2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Gürsoy Akakpo'ya gitti

Samsunspor'a Simon Zenke gibi çok önemli bir oyuncu kazandıran FIFA Lisanslı Menajer Ümit Gürsoy, yeni sezon içinde kolları sıvadı. Gürsoy, Slovenya'nın Celje takımında forma giyen Togolu Serge Ognadon Akakpo'yu izlemeye gitti. Kırmızı- Beyazlılar'da, yeni sezon çalışmaları başlarken, FIFA Lisanslı Menajer Ümit Gürsoy, oyuncu izlemeye başladı. Samsunspor'a Simon Zenke gibi yıldız bir futbolcu kazandıran Gürsoy'un hedefindeki isim ise Togolu Serge Akakpo. Gürsoy, Slovenya'nın Celje takımında forma giyen 24 yaşındaki stoper Serge için dün akşam bu ülkeye uçtu. Gürsoy'un raporu ve maddi imkanlar doğrultusunda bu oyuncu transfer listesine alınabilir. Öte yandan Gürsoy'un Serge'yi izledikten sonra yine bayka yabancı oyuncular içinde girişimlerde bulunacağı öğrenildi.

habergazetesi.com.tr

Ollivanders

ya yapmayın şunu . Gidin adamları izleyin alın getirin. Yeter artık akıllanmadınız mı !!!

sadece55

Ahmeti

aslında çokta erken değil şimdiden araştırmak demek hemen o oyuncuyu almak anlamına gelmiyor keşke çok daha erken başlasalardı yetenekli ve ucuz futbolcuları aramaya

Bıktık artık sezon öncesi uyumsuz futbolculardan ve kamplara en son katılmaktan

özkan

Siz hala ümit gürsoya bel bağlayın..

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: SS55 - 02 Mayıs 2011, 14:53:59
bence çok geç bile izleme komiteleri kurup  sezon başından beri tarama yapılmalıydı.belkide yapılmıştır ama menejerler tarafından kulübün kendi komitesi olmalı
isa turan ve ekibi 6 aydır oyuncu arayısındalar dıye bılıyorum ama ne derece dogrudur bılemıcem  ;)

engin55

Billy i getirende bu Ümit Gürsoy değilmiydi? Bu billy i izleyipte mi getirdiler

Ahmeti

Neydi ismi jonathan'mı neydi onuda ümit gürsoy getirdi tam bir bomba dediler elde patladı

Ya tutarsa diye transfer yapmazlar inşaallah.

maraton

ne kadar gereksiz ve zamansız bir başlık.. ben bile muhalefeti bi süre bırakmışken, bırakın transferi de vuslatı kutlayalım, haziranda bakarız bu işlere

altunay

musa aydın ile kesin olarak anlaşılmış samsunsporumuz için hayırlı olsun

nomak55

Beyler Kemal Tokak'la Beşiktaş kesin olarak anlaştı diye bir haber okudum doğruluk payı varmıdır bileniniz varmı ?
inşallah doğru değildir.Çünkü kemal bizim vazgeçilmezimiz

KEMAL TOKAK DA SIRADA

Siyah-beyazlı takım, bu sezon Bank Asya 1. Lig'de Samsunspor forması giyen 1989 doğumlu stoper Kemal Tokak ile de kesin olarak anlaşmaya vardı.

Genç oyuncu Adanaspor altyapısında futbola başlamış, Dardanelspor'da ilk profesyonelliğini yaşamıştı.

22 yaşındaki genç yıldız adayı, daha sonra M.Kemalpaşaspor ve Orhangazispor'da TFF 3. Lig'de forma giymiş ve bu sezon başında da Samsunspor'a transfer olmuştu.

http://www.internetspor.com/spor/super-lig/ve-besiktas-transfer-bombasini-patlatti-76765.html?v=1305535972

deli 55

bu haberi ben samsunspora yakın bir kaynaktan 2 ay önce duymuştum..aslı varmış sanırım.kemali kaybederse samsun üzülürüm gerçekten.şu takımda canını dişine takarak oynayan birkaç adamdan birisi.

usare

Samsunspor'da Çapa sesleri !
Süper Lig'in yeni takımlarından Samsunspor'da, yönetim yeni sezon için kolları sıvadı.

Çaykur Rizespor'a 2-1 yenilerek şampiyonluğu Mersin İdmanyurdu'na kaptıran Samsunspor'da, teknik direktör Hüseyin Kalpar ile yola devam edilmeyecek.

GÜNDEMDEKİ İSİM FUAT ÇAPA
Süper Lig'de kalıcı olmak isteyen kırmızı beyazlılar, Süper Lig'in ikinci yarısında görev aldığı Kasımpaşa'da iyi işler yapan Fuat Çapa'yı gündemlerine aldı. Takımı, Fuat Çapa'ya emanet etme düşüncesinde olan Samsunsporlu yöneticiler, az maliyetle iyi bir takım kurmayı hedefliyorlar.

Uzun yıllar Belçika ve Hollanda'da çalışan Fuat Çapa UEFA Pro Lisans diplomasına sahip ve dört dil biliyor. Küme düştü gözüyle bakılan Kasımpaşa'yı uzun süre yarışta tutan ve takımına göze hoş gelen bir futbol oynatan Fuat Çapa, kısa bir süre önce sezon sonunda Kasımpaşa'dan ayrılacağını belirtmişti. Başarılı teknik direktörün yeni adresinin Samsunspor olacağı belirtiliyor.

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20110516/samsunsporda_capa_sesleri_.html?ref=satb1
Bu ne şimdi ya.

Shane_Falco

Dur bakalım daha neler atılacak ortaya...

Jnr.Serkan

Daha lig başlayana kadar kimler gelip gidecek.Beklemekte yarar var