2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

kabacevizli55

koller yok mu ya herif gladyoter gibiydi  :P

Tanju Con

zenke

başlık dedikodu olmaktan çıkmış fantezilerimiz halini almış :-X

özkan

Alıntı yapılan: Tanju Con - 18 Mayıs 2011, 17:15:10
podolski.
Bence podolski bizde gitmez,o bölgede tevez daha iyi seçim olacaktır  >:(

<<Suyu çıkıyo bazen >>

AntZ

Evet, arkadaşlar haklı, işin fantazi kısmını genel sohbet başlığında konuşalım lütfen.

samsunspor.co.nr

iyi akşamlar,

hüseyin de,tekke de,nihat da uzak dursun.. bu bitik adamların 1 kuruşluk katkısı olmaz takımımıza..
umarım rüya takım dedikleri veteranların rüyaya yatacakları bir takım değildir.. Allah korusun..

Finansal gücümüz var ya da olacak diye konuşuluyor,en azından başkan adayımız söylüyor.. inşallah bu güç saçma sapan insanların elinde saçma sapan tercihleri ile heba olup gitmez..
Önce bir hoca işine karar verip hallederlerse inşallah,futbolu bilen,vizyon sahibi.. sonra hocanın istekleri dogrultusunda da imkanları ust seviyede kullanıp iyi bir takım yaparlar umarım..

Sevgiler.

minci

Alıntı yapılan: samsunspor.co.nr - 18 Mayıs 2011, 18:17:36
iyi akşamlar,

hüseyin de,tekke de,nihat da uzak dursun.. bu bitik adamların 1 kuruşluk katkısı olmaz takımımıza..
umarım rüya takım dedikleri veteranların rüyaya yatacakları bir takım değildir.. Allah korusun..

Finansal gücümüz var ya da olacak diye konuşuluyor,en azından başkan adayımız söylüyor.. inşallah bu güç saçma sapan insanların elinde saçma sapan tercihleri ile heba olup gitmez..
Önce bir hoca işine karar verip hallederlerse inşallah,futbolu bilen,vizyon sahibi.. sonra hocanın istekleri dogrultusunda da imkanları ust seviyede kullanıp iyi bir takım yaparlar umarım..

Sevgiler.
Ben böyle bir takım yapacaklarına inanıyorum. İşin başındaki Galip Öztürk. Ona karşı düşüncelerimiz nedir? Bu güne kadar güvenip inanmadıkmı?  Verdiği sayısız destek için ona şükranlarımızı belirtmedikmi? Hiç samimiyetinden kuşku duydukmu? Ona Galip baba demedikmi? Geçmişi, o saçma sapan dönemleri saçma sapan futbolcularımızı, beş kruşa ihtiyacımız olan zamanları, futbolcular idmanda bir damacana suyu paylaşarak içtiklerini hatırlamıyormuyuz. Bir takım bundan daha kötü bir duruma düşebilirmi. Bunları hep birlikte yaşadık. Dibi bulduk. Daha altı yok. Elimize böyle bir fırsat geçti zaten hep hayalimizdi neden bunun keyfini çıkartmıyoruz. Samsunla bütünleşmiş bir adam bize kazık atabilirmi. Bunu neden yapsın. Bitmiş bir Samsunspor kimin ne işine yarar? Bence herşey çok güzel olacak. Sanırım geçirdiğimiz o nalet olası 5 yıl hepimizin ufkunu bir hayli karamsar yapmış. Bu yeni bir döneme umut dolu bir açıdan bakmak lazım diye düşünüyorum.

