2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Ollivanders

özkan

kabacevizli55

seedorf un transferinin gerçekleştirilmesi için bir zamanlar türkiyede oynayan türklere  yakınlığıyla tanınan pierre van hooijdonk dan yardım istenmiş ikna konusunda mutlu sona az kaldı

twitter

tribünlerinin videosunuda atsınlarrr

fdl'ye benzemez bizim maraton  8)

Ollivanders

Yok ya olmaz :))) olamazzz :)))

Toteme devam

Gökberk55

Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 20 Mayıs 2011, 11:31:16
seedorf un transferinin gerçekleştirilmesi için bir zamanlar türkiyede oynayan türklere  yakınlığıyla tanınan pierre van hooijdonk dan yardım istenmiş ikna konusunda mutlu sona az kaldı

abi nerden okuyosunuz bunları gidip alıcam gazetedeyse  :)

s_uzunkaya

yıldırım demirören forlana yalakalık yapmaya gitmiş doğum günü için. 20 bin euroluk kol saati almış forlancığına :)... 4.5 milyon euroluk fiyatında indirim yaptırmaya çalışıyormuş. haberi yeni okudum ve aklıma biranda acaba diyorum galip baba şirketleşme arefesinde bjk nin peşinde koştuğu forlanı bitirsede yeni kurulacak şirketimizin adını tüm dünya duysa  >l< ....
  eee ne demişdik; "SÖZ KONUSU GALİP ÖZTÜRKSE, YAPCAKLARI HAYALLERİMİZE EŞDEĞERDİR"  ;)
  biz hayallerimiz yüksek tutalım ozaman :P

AntZ

Bende Sabah gazetesi aldım ama tek satır yazı yok bununla ilgili, Sabah Karadeniz ekinde falan mı yazıyor?

Akyol

kabacevizli55

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 20 Mayıs 2011, 11:34:44
abi nerden okuyosunuz bunları gidip alıcam gazetedeyse  :)
okumuyoz ya salladım ama yakında böyle haber çıkarsa hiç şaşırmayın

AntZ

Alıntı yapılan: Akyol55 - 20 Mayıs 2011, 11:39:28
sayfa 36 sol altta  ;)

Yok kardeşim, 36. sayfa 1905 19/05 19:05 haberi olan sayfa ve sol altta Arena'da sessiz veda haberi var :( Orda çıkanla burda çıkan ayrı gazete sanırım, bölgeye göre değişiyor. :(

veis

ben seedorf la konuşdum gelmeyi düşünüyormuş şartlarda anlaşma olursa neden olmasın diyor.

Akyol

Alıntı yapılan: Ant55 - 20 Mayıs 2011, 11:41:49
Yok kardeşim, 36. sayfa 1905 19/05 19:05 haberi olan sayfa ve sol altta Arena'da sessiz veda haberi var :( Orda çıkanla burda çıkan ayrı gazete sanırım, bölgeye göre değişiyor. :(
Site ana sayfada tarihin en büyük transferi haberi var  >l<

Orda da Antalyaspor'a mı geliyor yazıyo yoksa  ;D

Ahmeti

seedorf gibi futbolcuları almak önemli değil önemli olan bu futbolcudan nasıl para kazanılacağını bilmek

Bu futbolcu adına çıkarttığın formalar takılar ve çeşitli ürünler pazarlayarak takımın bütçesine önemli gelirler sağlanabilir

Gökberk55

Alıntı yapılan: Akyol55 - 20 Mayıs 2011, 11:46:03
Site ana sayfada tarihin en büyük transferi haberi var  >l<

Orda da Antalyaspor'a mı geliyor yazıyo yoksa  ;D

hangi site bu link istiyoruz,yav dalga mı geçiyosunuz yoksa bizle  :o