2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Hakan Bayraktarda aynı yaşta neler yaptı gördük beraber.Seedorf'un tartışılması bile abes ;)

**KaR6**

la dursun sahada, bi frikik olur, bi şut atar, yeter bize.. serkan aykut'tan beri kimsenin formasını giymedim ben, sırf forması için bile gelebilir..

dünya basınında çıkan haberleri, ulusal basında yankısını düşünemiyorum bile..

Allahım, neler konusup tartışıyoruz, tövbe bismillah :D

maviay55

şunlara bakale seedorfu beğenmiyler  :D ;D :D

mehmet yılmaz

Alıntı«L'incontro di oggi è andato bene, non si sa se resto al Milan, però è stata una bella riunione, molto amichevole, ci incontreremo la prossima settimana di nuovo perchè vogliamo chiudere la stagione con un vittoria poi discuteremo». Lo ha detto Clarence Seedorf al termine di un incontro di un'ora con la dirigenza del Milan in via Turati. Turciha Super Liga revisone Samsunspor'e.

NESSUN RANCORE - «Andrà bene anche se non continuerà il nostro rapporto lavorativo - ha proseguito Seedorf - d'altronde i nostri rapporti sono sempre stati ottimi, il presidente ha sempre espresso affetto nei miei confronti e lo stesso ha fatto Galliani». In merito alla trattativa con il Botafogo, Seedorf ha negato di aver partecipato all'incontro, aggiungendo che forse qualcun'altro lo ha fatto per lui. Inoltre ha negato che oggi sua moglie fosse stata presente a questi incontri.

I TRE RINNOVI - Ecco il comunicato rossonero: «L'A.C. Milan comunica che Flavio Roma e Mark Van Bommel hanno prolungato il contratto al 30 Giugno 2012, Thiago Silva al 30 Giugno 2016».

PARLA GALLIANI - La questione del rinnovo del contratto di Seedorf ancora non è stata risolta, ma non per problemi economici: «Vediamo la prossima settimana - ha detto l'Ad del Milan Adriano Galliani, uscendo dalla sede di via Turati -. Lui deve parlare con l'allenatore, si tratta di un problema tecnico, perchè dal punto di vista economico siamo ben avviati. Lui vuole giocare domenica, e il Milan vuole onorare gli impegni. Samsunspor impertanto Seedorf 35 yarti. Sulla durata siamo d'accordo per un anno». :)

Şaka yapıyorum, ciddiye almayın daaaa   :)

Yalnız Coucerio işi gerçek.

samsunmania

Seedorfu beğenmeyen taş olur taş. Yaşı da 35 ise neden olmasın. Kaymaklı ekmek kadayıfı.

55(tuncay)55

vay be şuraya çok degil 1 sene öncesi 2 sene öncesine kadar kimleri konuşuyorduk şimdi kimleri konuşuyoruz şampiyonlar ligi şampiyonlugunu en çok gören oyuncu olan seedorf'u tartışıyoruz ama bence biz bunu çoktan hak ediyoruz

samsunmania

Chelidze için sevinç çığlıkları atıyorduk 2 sene önce. Allah'ım ne büyüksün. Şimdi kimleri konuşuyoruz.

**KaR6**

td'ye başlık açana ıslak odunla dalarım yalnız, madara etmeyin bizi ;D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 19 Mayıs 2011, 22:23:15
Seedorfu beğenmeyen taş olur taş. Yaşı da 35 ise neden olmasın. Kaymaklı ekmek kadayıfı.

Ne yani abi, şimdi sen 37 yaşındakilere kadayıf, 35'tekilere gençlik iksiri mi demek istiyorsun?
Forumda kan gövdeyi götürür valla!!!!   :-* :P

Abdullah Avcı, İBB'den ayrılmayı düşünmüyormuş.
Yönetimle falan ilgisi yok, bizzat ben kendi imkanlarımla öğrendim.  8)
Gisip de Samet Aybaba, Güvenç Kurtar'ı getirmektense yabancı bir hoca tercih etmek çok daha doğru olacaktır.

ahmetsefa55

55(tuncay)55

kemalin yanına pter pavlik bence süper olur

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: 55(tuncay)55 - 19 Mayıs 2011, 22:27:32
kemalin yanına pter pavlik bence süper olur
çıtayı yükselttik pavlik falan olmaz :P nesta falan seedorfla gelsin :) aynı eve cıksınlar 8) 8)

samsunmania

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Mayıs 2011, 22:25:36
Ne yani abi, şimdi sen 37 yaşındakilere kadayıf, 35'tekilere gençlik iksiri mi demek istiyorsun?
Forumda kan gövdeyi götürür valla!!!!   :-* :P

Kardeşim 23 ile 25 yaş farketmez ama yaş ilerleyince 35 ile 37 çoook farkeder. Roberto Carlos da ikinci senesinde patlamıştı febede hatırlarsan. Ben o yüzden itiraz ettim. Yoksa adam 10 numara. 8)

engin55

Bu yönetim daha seçilmeden transferleri halletcek herhalde :)

oguz_5528