2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

GökhanÇağlar

ergiç iyi bir transfer olur..mustafa sarp hırslı bir topçu iş yapar bizde..

Gorkem

ergiç ve mustafa sarp gelirse çok iyi olur

maço

bank asyaya çıkarken cok dua etmiştim.İstanbulda iş yapamayan oyuncuları inşallah almaya kalkmayız diye mesela mustafa sarp konusunda gelsin diyen var,tabiki saygı duyuyorum ama önemli bir noktaya işaret etmek istiyorum.

bize başarıya aç futbolcu lazım,

eğer hedefimiz gerçekten ilk 5 se, gs da iş yapmayan adam  gs yi ilk 8e sokamayan ve beğenilmeyip gönderilmek istenen adamı almak bizim hedefimizi gerçekleştirir mi?o yeteneği var mı?

eğer ortasahaya transfer yapmak istiyorsak sarp gibi değil ordudaki murat akın gibi bandırmada oynayan mustafa şen gibi boludan ferhat kiraz,konyadan ali dere gibi transferler yapmalıyız eski sistemimizi yerleştirmeliyiz takıma.

emin olun konyadaki ali dere, bobodan nihattan tekkeden julio cesardan cok daha yarar sağlar takıma maddi manevi.

bizim hedefimiz yeni kemaller bulmak ve kaliteli yabancılarla takımı bir yere getirmek olmalıdır.

tabiki herkes kendi istediği olsun ister inşallah yapılacak olanlar Samsunsporumuz için hayırlısı olur.

germencisse

Kayserispor'dan Mehmet Eren Boyraz ve Önder Turacı serbest kala isimler arasında.. kayseri_spor

berusa55

BOMBA TRANSFER GELİYOR
24 Mayıs 2011 / 13:55

Metro Holding Başkan Danışmanı Necmi Hatipoğlu, "İlla ki star oyuncu alacağız, transfer edeceğimiz oyuncular star olmalarının yanında işimize yarayacak isimler olacaklar" diye konuştu

FAYDALI OLMALI
Metro Holding Başkan Danışmanı Necmi Hatipoğlu, taraftarları heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu. Taraftarları havaalanına ve 19 Mayıs Stadı'na çekecek süper star oyuncularla temaslarının devam ettiğini söyleyen Başkan Danışmanı Hatipoğlu, "İlla ki star oyuncu alacağız, ünlü olması yeterli değil. Transfer edeceğimiz ismin takıma faydası olmalı" dedi

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Samsunspor'un ligde layık olduğu yerlere gelmesi noktasında ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden Hatipoğlu, "4 Haziran'da yapılacak kongrede göreve seçilmemizle birlikte düşündüğümüz projeleri hayata geçirmek için çalışacağız. İnşallah bu görevimizde de başarılı olacağız. Bunun için buradayız. Herşey Samsunspor için" diye konuştu.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=57785

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Couceiro'nun gözdeleri
24 Mayıs 2011 / 13:54

Samsunspor'un kasetlerini izleyen Portekizli teknik direktör Couceiro'nun Dilaver Güçlü başta olmak üzere Ahmet Şahin, Kemal Tokak, Hakan Bayraktar, S.Zenke ve Murat Yıldırım'ın takımda mutlaka kalması gerektiğini açıkladı
İki gün boyunca Ankara'da Samsunspor'un maç kasetlerini izleyen ve bol bol not tutan Portekiz teknik direktör Couceiro'nun Dilaver Güçlü, Ahmet Şahin, Kemal Tokak, Hakan Bayraktar, Simon Zenke, Murat Yıldırım'ın kalmasını istediği ifade edildi. Öte yandan Portekizli teknik adamın, Samsunspor'da göreve başlayıp başlamayacağı ise bugün netleşiyor

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=57781

fındık

berusa55

CİMBOM'DAN SARP KARTAL'DAN BOBO

Yeni oluşum, Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Mustafa Sarp ile prensip anlaşmasına vardı. Transfer komitesi Beşiktaşla ilperi koparan Bobo ile de görüşeceği öğrenildi
24 Mayıs 2011 Salı 13:33

PRENSİPTE EVET DEDİ
Olağanüstü Genel Kurul'da aday olacak yönetim, dış transferde görüşmelerini sürdürüyor. Yurtiçi ve yurt dışında birçok oyuncu mercek altına alındı. Yerli oyunculardan birisi de Galatasaray'ın önümüzdeki sezon kadrosunda düşünmediği ön libero Murtafa Sarp. Transfer komitesinin görüştüğü oyuncu ile prensipte anlaşıldığı öğrenildi.

BOBO İLE GÖRÜŞÜLECEK
Buarada yeni oluşacak yönetim diğer bombaları da patlatmaya hazırlanıyor. Ankara'da toplanan transfer komitesi, Beşiktaşla ipleri kopartan Bobo, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da orta saha oynayan Ferdi Coşkun ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un santraforu Teyfik Köse ile görüşecek. Bobo ile ciddi ciddi pazarlık yapılacağı da gelen haberler arasında.

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=27630

germencisse

berusa55

Alıntı yapılan: germencisse - 24 Mayıs 2011, 17:22:28
Ersin abicim iyi çalışıyorsun :)

Eyvallah kardeşim; yerel gazetelerimizdeki habeleri ne derece doğru bilmesek de forumumuzda paylaşıyoruz.. Süper Lig'de olunca transferin dedikosu bile göze kulağa hoş geliyor artık.

twitter

özkan

Gazeteye bak .Teyfik köse'ymiş..Yoh la biz gavahda ona devvikh koğse diyoz !
Yazı yazmasını bilmeyen gazete,istihbaratı nerden bulsun ?

cezayir55

milan jedinak  bizim icin mustafa sarptan daha iyi olur ve bonservisi elinde

5trawberry

Forumdaki bahsi geçen isimleri listelesen çöp kutusundan farkı kalmaz :)
Süper lig de nasıl top oynadığını gördüğümüz adamlar gelmesin bize. Türk oyuncuları dışarıdan bulamayacağımız için, yurt içi transferleri Türk olabilir.
Ama yabancı transferleri de yurt içinden yapacaksak vay halimize.

minci

Arkadaşlar Süleyman Salur İbrahim Üzülmeze teklif götürdüklerini söyledi. İbo da futbola devammı yoksa tamammı aşamasında olduğunu söylemiş. Yani net bir yanıt vermemiş. Bunları bizzat ben kulağımla duydum. Bu ne demek. Bu adamı almaya mı niyetliler. Her halde doğru değildir. Bu konuda bilgisi olan varmı. Varsa lütfen paylaşsın.

5trawberry

İbrahim Üzülmezin Samsunla akrabaları olarak bir bağlantısı olduğunu biliyorum, ama emin değilim.
Gelmesin denilecek bir adam değil ama, sürekli olmaz.
Yaşlı.