2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Hüsran olmaya alıskınız :))) Bknz 2010-2011 devre arası transferleri...

Gorkem

ahmet şahin gitmeyecek inşallah

**KaR6**

ligin başlamasına 3 ay kaldı daha transfer yok, yönetim istifa !!birbir!!birshift!!

Jnr.Serkan

Abi benim hüsrandan kastım adı geçen oyuncular değil.Bakıyorum 2 sayfa yazı yazılmış bi heyecanla okuyorum çoğu makara gırgır.onu kasdetmiştim.

cembaba

Alıntı yapılan: **KaR6** - 23 Mayıs 2011, 12:34:05
ligin başlamasına 3 ay kaldı daha transfer yok, yönetim istifa !!birbir!!birshift!!

Transferi yapacak yönetim yok ki panpa : ) Olmayan yönetimi istifaya davet ettiğinden kınıyorum seni gardaşşş : )

AntZ

Seçilmeden istifa eden ilk yönetim  :D

edit

Alıntı yapılan: CemBaba - 23 Mayıs 2011, 12:39:15
Transferi yapacak yönetim yok ki panpa : ) Olmayan yönetimi istifaya davet ettiğinden kınıyorum seni gardaşşş : )

Aklımı okudun yahu  :)

Ollivanders

Jnr bu ortam o zaman da vardı :) ::) Yabancı olmadıgımız bir süreç :)

babasamsunlu

neden yönetime sallıyorsunuz..bunda bir çıkarınız mı var..
yoksa sizde başkanlığa adaylığınızı mı koyacaksınız ...   :-X :-X :-X
takım süper lige çıkınca aday sayısı artıyor tabi  :(  :(  :(
daha önceleri nerelerdeydiniz  :-* :-* :-*

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 23 Mayıs 2011, 12:35:00
Abi benim hüsrandan kastım adı geçen oyuncular değil.Bakıyorum 2 sayfa yazı yazılmış bi heyecanla okuyorum çoğu makara gırgır.onu kasdetmiştim.
pardon abi tamam abi kızma abi  :-[ bana bak jnr seni ajana havale ederim o zaman görürsün dünyanın kaç bucak olduğunu  >:( >:( cCc ajanreyizöper cCc   :D :-* :-*

**KaR6**

he yine kabak bizim başımıza patladı yani ;D ;D gazetede çıkan haberlere göre hüsran yaşayanlara bişe yok, biz olmayan yönetimi istifaya davet etik diye laga luga, vay anasını,  :gooolll sunuz olm!!bir!!birbir!!

AntZ

Sanki gökten kar yerine para yağıyor
kar6nda üşümüş bir çocuk ağlıyor...

tamam yaptı bir hata gitmeyin çocuğun üstüne  :)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: **KaR6** - 23 Mayıs 2011, 12:55:11
he yine kabak bizim başımıza patladı yani ;D ;D gazetede çıkan haberlere göre hüsran yaşayanlara bişe yok, biz olmayan yönetimi istifaya davet etik diye laga luga, vay anasını,  :gooolll sunuz olm!!bir!!birbir!!

veeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyy   :o :o :-\ :-\  .:.:. .:.:. .:.:. zzzzz zzzzz zzzzz

**KaR6**

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 17 Mayıs 2011, 13:54:12
Toplam 83 kırmızı ve 1294 sarı kartın gösterildiği bu sezonun ''en centilmen takımları'' olarak, futbolcuları 2 kırmızı, 64 sarı kart gören Samsunspor'la 2 kırmızı, 65 sarı kart gören Akhisar Belediyespor oldu...

bu istatistikleri bozmayacak kibar oyuncular istiyoruzzzzz  :D

erhan55

Şampiyonluğa oynayacaz 5 sene içinde 5 büyük takımdan biri olacaz bunda ne kadar ciddi olduğumu transferlerimizle görecek taraftarımız dedikleri adamlar Nihat,Tekke,Tum gibi adamlar mıydı? Evet baya ciddiymiş bu adamlar helal olsun söyledikleri adamlar salatasarayın bu seneki kadrosundan bile kötü. ZATEN ÇOĞU 5 SENE İÇİNDE FUTFOLU BIRAKACAK NASIL 5 SENE ÖTESİNDE HEDEFİ OLAN YÖNETİM 5 SENELİK KADRO KURMAYI HEDEFLEMEZ? BUNLAR NASIL ŞİRKETLERİNİ BU SEVİYEYE GETİRMİŞLER HEDEF NE EYLEM NE BE KARDEŞİM YAA. sözlerim tabi haberler doğru ise sonuçta resmi bir açıklama ya da imza yok. Ama ateş olmayan yerden duman çıkmaz.