2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

brigand

transfer dönemlerinin vazgeçilmezi bunlar.  takım kampa girer o zaman  ciddileşir herşey. ama lig bitmiş  haziran gelmiş bu zamanlar böyle zamanlar. geçen yılki konu açılsın da okuyalım   ::)
benim transfer konusundaki ilk tahminim şöyle olacak. isim olarak bilemem ama tip olarak Cernat gibi bir adam alınacaktır bence.

Burak

yalandan yere niye gerginlik çıkarıyorsun ki karşındakileri 15 yaşında çocuklar değil burası da Facebook grubu değil  bilmem anlatabildim mi .  ::) Yeri geliyo makaraya sarılıyo yeri geliyo duyumlar söyleniyo başka ne bekliyodun ki ?  Senin istediğin tarz neyse ona göre yazalım !!!

Shane_Falco

Alıntı yapılan: erhan55 - 20 Mayıs 2011, 18:50:04
HAYAL KURUP MUTLU OLACAKSAN NİHATIN ÇÜKÜYLE İLK 5'E GİRMEYİ HAYAL ETME

Kardeş o nedir ya.Vala biz Nihat'ın orasıyla burasıyla bir yere girmeyi hayal etmiyorz ben sana diyeyim yani ;)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 20 Mayıs 2011, 19:14:48
Kardeş o nedir ya.Vala biz Nihat'ın orasıyla burasıyla bir yere girmeyi hayal etmiyorz ben sana diyeyim yani ;)
konusuyo ıste o cumleye cevap vermeye bıle tenezzül etmem.
@erhan55

boyle seylerı duymaktan veya okumaktan hoslanmıyosan bakmazsın baslıga.
bak baslıkta ne yazıyo dedıkodu.
bızde fatıh tekke ısmını duyunca sınırlenıyoruz ama kımseye laf soylemıyoruz.kendı dusuncelerımızı dıle getırıyoruz.
emın ol senın kadar bılgı sahıbıyız bu takım ve kadrosu hakkında.

AntZ

20 Mayıs 2011, 19:20:25 #454 Son düzenlenme: 20 Mayıs 2011, 19:45:19 Ant55
15 gündür de Fatih Tekke adı geçiyor, ben 1-2 istisna dışında bu adamı isteyen ya da seven bir adam görmedim bu forumda, yönetimin ilgilendiği söyleniyorsa konuşmayalım mı şimdi? Konuşuyoruz diye hepimiz Nihat, Fatih Tekke hayali mi kuruyoruz yani?

erhan55

@Ant55
Alıntı yapılan: erhan55 - 20 Mayıs 2011, 18:50:04
HAYAL KURMAKLA MUTLU OLUNSAYDI 5 YILDIR AĞLAMAZDIK. BİLGİ KİRLİLİĞİ OLMASIN BURADA BEN DE İSTERİM ADAM GİBİ TAKIM KURULSUN KEŞKE GELSE SEEDORF AKŞAMKİ YAZILARIMI OKURSAN GÖRÜRSÜN ADAM GELSE DÜNYADA ADIMIZ OLUR VARSIN FAZLA PARA ALSIN. ÇİKOLATA REKLAMINDA OYNAR KAZANDIĞINDAN YÜZDE ALIR KLUP PARASI ÇIKAR O ADAMIN. DÜNYANIN BÜYÜK TAKIMLARI YILDIZ OYUNCULARA BU MADDEYİ KOYUYOR REKLAM GELİRLERİNDE YÜZDE X KLUBÜNDÜR DİYE. KEŞKE SEEDORF VE NİCELERİ GELSE. HAYAL KURUP MUTLU OLACAKSAN NİHATIN ÇÜKÜYLE İLK 5'E GİRMEYİ HAYAL ETME BARİ DAHA GÜZEL OLSUN SÜSLEDİĞİN HAYALLERİN. NİHAT NE YAA? KAÇ MAÇA ÇIKTI 2 SENEDİR DE BİZİ ŞAMPİYON YAPACAK. BEN SADECE BURADA BİLGİ PAYLAŞAN ARKADAŞLARIN SAĞDUYULU OLUP MANTIĞINA UYGUN OLAN VE HATTA MÜMKÜNSE GERÇEKTEN BİRİNCİ AĞIZDAN DUYUP DOĞRU OLDUĞUNU BİLDİĞİ HABERLERİ PAYLAŞSIN. BEN 24 SAAT BU SİTE AÇIK TAKİP EDİYORUM VE YAZILANLARI ARAŞTIRIP LİNKLERLE DİĞER SİTELERDEN ÖRNEK VE İSPATLARLA CEVAP VERİYORUM. VAR SEN HAYAL KURMAYA DEVAM ET BEN TAKIMIMIN HAYALLERLE DEĞİL GERÇEKLERLE SAĞLAM GELİP ŞAMPİYONLUĞA OYNAYAN KADRO KURMASINI VE ONU GERÇEK YAŞAMAK İSTİYORUM O KADAR.

