2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: salihcakir - 20 Mayıs 2011, 17:15:25
hemen baştan söyleyeyim; kaynak sağlam.

Hangi Sağlam? Nusret Sağlam'mı? Toshack haberinin kaynağıda oydu... :)

ahmetsefa55

"Kemal için resmi teklif yok"Samsunspor Başkanı İsmail Erkut Tutu, HTSPOR.COM'a konuştu.

5 yıl aranın ardından Süper Lig'e çıkan Samsunspor'un Başkanı İsmail Erkut Tutu, HTSPOR.COM'a özel açıklamalarda bulundu.

"RESMİ TEKLİF ALMADIK ALSAK DA GÖNDERMEYİZ"
Beşiktaş'la ismi geçen Kemal Tokak için resmi bir teklif almadıklarını söyleyen, "Böyle bir teklif ve görüşme olmadı. Bu kulübün 4 Haziran'a kadar başkanı benim. Zaten olsa da şu süreçte sadece Kemal Tokak değil sözleşmesi devam eden hiç bir futbolcumuzu kaybetmeyi düşünmüyorum. Şu anda öyle bir şeyin olacağını ben tahmin bile etmiyorum" diye konuştu.   

"İSTİFA YOK GENEL KURUL VAR"
İstifa haberlerine de açıklık getiren Tutu, "İstifa etmek demeyelim de Samsunspor daha güzel günler yaşasın diye bir genel kurul kararı aldık. Genel kurul kararı işliyor şu anda. Bu süreçte de ben yeniden aday olmayacağımı söyledim. Bunun altında da başka bir sebep yok. Yeni sezonda Samsunspor'un daha iyi yerlere gelmesi için dinamik arkadaşlara ihtiyaç var. İnşallah herşey daha hayırlı olur" şeklinde konuştu.

İLK HEDEF İSTİKRAR
Süper Lig'deki ilk hedeflerinin istikrar olacağını söyleyen Tutu, "Bu sezon Samsunspor'un Süper Lig'e çıkmasındaki en önemli etken istikrardı, şehirdeki birlik, beraberlikti. Yönetim, futbolcu, teknik kadro herkes elele verdi ve o birliktelik içinde istikrarı sağladık, başarıyı yakaladık. İnşallah o istikrar ilerleyen yıllarda da devam eder diye düşünüyorum. Benim arzum o. Eğer devam ederse Samsunspor, çok daha uzun yıllar geçmişindeki gibi Süper Lig'de mücadele edecektir. Bu sene tabi Süper Lig çok zor geçecek, ciddi rakiplerimiz olacak. Daha zor geçecek bence bu sene. Benim hedefim buydu. İnşallah benim bıraktığım yerden arkadaşlarımız devam eder" diye konuştu.

Tutu, son olarak Genel Kurul tarihinin 4 Haziran olduğunu söylerken o tarihe kadar da transfer yapmayacaklarını sözlerine ekledi.

HTSPOR.COM / Erdem KELEŞ

Serkan

Alıntı yapılan: salihcakir - 20 Mayıs 2011, 17:20:23
gardaşım kusura bakma. çok ironik bir hal aldı transfer dedikoduları; onun için ben de biraz sitemvari şekilde beline vurdum geyiğin...

Senden hiç böle bir geyik beklemediğim için Salih abi ciddi ciddi 3-4 kere okudum ( =

Dartagnan

samsunluhakan

Ahmeti

jean

saka gibi geliyor bobo nihat seedorf bu nasil is oldu bir anda sanirim bir terslik var bu iste

