2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

twitter

AntZ

SSKLA

kısaca banse işte kasmaya gerek yok :D

Ertuğrul Sağlam

55__Gurbet__55

Almanyadaki spikerler google´deki fransiz kari gibi sölüyordular.

kaptan 55

listedeki en iyi iki isim,ikiside direkten döndü ve bana göre alınabilseydiler takıma en fazla katkı sağlayacak iki oyuncu;rios ve murat ceylan isimleri kadroya tabiri caizse cuk diye otururdu.artık transfer bitti umarım transferlerimiz çok çabuk takıma uyum sağlarda hem kendileri hemde takımımız çok başarılı olur.

samsunluhakan

artık maçlara başlıyoruz transferler bitti allah yüzümüzü kara çıkarmasın bize ilk 8 i nasip eylesin

muzaffer4

AntZ

Dip Not: Aristida Bance Burkina Faso'lu ama Fildişi Sahilleri doğumlu...

Aristide Bance Kimdir?

Burkina Faso'lu futbolcu 19 Eylül 1984 te Fildişi Sahilleri'nde doğdu. Futbola doğduğu şehrin takımı Stade Abidjan'de başladı. Daha sonra Athlétic Adjamé, RFC Daoukro, Santos Burkina, Lokeren, Metalurh Donetsk, Germinal Beerschot (kiralık), Kickers Offenbach (kiralık), FSV Mainz 05, Al-Ahli Dubai ve Umm-Salalformalarını giydi. Aristide Bance Burkina Faso milli takımında 12 maçta 2 gol attı.

Güçlü fiziği ile dikkat çeken yılzız santrafor 1.93 botuna rağmen oldukça atletik.

http://www.samsunspor.biz/haber-Aristide_Bance_Samsunspor39_da-9468-

pitbul055

İsmi BANCE 3. hafta trabzona koyacak BENCE  :oyun:

ahmet55

Bu sezon Aristide Bance Golleri Sıralasın

Stad da da ALORS on DANCE şarkısı Çalsın  :--*

kalptenþimþek

bu kadronun form tutmuş halini düşünüyorum da.... :) :_nazar samsunspor_x

SSKLA

06 Eylül 2011, 12:35:39 #9613 Son düzenlenme: 06 Eylül 2011, 12:38:48 Berkay Yelken
şimdi tekrar duran top konusunu düşündüğümüzde Bahia,Valdomiro,Akaki,Kemal,Bance  gibi hava hakimiyeti iyi olan oyunculara ek Mustafa sarp gibi duran toplarda rakip defansın içinde hayalet gibi kaybolup gol atan bir oyuncunun da olması bu takımın duran toplardan çok gol atcağının işaretcisidir.Dominguez i de unutmamak lazım. :--*

maviay55

Bance dün gece ismi geçenler arasındaydı incelemiştim google dan epey..fiziki yapısı,hızıyla,kafa vuruşlarıyla,bitiriciliğiyle nokta santrofor ihtiyacımızı giderecek isim bence..yönetim iyi iş çıkardı  >l< >l<

Samsunsporumuza hayırlı uğurlu olsun..