samsunspor.co.nr

Alıntı yapılan: minci - 18 Mayıs 2011, 18:45:28
Ben böyle bir takım yapacaklarına inanıyorum. İşin başındaki Galip Öztürk. Ona karşı düşüncelerimiz nedir? Bu güne kadar güvenip inanmadıkmı?  Verdiği sayısız destek için ona şükranlarımızı belirtmedikmi? Hiç samimiyetinden kuşku duydukmu? Ona Galip baba demedikmi? Geçmişi, o saçma sapan dönemleri saçma sapan futbolcularımızı, beş kruşa ihtiyacımız olan zamanları, futbolcular idmanda bir damacana suyu paylaşarak içtiklerini hatırlamıyormuyuz. Bir takım bundan daha kötü bir duruma düşebilirmi. Bunları hep birlikte yaşadık. Dibi bulduk. Daha altı yok. Elimize böyle bir fırsat geçti zaten hep hayalimizdi neden bunun keyfini çıkartmıyoruz. Samsunla bütünleşmiş bir adam bize kazık atabilirmi. Bunu neden yapsın. Bitmiş bir Samsunspor kimin ne işine yarar? Bence herşey çok güzel olacak. Sanırım geçirdiğimiz o nalet olası 5 yıl hepimizin ufkunu bir hayli karamsar yapmış. Bu yeni bir döneme umut dolu bir açıdan bakmak lazım diye düşünüyorum.

Soylediklerine katılıyorum.

Benim endişem bu finansal gücün yanlış kullanılması.. İsteğim böyle bir fırsat varken iyi kullanılması ;)
Yazımda da endişe var ;) sen karamsarlık olarak anlamışsın,öyle değil.. heyecanlıyım..

Ben hep bu takımın peşinde oldum 85-86 1.lig 3.lüğümüzde de.. ikili averajla 3.lige düşmekten kurtulduğumuzda da.. yaşananları,sorunları iyi biliyorum..
Endişeminde sebebi bunları biliyor olmam.. tekrar büyük borçlara girilmemesi,fırsatların iyi kullanılması ;) etrafta yok olup giden çok takım var.. Samsun'daki kadar zengini olan,siyasi veya bireysel ciddi destek alan..

Galip Öztürk ile ilgili söylediklerine de katılıyorum,her zaman takımımızın yanında oldu,biliyorum.Aksine bu finansal gücü getiren (getirecek olan da) o zaten ;)

Sevgiler.

Jnr.Serkan

Ahmet Şahin taraftara çok kızgın şekilde gitmiş.Ne anam ne avradım ne sülalem kaldı demiş bileti hemen alıp gitmiş dahada dönmem demiş çıkarken...

Ersin,Kenan gibi futbolcularla kontrat yenilenmicekmiş büyük ihtimal.

Kemal Tokak Beşiktaşla anlaşmış %90 ihtimal.3 milyon euro ve 1 tane futbolcu karşılığında.

Hakan Bayraktar son maçta devre arasında hoca oyuna devam etmek istiyor musun diye sorunca yok beni çıkart oyundan demiş  :o

Futbolcuların hiçbiriyle görüşmemişler ve büyük bir başı boşluk varmış.Arayıp hiçbirşey  demiyorlarmış sözleşmeyle ilgili.

Hüseyin Kalparla yollar %99 ayrılmış.Yanlış hatırlamıyorsam ismi Cem Pamioroğlu gibi isimlerle görüşüyolarmış.Tanju çolağa menejerlik söylentileri varmış.

Samsun muhabiri Serkan bildirdi.Saygılar :) Hiçbirisi dedikodu değildir ayrıca.

AntZ

Beşiktaş'la anlaşan eski yönetim mi yeni yönetim mi?
Kiminle anlaşmış Beşiktaş?

ahmetsefa55

engin55

Dartagnan

serkan dedıkodu degılse kaynak belırtcen da kardesım :D

ahmetsefa55

tanjudan medet umuyorlarsa az çok anlarız yeni yönetiminde ne olduğunu  ;)

Tanju Con

ahmet sahin kendini bulunmza hint kumasi sanmasin..bize ayaki saglan kaleci lazim...bir suru var yabanci..kaleci..a.s bank asyada oynasin