erhan55

20 Mayıs 2011, 18:41:42 #442 Son düzenlenme: 20 Mayıs 2011, 18:53:36 Ant55
YA NEREDEN DUYUYORSUNUZ YA DA UYDURUYORSUNUZ ANLAMIYORUM Kİ!!! YA DA BİZİMKİLER NEDEN HAYAL DÜNYASINDALAR? NİHAT'I SEVİLLİA, REAL BETİS, VALENCİA VE MONACO İSTİYOR.NİHAT TÜRKİYE DEFTERİM KAPANDI DEDİ. VE BENCE ZATEN GELMESİN PİLİ BİTİK 2 YILDIR KAÇ MAÇA ÇIKTI KAÇ ŞUT ÇEKİP GOL ATTI. ESKİ VİDEOLARINI MI İZLEYECEZ? SEEDORF'U ZATEN ANLATMAYA GEREK YOK ADAM BONSERVİSİ OLMAYINCA HERKES PEŞİNDE Kİ DUYMADIĞI ALT LİGDEN GELEN TAKIMDA PARA İÇİN BİLE OYNAMAZ. BOBO ANLAŞAMADI BEŞİKTAŞA DÖNDÜ GÖRÜŞMEYE VE FENERBAHÇE MASAYA OTURMAYI PLANLIYOR. ADAM PARAGÖZ O YÜZDEN HERHALDE AZİZ YILDIRIM İSTERSE BİZDEN FAZLA VERİR VEYA BİZ ÇOK FAZLA VERMEK ZORUNDA KALIRIZ KALDIKİ BENCE BOBO İYİ OYUNCU AMA YILLIK 2 MİLYON ALACAK BİR ADAM DEĞİL.

Lütfen mesasjınızın tamamını ya da büyük bir kısmını büyük harfle yazmayın

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: erhan55 - 20 Mayıs 2011, 18:41:42
YA NEREDEN DUYUYORSUNUZ YA DA UYDURUYORSUNUZ ANLAMIYORUM Kİ!!! YA DA BİZİMKİLER NEDEN HAYAL DÜNYASINDALAR? NİHAT'I SEVİLLİA, REAL BETİS, VALENCİA VE MONACO İSTİYOR.NİHAT TÜRKİYE DEFTERİM KAPANDI DEDİ. VE BENCE ZATEN GELMESİN PİLİ BİTİK 2 YILDIR KAÇ MAÇA ÇIKTI KAÇ ŞUT ÇEKİP GOL ATTI. ESKİ VİDEOLARINI MI İZLEYECEZ? SEEDORF'U ZATEN ANLATMAYA GEREK YOK ADAM BONSERVİSİ OLMAYINCA HERKES PEŞİNDE Kİ DUYMADIĞI ALT LİGDEN GELEN TAKIMDA PARA İÇİN BİLE OYNAMAZ. BOBO ANLAŞAMADI BEŞİKTAŞA DÖNDÜ GÖRÜŞMEYE VE FENERBAHÇE MASAYA OTURMAYI PLANLIYOR. ADAM PARAGÖZ O YÜZDEN HERHALDE AZİZ YILDIRIM İSTERSE BİZDEN FAZLA VERİR VEYA BİZ ÇOK FAZLA VERMEK ZORUNDA KALIRIZ KALDIKİ BENCE BOBO İYİ OYUNCU AMA YILLIK 2 MİLYON ALACAK BİR ADAM DEĞİL.
hayallerimizin içine s..tın.mutlu musun ?

