2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Nihat,Fatih Tekke,Seedorf,Halil Altıntop gibi isimler masraflı isimler ve bitik futbolcular.Çoğu futbolunun son demlerinde artık ne kazanırım düşüncesinde.Başarıya aç,Kendini ispatlamaya çalışan futbolcular alınmalı.Yeni Kemaller,Muratlar bulmalıyız.İlk sende ilk 10 da bitirmeliyiz ligi.İlk seneden maliyetli bitik yıldız futbolcular almak beni ürkütüyor şahsen.Sonumuzun Kocaelispor,Göztepe gibi olmasından korkuyorum.Hızlı giden atın b.ku seyrek düşermiş derler. Biz öyle camia'lar gibi değiliz onada eyvallah ama bellimi olur şirketleşme falan ya batarız ya çıkarız gibime geliyor.

Ayrıca Ferhat Kiraz,Ümit Korkmaz,Bilica,Holosko gibi parlamak isteyen ve kendini tekrar göstermek isteyen futbolcuları kadromuzda görmek isterdim.Bilicanın karakterini sevmesemde Sivasspordayken hakkında böyle şeyler çıkmıyordu sonuçta.

minci

Tavşanlıdan Mehmet Akyüzü niye kimse telafuz etmiyor. Genç, hızlı, mücadelecei, gölcü üstelik paraya ve şöhrete aç. Geçtiğimiz sezon 2. devre bizde olsaydı (neyazıkki alamadık) çok iş yapardı diye düşünüyorum. Üstelik fiyatı da uygun olur.

usare

salatasaraya gider o. Bir de karakter olarak buradaki maçta ne olduğunu gördük.

AntZ

22 Mayıs 2011, 18:09:36 #543 Son düzenlenme: 22 Mayıs 2011, 19:58:11 Ant55
Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 22 Mayıs 2011, 17:46:15
Nihat,Fatih Tekke,Seedorf,Halil Altıntop gibi isimler masraflı isimler ve bitik futbolcular.Çoğu futbolunun son demlerinde artık ne kazanırım düşüncesinde.Başarıya aç,Kendini ispatlamaya çalışan futbolcular alınmalı.Yeni Kemaller,Muratlar bulmalıyız.İlk sende ilk 10 da bitirmeliyiz ligi.İlk seneden maliyetli bitik yıldız futbolcular almak beni ürkütüyor şahsen.Sonumuzun Kocaelispor,Göztepe gibi olmasından korkuyorum.Hızlı giden atın b.ku seyrek düşermiş derler. Biz öyle camia'lar gibi değiliz onada eyvallah ama bellimi olur şirketleşme falan ya batarız ya çıkarız gibime geliyor.

Ayrıca Ferhat Kiraz,Ümit Korkmaz,Bilica,Holosko gibi parlamak isteyen ve kendini tekrar göstermek isteyen futbolcuları kadromuzda görmek isterdim.Bilicanın karakterini sevmesemde Sivasspordayken hakkında böyle şeyler çıkmıyordu sonuçta.

Yazdıklarının tamamına yakınına katılmakla birlikte ismi geçen oyuncuların hepsi değilde mesela genç, koşan bir kadronun içinde bir Seedorf olmasını isterdim. Gelmesi çok zor o ayrı. Sadece yıldız olduğu için değil, karakterlide. Futbolcunun idmana çıkarken yürüyüşü bile değişir, takım arkadaşlarına da çok şey katar, tribünlere ekstra heyecan getirir, sadece Türkiye'nin değil, dünyanın ilgisini Samsunspor'umuz üzerine çeker. Tek devre oynasa yeter... Bu yaşta 3 Culio eder, takım içi dengeleride bozmaz, kimsenin Seedorf şu kadar alıyorsa bende bu kadar istiyorum demez... İllede Seedorf dediğim için değil, ne zaman Seedorf adı geçse (Sözüm meclisten dışarı, yazdıklarına cevapta değil Serkan) toplama takım mı olacağız, yaşı bilmemne oldu tepkisini doğru bulmuyorum. Adı geçen çoğu oyuncuya bende karşıyım ayrıca ve gerçek olduğuna da inanmıyorum. Gerçek olsa bile Nihat, Halil, Fatih Tekke (Allah korusun) yi aynı anda alacak değillerya. Hangisi olursa...

