2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

AntZ

AlıntıTransfer teklifleri geliyor ama ben samsunsporda kalacam

@orhantasdelen - twitter

Serkan

s_uzunkaya

musa dan seedorffa  :D daha ne isimler çıkıcak ne isimler  >l< ...seedorff u istemiyorum ama ben. inşallah almazlar  ;D

kamuri

fatih tekke ve gökdeniz trabzonda iddaa oynadıkları gerekçesiyle arabaları kursunlanarak  gönderildiler soluğu rusyada zor aldılar biz şimdi kalkmış fatih tekkeyi almaya çalışıyoruz saçma :(

samsunmania

20 Mayıs 2011, 00:32:06 #349 Son düzenlenme: 20 Mayıs 2011, 00:35:11 samsunmania55
fatih tekke bu sene bilemedin seneye bank asyaya yol alır.

Ollivanders

ugurozkan

Alıntı yapılan: Lusage - 19 Mayıs 2011, 23:04:39
Garra Dembele 25 yaşında 3 Kez Fransa Alt Kategoride 1 kez Mali A milli olmuş. Levski Sofia oyuncusu. 33 maçta 33 golü var.

http://www.imscouting.com/players/garra-dembele/

İyi bir transfer olur gibi. Tabi yönetimin kulağına fısıldamak lazım bu oyuncuyu :D

dembele çok yetenekli oyuncu ama berduşun önde gidenidir :) bütün takımı yoldan çıkarır valla.

cembaba

Bana sorarsanız adam gibi orta saha lazım bize. Ön Liberoyu güçlendirip, kanatlardan gol arayabileceğimiz isimler almamız gerekiyor. Hakan Bayraktar'ın olmadığı her maç mutlaka puan kaybetmişizdir.

özkan

psg'den mamadou sakho yada amerikanın chicago takımından bakary soumare stoper.
jose manuel catala sol bek
zaragozadan carlos diogo sağ bek ( bu adamla bizzat görüştüm samsunspor için menajer aracılıgıyla ;) ) yada sportingden dusan basta.
orta sahanın ortasına defansif özellikli  binya yada fransa ikinci ligindeki nijeryalı bir siyahi oyuncu var adı aklımda değil,orta saha özelliği ağırlıklı olarakda udineseden fernando tissone.
sol açık sportigden celsinho
sağ açık brezilya cruzeirodan alex teixeira da silva
forvet musasa,lügüercio,marquinhos..

twitter

japonya 2. liginden son yıllarda iyi oyuncular çıkıyor

bir tur yapsak güzel olur uzak doğuya

Burak

Akyol

Alıntı yapılan: CemBaba - 20 Mayıs 2011, 03:41:32
Bana sorarsanız adam gibi orta saha lazım bize. Ön Liberoyu güçlendirip, kanatlardan gol arayabileceğimiz isimler almamız gerekiyor. Hakan Bayraktar'ın olmadığı her maç mutlaka puan kaybetmişizdir.
Sen açık açık Seedorf'u tarif ediyorsun kardeşim  >l<

Burak

Vestel Manisa'nın Denilson'u alması gibi olmasın da sonra  :D :D

Gökberk55

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: özkan17 - 20 Mayıs 2011, 09:23:10
psg'den mamadou sakho yada amerikanın chicago takımından bakary soumare stoper.
jose manuel catala sol bek
zaragozadan carlos diogo sağ bek ( bu adamla bizzat görüştüm samsunspor için menajer aracılıgıyla ;) ) yada sportingden dusan basta.
orta sahanın ortasına defansif özellikli  binya yada fransa ikinci ligindeki nijeryalı bir siyahi oyuncu var adı aklımda değil,orta saha özelliği ağırlıklı olarakda udineseden fernando tissone.
sol açık sportigden celsinho
sağ açık brezilya cruzeirodan alex teixeira da silva
forvet musasa,lügüercio,marquinhos..

Tsigalko,Anatoli Todorov,Montolivo'da gelsinde cm 03-04 kadrosu kuralım