2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

davidsavage

AlıntıSağlam, Ivankov, Ali Tandoğan, Mustafa Keçeli, Hüseyin Cimşir ve Ivan Ergiç ile yollarını ayırdıklarını açıkladı.
Altidore'un durumunun bir hafta içinde netlik kazanacağını belirten Sağlam, Insua, Stepanov ve Svensson'un takımdan ayrılma ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi.

Aralarında fena olmayan oyuncular var aslında,Ergiç mesela.

Burak

Ergiç ve Stepanov ideal transferler olur bence. A.Tandoğan , M.keçeli , H.Çimşir artık emeklilik parasını biriktirdikleri için faydalı olmaz

SametYılmaz55

ergiç orta sahaya mükemmel olur alabilirsek

deli 55

Alıntı yapılan: Burak - 24 Mayıs 2011, 10:17:42
Eğer forvet olan Julio Cesar ' sa çok iyi futbolcu o  çok beğeniyordum onu
aynen

ChucKeR

Alıntı yapılan: davidsavage - 24 Mayıs 2011, 12:35:44
Aralarında fena olmayan oyuncular var aslında,Ergiç mesela.

ergiç gelirse büyük iş olur. tabi bobo gibi unrealistic de değil. kişiliği de çok sağlam. insan olan sırplardan :D

Atakumlu

Maikon Leite      450.000    Forvet             Santos
Alan Patrick                     50.000    Orta saha         Santos
Paulinho                       1.250.000    Orta saha          Corintias
Diego Renan      2.000.000    Defans             Cruzeiro

nasıl olsa paradan yana sıkıntı yok, İsa Hoca bu futbolcuları da bi izle   :)

Jnr.Serkan

24 Mayıs 2011, 14:23:04 #621 Son düzenlenme: 24 Mayıs 2011, 14:27:42 Jnr.Serkan
Couceiro é trunfo na Turquia

http://www.abola.pt/nnh/ver.aspx?id=264983

Altındaki yorumlarada bi anlam veremedim  :)

Stoper

LisandroLopez

Bursaspor'dan hiçbir oyuncunun gelmesini istemem.. Ergic ide istemem..
Manisa da Nizamettin sözleşmesi de bitmiş al ne güzel transfer işte..

ŞİM-ŞEK-LER

Jose Couceiro Samsunspor bir sonraki teknik direktör olarak Türkiye'de verilen ve Ankara, o ülkenin başkentinde son Cuma günü idi Kazım Yılmaz, 4 Haziran'da yapılacak seçimlerin galibi olarak adlandırılan başkan adayı ile bir araya gelecek Haziran, bazılarının da bağlantı kurdu.

Jose Couceiro, o bulundu, bu yüzden ve Sporting bilgisi ile Türkiye'ye gitti gelecek sezon Samsunspor tren davet edildi, ancak yaklaşık iki saat, yönetmen aslan genel süren bir toplantı değildir Türkiye'de haber rağmen, aldığı davetine henüz yanıt işlenen Couceiro gelecek hafta Samsunspor için bir taahhüt işareti olabileceğini göstermektedir.

Emin, şimdilik, yani Steaua Bükreş ile ilişkili olmasına rağmen Romanya Couceiro değil çalıştırıcı.

5trawberry

ŞİM-ŞEK-LER

Musti

24 Mayıs 2011, 14:54:25 #627 Son düzenlenme: 24 Mayıs 2011, 15:44:38 Musti
Kayseri Engin Bekdemir ile 4 yıllık sözleşme imzalamış. FM'de bir türlü alamadığım oyuncuydu :) Bakalım Türkiye'de neler yapacak.

jean

Portekizli birine oluttum yorumlari ilk yazan git lisbondan kulubu rahat birak aptal gibisinden konusuyor diger ikiside bol sanslar dilemis

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: ChucKeR - 24 Mayıs 2011, 13:55:17
ergiç gelirse büyük iş olur. tabi bobo gibi unrealistic de değil. kişiliği de çok sağlam. insan olan sırplardan :D

aynen ergiç iyi bencede bide mustafa sarp yazıo gazetelerde o adamda bana kalırsa turgayın yerine cuk oturur