2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

seydo55

C'mon Seedorf
Seedorf turns and smiles: what if it happens (=

beşnumara

Akyol reyiz de deco'ya ulaşsın o zaman ;D ;)

AntZ

Alıntı yapılan: seydo55 - 25 Mayıs 2011, 00:09:35
C'mon Seedorf
Seedorf turns and smiles: what if it happens (=

Nerde yazmış, bize cevap vermedi hain, istemiyorum artık, söyle ona çok kırıldım, gelmesin  :D

Alıntı yapılan: beşnumara - 25 Mayıs 2011, 00:11:08

Ohooo kolayını ona veriyorsunuz, bitmiş o transfer zaten, biz zor olanı ikna etmeye çalışıyoruz  1dk!!!

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: berusa55 - 25 Mayıs 2011, 00:05:21
O kadar muhabbetini yaptık makara olmadı da biz adama ciddi ciddi sorunca mı makara olacak kardeşim  ;)

En azından geyiğin sonu kesilir...
abi yalnız olumlu bişe söylerse tarihimizdeki isimsiz kahramanlardan biri olursun şimdiden söyliyim  :D

seydo55

Alıntı yapılan: beşnumara - 25 Mayıs 2011, 00:11:08
Akyol reyiz barbara ile görüşüyor şuanda Pato bitti bitiyormuş (=

furkan5534

AntZ

davidsavage

aşkımın adı julio cesarrrr bla bla bla :D

Kaya

Bursaspor Ergiç'i Galatasaray Mustafa Sarp'ı neden bırakıyor ilk önce bunu düşünmek gerek bence..İki isimde potansiyeli olan ancak uzun vadede performans düşüklüğü yaşayan isimler.Tek avantajları ligi tanıyor olmaları...Mutlaka iki tane ön libero alınmalı ve bu isimler gerçekten kaliteli olmalı.Şuan dünya futbolunda olmazsa olmaz mevkiidir Önlibero.

sadece55

Hakan Arıkan veya Serdar Kudbilge düşünülüyormuş

Ollivanders

25 Mayıs 2011, 09:51:26 #685 Son düzenlenme: 25 Mayıs 2011, 11:28:00 Serpico55
Bence Ahmet şahin ikisinden de iyi. Neden boyle sacma dusuncelere dalarlar anlamıyorum. hakan Arıkan kimdir ya? Adam başlı başına hata . Serdar kulbilge de iyidir ama Ahmet şahinin kalmasını tercih ederim. Suleymanou yu getirmezler da bunlar?

fındık

Alıntı yapılan: iak5529 - 25 Mayıs 2011, 01:22:04
   Bursaspor Ergiç'i Galatasaray Mustafa Sarp'ı neden bırakıyor ilk önce bunu düşünmek gerek bence..İki isimde potansiyeli olan ancak uzun vadede performans düşüklüğü yaşayan isimler.Tek avantajları ligi tanıyor olmaları...Mutlaka iki tane ön libero alınmalı ve bu isimler gerçekten kaliteli olmalı.Şuan dünya futbolunda olmazsa olmaz mevkiidir Önlibero.

Aynen katılıyorum  10 yıl futbol oynadığım için bunu daha iyi biliyorum bide günümüzde her mevkiide oynayabilecek oyuncular bulmamız gerekir ( günümüz futbolda mevkii kalmadı artık)

sadece55

Bence Serdar ahmetten daha iyi..SüperLig tecrübesi de daha iyi daha yararlı olur.

Burak

600.000 TL'yi beğenmemiş 1 milyon TL istiyormuş  :-\

yirmiuc

O fiyatı istiyorsa arada başka Süper Lig takımları olabilir.