2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Turuncu

Uğur Yıldız

samsunspor.co.nr

AntZ

19 Mayıs 2011, 23:58:26 #333 Son düzenlenme: 20 Mayıs 2011, 00:52:41 Ant55
Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 19 Mayıs 2011, 23:50:21
valla uğur uçarı geçen fener maçında izledim.bir pas verdi. bunu gs de tutmamalarının bır sebebı varmıs gercekten de dedım.bızde napar bılemıcem.
fatih tekke ahı gitmiş vahı kalmış.hiç istemicem bir transfer olur.malum teseli ve gelince teseye sövmelerimiz hoşuna gitmicektir.sıkıntı çıkarabilir.
ali kuçik i izlemedim ama iyi diyolar.inşallah iyidir ve yararlı olur.
luyindulaya baktım şimdi 32 yaşında.bir tek o.lyon da yararlı olmuş.ondan sonra hep düşüşte.çok riskli ve bence gereksiz bir transfer.
ve toshack.tamam türkiye ligini tanıyo ama birsürü soru işareti var.bilemiyorum çok riskli bir isim.

şuan ki transfer politikamızı açıkçası beğenmedim.eğer isimler bunlarsa.

Haklısın, yönetimde hatalarının farkına varıp rotayı hemen Milito, Essien, Nasri ve Cenk Tosun'a çevirmişler...

Yahu güzel kardeşim adamın oynadığı takımlar Lyon, Marseille, PSG... Bırak iş yapmamış olsun. Böyle negatif yönlerine bakarsan hepsinin bir kulpu var ama en çok parayıda versen şuan çoğu isim gelmiyor işte...

ahmetsefa55

ne alakası var sayın abicim luyindulanın kariyerine baktım son 5 senede 7 gol atmış.başka futbolcumu kalmadı anlamıyorum ki.ben zaten kesin olarak karşıyım demedım ama riskli transfer yani.ben olsam çok düşünürdüm.inşallah efsane olur bizde.

mehmet yılmaz

:) Zenke'nin de son 3 senede 3 golü vardı Ahmet Sefa.
Luyindula'yı gerekirse pide ve tiritle besleriz. Kumaşı iyi herifin. İsminin telaffuzu zor biraz ama uydururuz birşeyler  8)

Bir de yönetime söyleyin, Messi'nin bizde iş yapabileceğini sanmıyorum. Çok zayıf ve çelimsiz.  :P

samsunmania

Bu taraftar bitmiş futbolcuyu diriltir. Yeter ki kumaş iyi olsun.

ahmetsefa55

AntZ

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Mayıs 2011, 00:05:57
İsminin telaffuzu zor biraz ama uydururuz birşeyler  8)

Sayanora, coca cola, Makukukula...
İsmaiiiil, bu adamın adı neydi ula??*

5trawberry

Owermars'da gelsin.
Sol tarafı felç eder :D

AntZ

Alıntı yapılan: 5trawberry - 20 Mayıs 2011, 00:16:58
Owermars'da gelsin.
Sol tarafı felç eder :D

Evet, Ercan, Kasım ve Vural'la iyi dörtlü olur  :)

Gökberk55

valla bizim sapkalı çekirdekçi dayılar agbetu bile diyemiyodu bu isimlere ne derler bilemicem abetu goş la goş  ;D

maço

fatih tekkeyı anmak bile bence saçma

samsunmania

5trawberry

Nonda'nın bonservisi elinde
1 sene İş yapar.
Top saklama ve pas çıkarma kabiliyeti çok iyi.