2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

King Of The North

Ayrıca site müdavimlerimizi Hüseyin kalpar hocaya sahip çıkmadıkları için kınıyorum, adam 2 hafta kala çıkmayı garantielmiş, son maçı verdi diye demediğiniz kalmadı :D

GençKozluklu

Alıntı yapılan: Gorkem55 - 23 Mayıs 2011, 12:31:55
ahmet şahin gitmeyecek inşallah

Demedi demeyin. Yılın transferi olur :) Bizden de milli takıma banko gider. Karakter oalarak ta adama gibi adam. Antremeanlarda hiç kaytarmaz tam bir profesyonel. Taraftar onu o da taraftarı seviyor. Ayrıca da oldukça istikrarlı bir oyuncu.

Kalırsa Ahmet'te çok kazançlı çıkar.

LisandroLopez

Julio Cesar ı sırf 6s'a attığı gol için bile alırım.. iyi sol ayağı var.

maviay55

AlıntıHepsiyle anlaşırız

Başkan Adayı Kazım Yılmaz, sözleşmeleri biten oyuncularla bugün görüşeceklerini ve büyük ölçüde anlaşma sağlayacaklarını belirtti.Samsunspor'un 4 Haziran'da gerçekleşecek olağanüstü kongresinde şu an için tek aday durumunda olan Kazım Yılmaz, sözleşmeleri sona eren oyuncularla bugün görüşeceklerini söyledi. Muhabirimiz İlker Aktaş'a özel açıklamalarda bulunan Yılmaz, "Oyuncularımızla gerçekleştirdiğimiz ilk temaslarda olumlu sinyaller aldık. Yapacağımız bugünkü görüşmelerin ardından anlaşma sağlayacağımıza inanıyorum" dedi. Hoca konusuna da değinen Kazım Yılmaz, "Jose Couceiro ile büyük ihtimalle anlaştık. Bilinmesini istediğim en önemli şey yabancı hocayı şov için seçmedik" diye konuştu.

haber

King Of The North

Alıntı yapılan: SS55 - 23 Mayıs 2011, 14:46:39
messi çocukluk arkadaşım beraber kuran kursuna giderdik.aradım sordum kendine bir teklif gelmediğini söyledi.
biz kaynağın ta kendisiyiz öyle sağda solda söylenenlere inanmayın.

ben de Özsüt'te karşılaştım Messiyle, ayaküstü sohbet ettik, bana ayrıca Sercan Temizyüreki tekrar geri almamız gerektiğini, eğer teklif gelirse Sercanla harikalar yaratacaklarını söyledi ama anladığım kadarıyla teklif götürülmemesine biraz içerlemiş anlıcanız. Kaynak acayip sağlam..

altunay

Jose Couciore zenke ahmet şahin murat yıldırım abdülaziz solmaz yarın galip öztürk'ün ankaradaki ofisinde görüşcekler ayrıca julio cesar ilede büyük ölçüde anlaşılmış kaynak çok sağlam bi yerden:)

Ajan

Alıntı yapılan: altunay - 23 Mayıs 2011, 21:51:34
Jose Couciore zenke ahmet şahin murat yıldırım abdülaziz solmaz yarın galip öztürk'ün ankaradaki ofisinde görüşcekler ayrıca julio cesar ilede büyük ölçüde anlaşılmış kaynak çok sağlam bi yerden:)

Kaynak:Çok sağlamsa sorun yok sevinebiliriz abiler arkadaşlar.Yarın bize bayram.

engin55

Alıntı yapılan: altunay - 23 Mayıs 2011, 21:51:34

abdul hariç gerisi kalsın ama abdul de kalacakmış gibi bir his var içimde

berusa55

Adam yılın futbolcusu! kardeşim; kalmazsa ağlarız bak  :D

twitter

manisalı simpsonın da bonservisi elinde sanırım

hacettepeli

abdülaziz'i yılın oyuncusu seçmişler. geçenlerde habertürk web sitesinde yayınlandı :))

erhan55

Alıntı yapılan: twitter - 23 Mayıs 2011, 21:54:46
manisalı simpsonın da bonservisi elinde sanırım

zaten bonservisini eline alan bize geliyor :) toplama kampı gibi olacaz böyle giderse. daha 1 tane(seedorf hariç ama onun geleceğine ihtimal vermediğimden) adam gibi oyuncu adı duymadık sağlam(!) kaynaklardan

ngonge

İsmi geçen Julio Cesar çok iyi oyuncu, bu sene ismael sosa geldiği için Antep'te yedekti çoğunlukla. Gene Antep'te sözleşmesi biten Turgay'ın mevkinde oynayan Zurita alınsa aslında daha iyi olur.

brigand

hala ciddiye almıyorum hiçbişeyi. taaaki yönetimin göreve geleceği ilk güne kadar. ama bazı topçulara ben bile diktim gözü  8)

samsunmania

Benim alınmasını istedğim topçulardan biri cesar. İnşallah olur. Bi de makukulaaaaaaaaaaaaaa.