Sence burada yazdığımda işaretlediğim bölüm aslı astarı yoksa yazmayın demek olmuyor mu? her cümlem için bir de açıklamamı yapacam anlama zorluğu çeken arkadaşlar için? Ve evet dediğimin arkasındayım aslı astarı yoksa duyum sağlamsa kaynak veremiyorsa en azından kaynak içerden ve sağlam desin ya da gazete site adı versin. ya da sağlam değil ama duydum desin ama kaba yerlerinden uyduran olmasın. bak bu sefer açık açık yazdım umarım anlamışsındır.Ayrıca ben o arkadaşa da yalan söylüyorsun diye peşin hüküm vermedim yanlış anlamasın o arkadaş da ben genel konuştum.

samuray

ya arkadaşlar boşuboşuna bi tartışmaya girmişsiniz gerek yok bunlara transfer bitene kadar birsürü isimler çıkacaktır bunların hepsi de gerçek olacak diye bişey yok sidorf süper de nihat bize yaramaz diye düşünüorum kendi fikrim tab daha çok  b aşarıya aç genç takıma kısa sürede uyum sağlayacak futbolcular büyük oranda da takımın iskeletini bozmadan bir tarnsfer politikası izense daha olumlu bence zira tamamı yenilencek bir takımla uyum sağlamak kolay değil gibi geliyor bana inşallah iyi şeyler olacak diyorum

AntZ

Her cümleye açıklama yapmak zorunda kalmamak için yazdığın her cümleye dikkat etmen gerekir arkadaşım. Hala aynı şekilde yazmaya devam ediyorsun, hadi kal sağlıcakla...

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Ant55 - 20 Mayıs 2011, 19:25:59
Her cümleye açıklama yapmak zorunda kalmamak için yazdığın her cümleye dikkat etmen gerekir arkadaşım. Hala aynı şekilde yazmaya devam ediyorsun, hadi kal sağlıcakla...

erhan55

@samuray

aynı fikirdeyim tamamen değişiklik yapılması sorun yaratabilir bucaspor örneği gibi. gerçi söylenene göre onlar gibi sıradan oyuncular alınmayacak olsa da ben ahmet,kemal,murat,orhan(yedek olarak),ufuk,hakan(yerine daha genci de olmalı),agbetu,adem,zenke nin kalmasından yanayım. ve yerlerine de herkesin de ortak fikridir nihat fatih gibi artık bitmiş küllenmiş adamların alınmasını mantıklı bulmuyorum zaten bu adamlarla görüşüldüğüne inanmıyorum. eğer bu söylentiler doğruysa yönetim de dediklerinden uzak burada hayal kuran arkadaşlardan farksız demektir. öyle ilk 5e oynayacak daha sonra şampiyonluğa oynayacak takımda işi yok nihatla fatih tekke nin. tabi bu benim düşüncem. bir de bunun gibi adamları alıp form tutmalarını beklemeye yağmur duasına çıkar gibi vaktimiz boşa atılacak paramız ve ikinci şansımız yok.

ngonge

Allah sonumuzu hayır etsin diyorum.

Keşke Kazım Yılmaz, yıldız transferler yapacağız diyeceğine, altyapıyı düzenleyeceğiz-tekrar oyuncu yetiştirir duruma getireceğiz, profesyonel gözlemci ekibi kurum alt liglerden genç oyuncular alacağız deseydi.

Hala borcu olan kulubün geçmiş 2-3 yılına bakıp biraz ayağı yorganına göre uzatmak lazım. Şampiyonluk parolası ile çıkıp ilk 5 maçımızı kaybettiğimiz zamanları da hatırlamak lazım.

Yüksek maaşlı yabancı oyuncular takımda huzuru bozar, yıldız oyunculara ihtiyaç yok. Biz kendi yıldızlarımız çıkardık geçmişte, gene çıkartırız.

Oyuncu maaşlarında bir üst limit belirleyip ona göre transfer yapmak lazım.

LisandroLopez

Gökberk55

AntZ

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 20 Mayıs 2011, 20:06:23
muratın gitmesine sevindim

Seven sever saygı duyarım, seven de sevmez saygı da duyulur.  1dk!!!

Gökberk55

Alıntı yapılan: Ant55 - 20 Mayıs 2011, 20:09:12
Seven sever saygı duyarım, seven de sevmez saygı da duyulur.  1dk!!!

cümlenin türkçe tercümesini istiyorum hiç bişe anlamadım  :)