2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

erkutdem55

Fanatik misiniz nesiniz anlamadım ki  :P

minci

Ya arkadaşlar bu ne karamsarlık. Dün Samet Aybaba vardı bugün Fuat Çapan. Kendi reklamını yapmak isteyenler basına 3-5 kruş koklattılarmı böyle gündeme düşerler. Tuzağa düşmeyelim ve ortalıkta karamsar bir hava yaratmayalım lütfen biraz dikkat. Bu şekildeki yorumlar herkesin canını sıkar ve moralini bozar. Kemal konusunda ise bu akşam Suat Çakırın konuşmasına göre Kemal bir yere gitmiyor hatta 3 yıllık sözleşme yapmayada hazır. Başkan salı günü sanırım bunlarla ilgili açıklamalar yapacak. Biraz sabır ve sağduyu.

minci

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 16 Mayıs 2011, 23:28:36
Atilla cebeci çok imalı konuşuyor şimdide hocayı gönderdi

Herhalde külubün başkanı Atilla Cebeci oldu. Baksana herşeye maydanoz oluyor.

AntZ

Karşımızda aşağıdaki gibi bir tablo var, gerçekler ortada, ya yeteneklerine ve kariyerine güvendiğimiz, başarıya aç yeni bir isim (ki aklıma hiçbir isim gelmiyor) ya da gençlere ve alt yapıya önem veren kaliteli bir yabancı hoca... Bir ara basında adı geçen Toshack kötü olmaz bence bu durumda.
Tabi yeni yönetim beklenmeyen bir şekilde Ersun Yanal, Abdullah Avcı gibi bir isimle anlaşamazsa...

(Memlekette hoca kalmamış yahu  :o)

Fenerbahçe - Aykut Kocaman
Trabzonspor - Şenol Güneş
Bursaspor - Ertuğrul Sağlam
Gaziantepspor - Tolunay Kafkas
Beşiktaş - Tayfur Havutçu
Kayserispor - Şota Arveladze
K. Karabükspor - Yücel İldiz
Eskişehirspor - Bülent Uygun
Galatasaray - Bülent Ünder
Manisaspor - Hikmen Karaman
İstanbul B.B. - Abdullah Avcı
Ankaragücü - Mesut Bakkal
Gençlerbirliği - Mustafa Kaplan
M.P. Antalyaspor - Mehmet Özdilek
Sivasspor - Rıza Çalımbay
Bucaspor - Sait Karafırtınalar
Konyaspor - Yılmaz Vural
Kasımpaşa - Fuat Çapa
Samet Aybaba - Boşta - Yaramaz
Ersun Yanal - milli takımda - Gelmesi zor
Ziya Doğan - Boşta - Yaramaz
Rıdvan Dilmen - Boşta - NTV de daha fazla kazanıyor
Bülent Korkmaz - Boşta???
George Hagi - Salla
Fatih Terim  :(
Mustafa Denizli  :o
Giray Bulak (Neden yazdığımı bende bilmiyorum)

Forvetim

Abdullah Avcı'ya çengel atmak lazım olmazsa Toshack iyi seçim, Çapa kapalı kutu gibi.

Jnr.Serkan

Abdullah Avcı Gs'ye gitmiyor bize neden gelsin.Gelecek senenin hazırlıklarına şimdiden başladık diye açıklama yaptı.

AntZ

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 17 Mayıs 2011, 10:27:55
Abdullah Avcı Gs'ye gitmiyor bize neden gelsin.Gelecek senenin hazırlıklarına şimdiden başladık diye açıklama yaptı.

Elbette kolay değil ama her Anadolu takımı için alınması zor olan kaliteli hoca ve futbolcuları alamazsak güçlü dediğimiz yönetimim takımı devralmasının farkı ne olacak? Açıkçası ben beklenti içine girdim, sürpriz isimler bekliyorum. Fatih Tekke, Samet Aybaba gibi isimlerle anlaşılırsa da büyük hayal kırıklığına uğrarım.

Ayrıca Abdullah Avcı'nın o şartlarda Galatasaray'a gitmeye korktuğu için gitmediğini düşünüyorum. Akıllı bir adam oraya gidip kendini harcatmazdı.

Ahmeti

Beşiktaş kamal'i o kadar çok istiyorsa versin bobo'yu alsın Kemal'i

Beşiktaş'ın bobu'yu gönderme gibi bir durumu var herhalde

veis

süper transferler yolda hoca fuat çapa forvet fatih tekke.seneye yine bank asyadayız.

jean

milyon dolarlik adamai kemale karsilik verirlermi hic kardesim

lucarelli

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 17 Mayıs 2011, 12:11:37
Beşiktaş kamal'i o kadar çok istiyorsa versin bobo'yu alsın Kemal'i

Beşiktaş'ın bobu'yu gönderme gibi bir durumu var herhalde

Bobo'nun sözleşmesi bitiyor bu yıl. Beşikteş ile parada anlaşamadığı için muhtemelen portekize gidecek. Bize şöyle Kayseride oyanrkenki kıvamında olan Makakula gibi bir adam lazım.
Abdullah Avcı çok iyi bir hoca, İBB'de ulaşabileceği en üst noktaya ulaştı, daha farklı üst noktaya çıkamaz. O yüzden Abdullah Avcı'nın gelmesi çok da mantıksız değil. Ayrıca güçlü bir de yönetim oluşacak gibi görünüyor. İyi bir yönetim, süper taraftar ile Abdullah Avcı bizi uçurur.
Tolunay daha yeni Antep'e geçti, gelmesi imkansız bence. Gelse o da başarılı olur.
Fuat Çapa pek doğru bir seçim olmaz. Kaplaı kutu.
Bülent Korkmaz'ın devre arasında da adı geçmişti. O da açıkçası bana pek güven vermiyor.
Avcı'yı getiremezlerse Tugay da faydalı olabilir diye düşünüyorum.

Stoper

Erkurt Tutu çıkartı . Galip Öztürk düşürdü durumu olur mu ? olmaz bence. Kim gelirse gelsin bu takım ilk senesinde rahat bir konumda ligi bitirecektir , yani dilegim öyle = )

55ertan

17 Mayıs 2011, 20:36:39 #132 Son düzenlenme: 17 Mayıs 2011, 20:39:51 55ertan
abdullah avci 80.000lik olympiatda, yapayanliz mac takip etmek istiyorsa kendi bilir.
bize gelse muhtesem olur.

merdocan

17 Mayıs 2011, 20:41:33 #133 Son düzenlenme: 17 Mayıs 2011, 20:44:55 merdocan
abdullah avcıyı  ne yapıp edip takımın basına getirmek lazım.artık büyük düşünmeliyiz,sartlar zorlanmalı.scout ekibi kurulup dışarda yetenekli ama ucuz adamlar bulunmalı.ilk seneler de takımın iskeleti oluşturulmalı,çok büyük şeyler beklemeyelim sadece sabredelim yoksa arkadaşların dedği gibi süper lig kaşarı oyuncular alıp bu iş olmaz seneye tekrar maçları trt de izleriz.

Musti