2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samsunluhakan

inşallah heyecanlanacak transferlerdir..

cgr

Stopere Bilica tarzı bi adam gerekli. Ayrıca Holosko'da bizde çok iş yapar. Madem Fatih Tekke ismi dolaşıyor, onun yerine Gökhan Ünal gelsin. En azından adam kendini tekrar gösterme imkanı bulur.

Arena gazetesinde Nihat Kahveci'nin ismi geçiyor. Umarım doğru değildir...

mehmet yılmaz

Çağrı, Bilica'ya uygun gece mekanı yok Samsun'da  8)

cgr

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Mayıs 2011, 14:32:51
Çağrı, Bilica'ya uygun gece mekanı yok Samsun'da  8)

Onu da hallederiz abi, para çok ya Başkan bize mekan açar :)  8)

mehmet yılmaz

Valla Sivas'tayken çok beğeniyordum. Muhteşem bir form tutturmuştu ama son 2 yılı berbat geçti. Yine de tarz oalrak bize uyum sağlayabilecek bir isim bence Fabio Bilica.

GökhanÇağlar

20 Mayıs 2011, 14:37:17 #410 Son düzenlenme: 20 Mayıs 2011, 14:49:17 gokhancaglar
Seedorf isminin Samsunspor'la anılması bile gurur verici..

cgr

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Mayıs 2011, 14:36:32
Valla Sivas'tayken çok beğeniyordum. Muhteşem bir form tutturmuştu ama son 2 yılı berbat geçti. Yine de tarz oalrak bize uyum sağlayabilecek bir isim bence Fabio Bilica.

Abi, Sivasspor kapanan bi takımdı. Fenerbahçe sürekli atak oynadığı için geride boşluklar kalınca çok kötü performans gösterdi. Dediğine katılıyorum. Bizde iyi iş yapar

Ollivanders

Bilica ahlaksız ya . Hiç gerek yok bence. :)

twitter

o at hırsızı ne arıyor samsunda ya

Dartagnan

Bilica mı ? tamam bank asya dan cıktık.Super lıg de oynayan oyuncuları istiyoruz ama az da olsa tv ye bakma şansımız oluyor.Bilica uzak dursun kısacası.

Akyol

Bilica gibi 50 tane topçu var piyasada ;) Ersin'in günahı ne o zaman devam edelim Ersin'le...

beşnumara

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Mayıs 2011, 14:36:32
Abi tarz olarak derken :) Bizim takımda ve tribünlerinde kel çok mu var demek istedin acaba ;D :D

ahmetsahin

Öhö öhö Efendim biri bisimi dedi. Ne varmış bizim tarzımızda bes numara :)))

ahmetsahin

Arkadaslar aslında çok yanlış bır durum algıladım. Dusunuyorumda bence yönetim bı an önce hoca konusunu netlestirmeli.  Tamam taraftar alınan futbolcularla heyecanlaniyor ve yeni yönetim konusunda oy toplamaya çalışıyor bu kabul ama unutmayalım ki gelecek hoca ile birlikte transfere başlansa daha iyi olur diyorum. Yoksa Türkiye Pazarı'nda görülen tabloyu yine yasarız gelen hoca ile futbolcu uyumsuzluğu, ben aldırmadım bu oyuncuyu söylemlerini duymamak, alinan yildiz oyuncuyu kusturmemek icin önce hoca konusu çözülmeli bence. seedorf gibi yıldız oyunculara teklif götürüldüğünde oyuncu kimle çalışacağım diye sorduğunda belli değil Yada Huseyın kalpar eski ant mü denilecek. Adamlar gelmek Icın hocayada bakıyorlar. 

Atakumlu

:(  :(  Pirlo milan dan ayrılıp juventusla 3 yıllık sozlesme imzalıcakmıs alsaydık iyiydi  :P