2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

beşnumara

Aman yarabbi daha dün tahta ile ilgili maniler yapardı samsunspor taraftarı şimdi neler konuşur olduk ;D İnşaallah yüzümüz güler artık

radikal-fma

Alıntı yapılan: Umut - 19 Mayıs 2011, 22:59:37
Bu yılki kadrodan Ahmet ve Kemalden başka ilk 11de oynayabilecek kapasitesi olan adam yok. O dediğiniz kadroda yeni transfer dediğiniz bölgelere isterseniz mevkilerinin en iyisini getirin yine de hiçbir başarı sağlanamaz. Ki süper ligde ilk 5e oynayacak bir takım düşünlüyorsa Kemal dışında kimsenin oynayabileceğini sanmıyorum. Ha Adem, Ufuk,Murat, Orhan, Zenke kalmalı . Bunlar her zaman iyi birer yedek olacaktır.
İİİİİ TAMAM KODROYU DAĞITALIM PARALARI SAÇALIM BORÇ YİĞİDİN KAMÇISIDIR EN SONUNDA ANAHTARI KAYYUMUN ELİNE VERELİM. geleceğin takımını oluşturmalıyız Beşiktaş onca yıldızla hangi başarıya ulaştı. Ayağımız yere basmalı daha önce düştüğümüz hataya düşmeyelim kulübün gerçekleri unutmayalım

Gökberk55

fatih tekke gelirde malum numara giyerse nasıl olcak :)

Ollivanders

uçmanın anlamı yok. Seedorf bu ya boru mu :) Fazlasında gözüm yok. Zamanla olur herşey ama bu sene ligde kalalım yeter :)

fanatik

arkadaşlar eski yönetim kalsaydı hoca olarak Hector Cuper le anlaşmışlardı

beşnumara

Sedorf yaşlı gelmesin.Biz geleceğin Samsunsporunu kuralım  ;D ;D:P

ahmetsefa55

kamuri

Lusage

Luyindula ve Uğur Uçar tamamda Fatih Tekke kimdir ya?  >:(

kamuri

yarın sabah gazetesinin trajını düşünemiyorum :D

Musti

Alıntı yapılan: edmontdante - 19 Mayıs 2011, 23:12:13
John Benjamin Toshack
PSG'den Luyindula
Rusya'dan bir kaleci.
Uğur Uçar
Fatih Tekke
Ali Kuçik

fatih tekke hariç güzel transferler olur.

erhan55

19 Mayıs 2011, 23:43:15 #326 Son düzenlenme: 19 Mayıs 2011, 23:52:00 samsuni
yaa beyler ben diyorum tüm siteler Trabzonda Seedorf bombası yazıyor italyada basın galatasaray diyor siz hala yarın sabah gazetesi diyorsunuz. ayrıca ne trajı hocam facebookda bile samsun sayfasında 130.000 beğenen yok bu sitede kaç kişi var üye kaçı bu akşam bu haberi okudu. ayrıca ben de merak ettim sabah yanlışlıkla mı samsun dedi yoksa haber trabzon da bizim arkadaş mı şaka yaptı

Shane_Falco

Bi Seedorf haberi tüm ülkeyi salladı be

kamuri

milan gençleştirme operasyonu yapıyo herhalde pirloya ve seedorfu yolladıklarına göre

ahmetsefa55

valla uğur uçarı geçen fener maçında izledim.bir pas verdi. bunu gs de tutmamalarının bır sebebı varmıs gercekten de dedım.bızde napar bılemıcem.
fatih tekke ahı gitmiş vahı kalmış.hiç istemicem bir transfer olur.malum teseli ve gelince teseye sövmelerimiz hoşuna gitmicektir.sıkıntı çıkarabilir.
ali kuçik i izlemedim ama iyi diyolar.inşallah iyidir ve yararlı olur.
luyindulaya baktım şimdi 32 yaşında.bir tek o.lyon da yararlı olmuş.ondan sonra hep düşüşte.çok riskli ve bence gereksiz bir transfer.
ve toshack.tamam türkiye ligini tanıyo ama birsürü soru işareti var.bilemiyorum çok riskli bir isim.

şuan ki transfer politikamızı açıkçası beğenmedim.eğer isimler bunlarsa.