2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samuray

ya hayryet bi şey yok kemal bşt.l a anllaşmış yok bilmem ne hepsi palavra bunların nasıl anlaşacak bşt.la mukavelesi devam eden futbolcuyla

altunay

kazım yılmaz kemali satmıcam diyo hala dedikodular havada uçuşuyoo

samuray

ahmet şahinin paşa gönlü bilir bu takımda oynayacak nice futbolcular var ama ihtimal verimyorum ben bütün bu gelişmelerden sonra belki bi anlık öfkeyle yapmış olabilir

samuray

aynen öyle ilk yıl lig5.liğine oynayacağız diyen bi kazım yılmaz gerçeği var ortada ona destek veren galip öztürk bence bu yönetim çok iyi şeyler yapacak inşallah samsunsporumuzuda tekrar şampiyonluğa oynayan takım olarak görürüz buna çok ihtiyacımız var

AntZ

Alıntı yapılan: samuray - 18 Mayıs 2011, 19:41:25
ya hayryet bi şey yok kemal bşt.l a anllaşmış yok bilmem ne hepsi palavra bunların nasıl anlaşacak bşt.la mukavelesi devam eden futbolcuyla

3 milyon + 1 futbolcu deniyorsa yönetim satmış demek oluyor zaten, asıl mukavelesi biten adamı satamazsın  ;)

Alıntı yapılan: altunay - 18 Mayıs 2011, 19:42:45
kazım yılmaz kemali satmıcam diyo hala dedikodular havada uçuşuyoo

Bende yeni yönetimin satmayacağını düşünüyorum, eski yönetim sattıysa bilemem ya da dediğin gibi hepsi dedikodu

samuray

dedikodu kardeşim dedikodu kemal bir yere gitmez gitmeside kendisi içinde iyi olmaz bir iki sezon samsunsporla süper ligte biraz pişsin bakalım

jean

cem pamirglumu oylebir hata yapmazar umarim amatorde anca adam calistirir o

Sonuna Kadar 55

samsunmania

Beyler süperlige çıkan bir takımımız var. Parası olan bir yönetim var. Tez canlı olmadan sonuçlara bakalım. Aklı selim bir futbolcu zaten önce Samsunspor diyecek. Zaten 7-8 futbolcu haricindekiler süperligi kaldıramaz benim kanımca. İskelet de bu futbolcular olur zaten. Bekleyip görmek lazım. Bence öyle topçular gelecektir ki ismi şu an zikredilen futbolculardan on gömlek üstün.
Kemal ile ilgili de şunu söylemek isterim. Eğer sözleşme uzatacaksa kalsın. Çok isterim. Ama uzatmayacaksa satmak en mantıklısı. Çünkü elimizden nice topçuları bedavaya kaçırdık. Bir sendrom daha yaşamak istemem. 3milyon euro ve bir futbolcu en az 7-8 milyon lira eder. Kemal on numara bir futbolcu. İnşallah sözleşme uzatır ve bizde kalır.

Sonuna Kadar 55

55(tuncay)55

Gazetecilerin sorularının yanıtlandığı bölümde ise mevcut yönetimin neden ligin bitimine iki hafta kala kongre kararı aldığı ve son iki maçın bnu nedenle kaybedilmiş olabileceğine yönelik sorular üzerine CHP Samsun Milletvekili İhsan Kalkavan söz alarak " Bu durum mevcut yönetimin tecrübesini gösterir. Çünkü ligin bitiminden önce kongre kararı alınması ile olası bir yeni yönetim için transfer yapma ve teknik kadroyu oluşturmak için yeterli zaman kalır." dedi.

bu açıklama transfer işlerine yeni yönetimin baktıgını gösterir yeni gelen yönetimin de hedefleri oldugu için kemal'i satmaz

SametYılmaz55

ne olacaksa olsun daa artık.belirsizlik almış başını gidiyor :( :( :( :(

Ollivanders

Su boşluktan nefret ediyorum!!!! Umarım futbolcularla gorusmeye başlamışlardır.

Akyol

Musa Aydın Antalyaspor ile ön sözleşme imzalamış hayırlısı olmuş..

Ahmeti

Yeni yönetim bugün futbolcularla görüşecekti ne oldu acaba bilgisi olan varmı ?