2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

emre

Bu Süleyman Salur'un hiç bir söylediğine inanamıyorum nedense...

minci

Alıntı yapılan: emre55 - 19 Mayıs 2011, 17:36:26
Bu Süleyman Salur'un hiç bir söylediğine inanamıyorum nedense...
Neden inanmıyorsun? Bunları söylerken yanında başkanda dahil pekçok insan vardı. Eğer yalnsa hepsi yalancı olmazmı bu durumda. Sanıyorum ben de dahil geçirdiğimiz bu son beş yıl kendimize olan güvenimizi tamamen ortadan kaldırmış ve herşeye artık hem korkarak hemde kuşkuyla bakıyoruz. Böyle olunca da söylenenlere karşı biraz mesafeli duruyoruz ama çok iyi şeylerin olacağını derinden hissediyorum. Umarım yanılmam. (Bu da az da olsa benim korkum.)

özkan

Bu zamana kadar başımıza gelenlerden yalancı olmayanı söylesene ? sen belki iyi niyetinle bişeyler paylaşıyo olabilirsin,sözümüz sana yahut vs değil,tanımıyorum gerçi senide ama imza olmadan inanmaz kimse hiç bişeye.Öyle bir seviyede bu taraftar çünkü.

emre

son beş yıl kendimize olan güvenimi değil de Süleyman Salur'a olan güvenimi ortadan kaldırdı.neyse umarım başarılı olur.

minci

Alıntı yapılan: özkan17 - 19 Mayıs 2011, 17:46:19
Bu zamana kadar başımıza gelenlerden yalancı olmayanı söylesene ? sen belki iyi niyetinle bişeyler paylaşıyo olabilirsin,sözümüz sana yahut vs değil,tanımıyorum gerçi senide ama imza olmadan inanmaz kimse hiç bişeye.Öyle bir seviyede bu taraftar çünkü.
Herkes yeni yönetimden birşeyler bekliyor. Yani birşeyler söylesin istiyor. Onlarda bazı açıklamalar yapınca bu sefer kuşkuyla yaklaşılıyor ancak bu kuşku biraz fazla gibi. Sizce ne yapılması gerekiyor? Birşey söylemeyip icraat mı yapsınlar ya da insanların merakını gidermek için fazla net olmayan bilgilendirmelermi yapsınlar yada başka önerebileceğimiz birşeymi yapsınlar. 1dk!!! 1dk!!!

Kodalak

Alıntı yapılan: minci - 19 Mayıs 2011, 17:32:52
Süleyman Salur. Transferlerden sorumlu o. Yani başkandan sonra en yetkili 2. ağız. :)

2 sene önce rahmetli futbolcumuz müjdatın ailesine giderkende bir sürü isim sallamıştı,hiçbirisi olmadı....

bence imzalar atılıp tff de yayınlanmadıkça inanmayalım,,,,

özkan

Keşke önerilerimizi dinleyecek kadar kapasiteli insanlar olabilseler.

Gökberk55

ne yalan söyliyim bu yıldız haberlerine pekde inanamıyorum,2.yarıda dudak uçuklanacak transferler denildi harbiden dudaklarımız uçuklamıştı!

usare

Ainesi iştir kişinin, lafa bakılmaz.
Hayırlısı olsun bakalım.

özkan

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 19 Mayıs 2011, 18:16:02
ne yalan söyliyim bu yıldız haberlerine pekde inanamıyorum,2.yarıda dudak uçuklanacak transferler denildi harbiden dudaklarımız uçuklamıştı!
İnsanların hakkını yeme ama sende,billy'ye söv söv bırak dudak uçuklamayı,milletin ağzı patladı stadda !

samsunmania

Daha lig yeni bitti, kongre süreci yaşanıyor. Son 5 yıl büyük acılar çektiğimiz için olan veya olacak güzel şeylere hep mesafeli duruyoruz. Ümitizliğe kapılmaya gerek yok. Biraz sabır.

jean

ins hoca samet aybaba olmaz yabanci uyar bence dedikleri gibide guzel oyuncular gelir ins gozumuz gonlumuz acilsin ne oyuncular gorduk su son 5 yilda topcu diye gecinen

Sonuna Kadar 55

sensiz kulüp kalıyor ses soluk yok.

red_white

Ne kadar doğru bilemem ama Samsunspor sayfasında bir kişi aynen aşağıdaki giib yazmış:
beyLer eLimde yarının Sabah gazetesi var...gazetenin spor sayfasında SAMSUNSPORUMUZA ayrılmış geniş 1 haber var..haberde Samsunsporun sirketleşmesi hakkında bilgiler verıyor bunu hepımız bılıyorduk...bilmedıgımız konu ise tekrar 1 baslık atılmiş HollandaLı yıldız Seedoorf un transferınden bahsedılıyor milanda oynayan oyuncunun sözlesme yenılememesı halınde Samsunporla anlasmasının an meselesı oldugu yazılıyor v.s v.s yonetım gercekten buyuk düşünüyor !!!!
ayrıca gazetede teknık direktör olarak 2 sene once gaziantepi calıstıran portekizli Jose Coucerio her konuda anlasıldıgını bahsedıyor.yenı sezondakı formalarda Metro Turizm sponsor oluyor ...baslık söyle Samsunsporun Seedorf bombası....

Musti