2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

hocam valla şöyle bakınca süper ligde göremiyorum aman aman iyi kaleci.volkan var gaziantepin kalecisi var birde tsnin kalecisi onur var.onurda sakatlık geçirdi eskisi gibi olacak mı meçhul.diğer takımların neredeyse hepsi kaleci konusunda sıkıntı yaşıyor.birde kalecilik biraz farklıdır.eğer iyi bir kaleciyse kendini belli eder her şartta.diğer mevkilerde durum öyle değildir ama kale konusunda işler değişir diye düşünüyorum.

ugurozkan

Alıntı yapılan: berusa55 - 25 Mayıs 2011, 13:45:19

GÖRÜŞME 10 DAKİKA SÜRDÜ
İlk görüşme Ahmet Şahin ile yapıldı. Yaklaşık 10 dakika süren görüşme gergin başladı ve öyle bitti. Transferi yürüten Süleyman Salur, Ahmet Şahin'e, "Samsunspor'a verdiğin katkıları biliyoruz. Seni tekrar takımda görmek istiyoruz. Taban fiyatımız 400, tavan ise 600 bin lira. Sana 300 bin peşin, 300 bin lira maç başı teklif ediyoruz. Senin teklifin düşüncen nedir" dedi.

300 bin lira maç başına veriyorlarsa hemen kabul etsin :) senede 10 trilyon yapar. o maç başı 10 bin liradır, yani ahmet için 650 bin lirayı gözden çıkarmışlar. ahmet de 1 milyon istiyormuş. bir hafta sonra 800 binde anlaşırlar. ama buradaki asıl sorun yönetimin para bizim için problem değil tavrıydı. herkes aklına gelenden de fazlasını söylüyor.

Gökberk55

25 Mayıs 2011, 15:40:05 #722 Son düzenlenme: 25 Mayıs 2011, 16:48:03 samsuni
ahmete 1 milyon çok hemen havalandı,hiç kimse bulunmaz hint kumaşı değil :-\

Atakumlu

Alıntı yapılan: Erdinc - 25 Mayıs 2011, 15:14:44
1 milyon ahmet için çok büyük rakam bence...Bunun doğruluğu varsa yabancı kaliteli bir kaleci de alınabilir.

Erdinç her gidenin arkasından yabancı alırsak kaç yabancıyla oynucaz biz...

Musti

25 Mayıs 2011, 15:43:07 #724 Son düzenlenme: 25 Mayıs 2011, 16:48:19 samsuni
 Ahmet için kesin bir şey yok gazetelerin söylediğinden ötürü. Bunlar şimdilik dedikodu. Profesyonel bir iş sonuçta.Herkes kendi çıkarını düşünmek zorunda.

Atakumlu

25 Mayıs 2011, 15:43:58 #725 Son düzenlenme: 25 Mayıs 2011, 16:49:22 samsuni

Hemen bi tarafı kalktı tarzında yazıları da yazmıyalım artık kardeşim ayıp oluyo  ;)

ahmete 1 milyon çok onun yerine başkasını alabiliriz, hiç kimse bulunmaz hint kumaşı değil yazsaydın daha guzel olurdu ...

s_uzunkaya

25 Mayıs 2011, 15:44:57 #726 Son düzenlenme: 25 Mayıs 2011, 16:49:41 samsuni
 ahmedin çok istemesi gayet normal. takımın yarısıydı bu sene.eğri oturup doğru konuşalım. artı birde bizlere çok sevdirdi kendini ve taraftarında onu çok sevdiğinden haberi var. bencede 500 garanti para, 340 da maç başına 10 ardan 840 bin tl. iyi para ahmet için. daha primleri olcak ekstaraları olcak. 1 trilyonu bulur. ee ahmette herhalde suyunu çıkarmaz daha fazla...

Gökberk55

1 milyon çok ahmete,valla şimdi bana kızcaksınız ama süper ligde başarılı olacağına inanmıyorum,süper  lig bank asyaya benzemez

berusa55

Ahmet Şahin'in transfer konusuyla ilgili görüşleri transfer başlığında paylaşalım arkadaşlar...

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=8907.msg425430#new

CeLL-O

Ahmet Süper Lig'e çıkmamızda çok büyük bir etken, çok para istemesi de gayet normal. Hatırlayın en son ne zaman taraftarına bu kadar güven veren bir kalecimiz oldu ? Hakan Arıkan, şaka mı :) Ahmet onu cebinden çıkarır bence. Ortalama 800-900 arası bir fiyata anlaşılır diye düşünüyorum.

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: CeLL-O - 25 Mayıs 2011, 15:48:39
Ahmet Süper Lig'e çıkmamızda çok büyük bir etken, çok para istemesi de gayet normal. Hatırlayın en son ne zaman taraftarına bu kadar güven veren bir kalecimiz oldu ? Hakan Arıkan, şaka mı :) Ahmet onu cebinden çıkarır bence. Ortalama 800-900 arası bir fiyata anlaşılır diye düşünüyorum.
hacı valla şaka gibi :) :) Ahmet,Hakan Arıkan'ı cebinden çıkartır sonra diğer cebine koyar oradan da çıkartır :) :)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 25 Mayıs 2011, 15:48:17
ben düstursuz bi yorum yaptığımı düşünmüyorum
kardesım son zamanlarda forumun sevıyesı dustu.bıze dusen gorev bu sevıyeyı yukarıya cekmek.sen boyle dersen olmaz.bızde zamanında yaptık boyle yanlıslar ama dıyorum ya bundan sonra bıraz daha dıkkatlı olalım tabı bu herkes ıcın gecerlı. ;)

Uğur Yıldız

ilk görüşme olumsuzmuşş..bakalım murata olduğu gibi süper lige çıkmamızdaki en büyük pay sahibine kaç kişi sallayacak şimdi..hadi yazın ahmetede defol git diye!

Burak

Arkadaşlar Ahmet Şahin çok iyi ve çok sevdiğimiz bir kaleci eyvallah ama bir durumda var ki Ahmet Şahin'i de biz Süper Lig'e geri çıkardık. Kaldı ki Ahmet Şahin bu sene gördüğümüz en iyi kaleci performanslarından birisini sergiledi ama Nduka , Ferhat Kiraz , Mbilla gibi adamlara karşı yani Bank Asya seviyesindeki futbolculara karşı artık Baros , Niang , H.Almeida , Necati , Makukula gibi daha üst düzey oyunculara karşı mücadele edilecek.  1 milyon TL bence çok Ahmet Şahin için . En fazla 700-750 limitine kadar çıkılmalı. Para olacak diye Chelsea'nin ilk zamanları ya da M.City'nin şimdiki hali gibi olmamalıyız. Kaldı ki sezona sadece Ahmet Şahin ile de başlamamalıyız kesinlikle ikinci iyi bir kaleci şart . Sonuçta Ahmet Şahin Süper Lig'de oynadı çok sezon ama aklımda çokta yer eden bir kaleci değildi o zamanlar .

kabacevizli55

anladık para var da  o paranın sonuda vardır elbet  her isteyen futbolçuyada istediği rakamı verirsek halimiz nolur futbolçularda biraz anlayışlı olmalı iki taraftanda orta yol bulunmalı darphanemiz yok sonuçta