erhan55

20 Mayıs 2011, 18:50:04 #444 Son düzenlenme: 20 Mayıs 2011, 18:53:28 Ant55
HAYAL KURMAKLA MUTLU OLUNSAYDI 5 YILDIR AĞLAMAZDIK. BİLGİ KİRLİLİĞİ OLMASIN BURADA BEN DE İSTERİM ADAM GİBİ TAKIM KURULSUN KEŞKE GELSE SEEDORF AKŞAMKİ YAZILARIMI OKURSAN GÖRÜRSÜN ADAM GELSE DÜNYADA ADIMIZ OLUR VARSIN FAZLA PARA ALSIN. ÇİKOLATA REKLAMINDA OYNAR KAZANDIĞINDAN YÜZDE ALIR KLUP PARASI ÇIKAR O ADAMIN. DÜNYANIN BÜYÜK TAKIMLARI YILDIZ OYUNCULARA BU MADDEYİ KOYUYOR REKLAM GELİRLERİNDE YÜZDE X KLUBÜNDÜR DİYE. KEŞKE SEEDORF VE NİCELERİ GELSE. HAYAL KURUP MUTLU OLACAKSAN NİHATIN ÇÜKÜYLE İLK 5'E GİRMEYİ HAYAL ETME BARİ DAHA GÜZEL OLSUN SÜSLEDİĞİN HAYALLERİN. NİHAT NE YAA? KAÇ MAÇA ÇIKTI 2 SENEDİR DE BİZİ ŞAMPİYON YAPACAK. BEN SADECE BURADA BİLGİ PAYLAŞAN ARKADAŞLARIN SAĞDUYULU OLUP MANTIĞINA UYGUN OLAN VE HATTA MÜMKÜNSE GERÇEKTEN BİRİNCİ AĞIZDAN DUYUP DOĞRU OLDUĞUNU BİLDİĞİ HABERLERİ PAYLAŞSIN. BEN 24 SAAT BU SİTE AÇIK TAKİP EDİYORUM VE YAZILANLARI ARAŞTIRIP LİNKLERLE DİĞER SİTELERDEN ÖRNEK VE İSPATLARLA CEVAP VERİYORUM. VAR SEN HAYAL KURMAYA DEVAM ET BEN TAKIMIMIN HAYALLERLE DEĞİL GERÇEKLERLE SAĞLAM GELİP ŞAMPİYONLUĞA OYNAYAN KADRO KURMASINI VE ONU GERÇEK YAŞAMAK İSTİYORUM O KADAR.

Lütfen mesasjınızın tamamını ya da büyük bir kısmını büyük harfle yazmayın

ahmetsefa55

@erhan55

kardeş burda kim nihat'tan medet ummuş iyi transfer olur demiş veya çok mutlu olmuş göstersene bana ?

bızım hayalımız seedorf.onu da yok alamayız yok cok ısteyenı var fln.bız bılmıyoruz bunları cok saol öğrettin bize.

AntZ

Hepimiz manyağızya uyduruyoruz işte. Nasıl mesaj arkadaşım o? Herkes burda duyumunu paylaşıyor, adı geçenlerin hepsi olacak ya da gerçek diye birşey yok, sadece ilgilenildiği söyleniyor. Kesin isimleri öğrenmek istiyorsan adres TFF'nin sayfası burası değil.

KareAs55

@erhan55

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.  ;)

erhan55

31 sayfanın hepsine bakarsan nihata sevinip ya ne durumlara geldik nihatla ilgileniyoruz vs diye bizi küçümseyen veya nihatı olay yapan arkadaşlar oldugunu göreceksin.
@Ant55 ben bilmiyordum sanki nereden haber alacağımı! ben de zaten nereden duydun ben bütün siteleri geziyorum o haberi duymadım nerede okudun ya da kim söyledi aslı astarı yoksa uydurmayın burada dedim. ilgili arkadaş birşey yazmamış sen çok iyi biliyorsun ya adamın geyik yapmadığını veya sadece kulaktan dolma yazmadığını sen atla laf yetiştir. bekle bakalım belki arkadaş internetten okumuştur linki paylaşır biz de biliriz. sabahtan beri başkan adayı bile isim vermeyiz diye boy boy haberleri çıkıyor dedikodu bile olsa gazete adı site vs yazın dedik.

AntZ

@erhan55
O gezdiğin bütün siteler haberleri ajanslardan alırken burda yazan arkadaşların çoğunun yönetimde, camiada tanıdıkları var. Çoğuda adını veremeyeceği kişilerden alıyor haberleri. Evet ben çok iyi biliyorum o yazan arkadaşların uydurmayacağını. Ayrıca benim okuduğum cümle "aslı astarı yoksa uydurmayın" değil, nereden duyuyorsunuz ya da UYDURUYORSUNUZdu. Geyiği anlayacak kadar da akıl izan sahibiyim, yazdıklarına dikkat et.