kullanmamalıyız. Ahmet Şahin kimin aklında ne şekilde yer edinmesiyle değil bizi lige çıkaran en önemli faktör oluşuyla gönlümüzde yer edindi. kalitesi tartışılmaz bir kalecidir. şuan mevcut Türk kalecileri arasında ilk 5'te olduğuna kalıbımı basarım. son maçlara göre yorum yaparsak o zaman bu takımın nasıl şampiyon olduğuna şaşırmamız lazım herkes kötüydü ve konsantrasyon eksikliği vardı. şimdi Ahmet'in takımda gitme durumu olsa süper lig'den çoğu takım kadrosunda görmek isteyecektir. İlk önce kendi insanımıza hak ettiği değeri verelim daha sonra takıma yararı olacağından eminsek yabancı veya yerli oyuncu alalım.

sadece55

hocam piyasayı yükseltme 1 trilyon istiyor ahmet 1milyon dolar deil  :D :D

brigand

1 milyon bana göre çok büyük bir meblağ. ama ücretinde arttrıma gidilmesi gerek bencede. son maçta yaptığı hareketleri göz önünde bulundurmassak performansı arttırımı zaten hakketti.

engin55

Parasını tabiki artırmak lazım ama 1 milyon bencede çok yüksek. Böyle bir para istiyorsa takımda kalmak istemiyor demektir. Birde yeni gelecek yönetimin para sorun değil dememesi lazımdı her menejer fiyatı tavan a çekecektir.

atakumlu83

arkadaslar youla samsunspora gelmek ıstıyormus yaaa