2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 25 Mayıs 2011, 15:02:54
ayrıca Ahmet Şahin şu an Türkiye'de her takımda oynayabilecek kaliteye ve tecrübeye sahip.eğer Ahmet Şahin'den daha iyi kaleci alacaklarsa alsınlar ama şu an için öyle bir şey mümkün değil.3-5 kuruşun hesabının yapılmaması gerekir Ahmet Şahin konusunda.
yaa kardeşim katılıyorum da şu aradaki uçuk meblalara 3-5 kuruş demiyelim gözünü seveyim.arada 400-500 milyar fark var. :)

55_OrHaN_55

25 Mayıs 2011, 15:07:07 #706 Son düzenlenme: 25 Mayıs 2011, 16:46:58 samsuni
Güle güle ahmet şahin.

AntZ

AlıntıYILDIZ YAĞMURU BAŞLIYOR

Samsunspor Başkan Adayı Kazım Yılmaz ve kurmayları dış transferde F.Bahçe'den Bilica, Beşiktaş'tan kaleci Hakan Arıkan, yine Fenerbahçe'den kaleci Serdar Kulbilge, G.Antepspor'dan Julio Cesar ile temaslarını sürdürüyor

DEVAMI GELECEK
4 Haziran'da gerçekleşecek kongrede Samsunspor başkanlığına seçilmesine kesin gözüyle bakılan Kazım Yılmaz, iç ve dış transferde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. İç transferde Murat Yıldırım ile yeniden anlaşma sağlayan Kazım Yılmaz, dış transferde de bombaları patlamak üzere. Portekizli teknik adam Couceiro ile prensipte anlaşan Yılmaz ve ekibi, Fenerbahçe'den Bilica ile de söz kesti.

BOMBALAR DEVAM EDECEK
Bombalar bununla bitmiyor. Başkan Adayı Yılmaz, Beşiktaş'ın başarılı kalecisi Hakan Arıkan ile bir dönem Fenerbahçe'de forma giyen kaleci Serdar Kulbilge, G.Antepspor'lu Brezilyalı oyuncu Juilo Cesar ile anlaşmak için yoğun bir mesai harcıyor. Süper bir takım oluşturmak için tüm imkanlarını sefer ettiklerini söyleyen Yılmaz, "Sürprizlerimiz bundan sonrada devam edecek" dedi. Özgür KALANBAK

http://dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=57837

Atakumlu

yazanların ne kadar dogru oldugu mechul ama eger ki dogruysa Bunlar Ahmet Şahin i silmişler demektir...İnşALLAH kaş yaparken göz çıkartmazlar  :o

ahmetsefa55

demekki ahmet şahıne yol vercekler.
hakan ve serdar ıkısıde ıyı kalecı bence ancak ahmet'ın sagladıgı uyumu , yaptığı abiliği ve takımı sahiplenmesini başarabilirler mi ? şüpheli..
bılıca nın eskişehire gitme ihtimali varmış sanırım sezer öztürkü alırken bilicayı takasta kullanabilirmiş fener.

ayrıca bunlar yıldız falan değil.orta düzey süperlig topcusu ve ne kadar verim verecekleri meçhul.çünkü kendi takımlarında oynamıyorlar.

ngonge

Uzun yıllar kaleci konusunda sıkıntı çekmiş bir takım olarak, Ahmet konusunda fedakarlık göstermemiz lazım. O da haklı 33 yaşında ve muhtemelen son kontratını yapacak.
Sene ortasında 500.000 e yarım saatte imza attıracağın adamları son güne bırakırsan olacağı bu.

Musti

Bilica, Galip Öztürk'ün de vurguladığı "zeki,çevik ve ahlaklı" bir futbolcu değil. Samsunsporumuz'a yakışmaz.

sadece55

1 milyon ahmet için çok büyük rakam bence...Bunun doğruluğu varsa yabancı kaliteli bir kaleci de alınabilir.

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 25 Mayıs 2011, 15:06:18
yaa kardeşim katılıyorum da şu aradaki uçuk meblalara 3-5 kuruş demiyelim gözünü seveyim.arada 400-500 milyar fark var. :)
kardeşim 400-500 olsun ama önemli olan o parayı hak edip etmeyeceği.şu an Türkiye'de oynayan en iyi 5 kaleci sayalım desek içinde Ahmet olur mu olmaz mı yönetimin bunu anlaması gerekir.oldu ki Ahmet Şahin'le anlaşmadılar kimi getirecekler?eğer getirecekleri kaleci Ahmet'ten iyi olursa eyvallah ama şu an için imkansız kardeşim.Hakan Arıkan,Serdar Kulbilge demişler de onlar Ahmet'ten daha mı iyi?ayrıca ikisinden birini aldık diyelim bu adamlarda gene üç aşağı beş yukarı Ahmet'in istediği paraya oynacaklar.Elimizde bu kadar iyi bir kaleci varken bence istediği verilmesi lazım

ahmetsefa55

Ankara'da ZİRVE

Süleyman Salur, Ahmet Şahin ve Simon Zenke ile Ankara'da yapılan ilk temasların çok olumlu geçtiğini, bugün tekrar masaya oturup anlaşma sağlayacaklarına inandıklarını söyledi.Samsunspor Başkan Adayı Kazım Yılmaz'ın listesinde yer alan Süleyman Salur, Ankara'daki görüşmeler hakkında bilgi verdi. Ahmet Şahin'in kendisi, Simon Zenke'nin ise menajeri ile masaya oturduklarını belirten Salur, "Yaptığımız görüşmeler çok olumlu geçti. Bugün tekrar konuşacağız ve bir aksilik çıkmaması durumunda masadan anlaşmış olarak kalkacağız" dedi. Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren Süleyman Salur, "Bugün biraz daha hareketli geçecek diye düşünüyorum. Yurt içinde ve yurt dışında yaptığımız araştırmalarda somut adımlar atabiliriz. Metro Holding Yönetim Kurulu Başkan Galip Öztürk'de aramızda olacak. Listemizdeki önemli isimlerin transferlerini bitirmeye çalışacağız" diye konuştu.

haber gazetesi

SametYılmaz55

Hakan Arıkan ve Serdar tam bir saatli bomba.anlaşın işte Ahmet'le ne gerek var hakan'a serdar'a  >:( >:(

55ertan

Alıntı yapılan: Musti - 25 Mayıs 2011, 15:14:31
Bilica, Galip Öztürk'ün de vurguladığı "zeki,çevik ve ahlaklı" bir futbolcu değil. Samsunsporumuz'a yakışmaz.

Sivasspor dayken hayrandim bilicaya. Sivassporun basarisinda büyük payi vardi.

Stoper

Denge gazetesi çok uyduruk şeyler yazıyor. En son geçen sene sezonun ilk haftasında almıştım. O gün bugündür almıyorum,okunacak bir gazete olarakda görmüyorum.. .  Ahmet Şahin'e teklif edilen rakam çok düşük. Bank asya oynamayacak bu adam süper lig oynayacak!Maytap mi geçiyorlar?

sadece55

Hocam biz bankasyadaydık....Ahmet orada en iyi kaleciydi Süper Ligte gerçekten ilk5'e girebilceğini düşünüyormusunuz?

##kdc##

ahmet her yerde ilk 5 e girer, bir denizli, bi altay maçı vs unuttunuz mu, hakkını yemeyelim bence. burda olmamızın en büyük etkeni ahmet şahindir