Sözün özü, yıldız isimler alınırsa öyle toplama takım falan oluruz diye korkutmayalım kendimizi. Zaten alınırsa 1-2 tane alınır en fazla.

minci

Bir takımın her zaman vitrinine koyabileceği akıllı bir adamı olmalı. Hakan Bayraktarda yaşlıydı. Aldık kötümü oldu. Sayısı çok olmamak kaydıyla 1 ya da 2 iyi ve kaliteli takıma yön verebilecek deneyimde oyuncunun yararı çok olur.

ahmetsefa55

@ant55

abi sana ve serkana katılıyorum bende.bu dediklerine ek olarak şöyle düşünüyorum ; sonuçta bank asya ve süperlig arasında bariz bir güç farkı var.
murat,ahmet şahin,ufuk,zenke,kemal,orhan,dilaver belki altyapıdan gelebilecek olan oğuzhan azgar ve hakan bayraktar.bunlar bence süperligde ki kadromuzda bulunabilecek kapasitedeler.illa 11 de olacaklar diye birşey yok sonucta kadro 25 kişi olacak.bu 9 ismin yanına kaliteli 4-5 yabancı, kaliteli 4-5 türk oyuncu, kalanıyla da genç ve gelecek vaad eden 4-5 futbolcuyla bence çok sağlam bir takım olabiliriz.
ve buna kesinlikle toplama takım denemez diye düşünüyorum.

oguz_5528

Genç ve Tecrübeli oyuncuları kaynaştırırsak çok iyi olur,Gaziantep'te başlangıçta toplama takım gibiydi ama sonradan açıldılar bende aynı şeyi bekliyorum bizim takım üzerinde,gelecek futbolcular işin yapsın yeter param verilmedi derdi olmayacak zaten,ilk seneden fatih tekke nihat vb futbolculara karşıyım

Forvetim

buca da abdulkadir var sözleşmesi devam ediyor mu bilmiyorum ilk 11 de olmasa da kadroda yer alması iyi olur mu ne dersiniz, sadece fikir olarak aklıma geldi bu isim, birkaç maç özetinde izledim gayet iyiydi

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Forvetim - 22 Mayıs 2011, 18:36:49
buca da abdulkadir var sözleşmesi devam ediyor mu bilmiyorum ilk 11 de olmasa da kadroda yer alması iyi olur mu ne dersiniz, sadece fikir olarak aklıma geldi bu isim, birkaç maç özetinde izledim gayet iyiydi

Sanırım 2013 e kadar devam ediyor onun sözleşmesi.Ama Kayseride pek bir şey yapamamıştı kendisi daha sonra Buca'ya geçti ordada sanırım kendini beğendirebilmek için son 4-5 maç asıldı o dönem küçük bir parladı.Almanya alt yapısı olan bir futbolcu şuanda 25 yaşında daha çok fazla gelişeceğini düşünmüyorum şahsen :))

Akyol

Lusage

Ferhat Kiraz falan deniyorda. Abdül ne kadar karekterliyse Ferhat ta o kadar karekterlidir.

Almeria hazır düşmüşken Pablo Piatti yi kapıvirsek  :-[

orucreis

kayseri erciyeste veli vardıya bizim zenkeyi rehin alıp adım attırmayan kemalle iyi bir ikili olabilir diye düşünüyorum  :) :)

fındık

Alıntı yapılan: Lusage - 22 Mayıs 2011, 19:54:30
Ferhat Kiraz falan deniyorda. Abdül ne kadar karekterliyse Ferhat ta o kadar karekterlidir.

Almeria hazır düşmüşken Pablo Piatti yi kapıvirsek  :-[

O çocuk 10 numara bende izledim real maçını kendini belli ediyo zaten

Ahmeti

JULİO CESAR HAREKATI

Haziran'da yapılacak kongrede göreve seçilmesine kesin gözüyle bakılan Kazım Yılmaz başkanlığındaki yönetim kurulu,ilk bombayı Gaziantepspor'lu başarılı savunma oyuncusu JULİO CESAR ile patlatmak üzere.ikinci isim ise İstanbul büyükşehir'den HERVE TUM.

kaynak : denge gazetesi

ahmetsefa55