2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Serkan

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 14 Haziran 2011, 09:25:29
Bugünki Haber gazetesinde Furkan Aydoğdu isimli aslen Terme'li bir gurbetçinin geldiğini yazıyor.
23 yaşında Solbek. Avusturya 3 ligde oynuyor sanırım.

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/furkan-aydogdu/bilanz-detail/spieler_67724_4320.html

bu adam geçen hafta geldi kulubun arabası havaalanından aldı filan; gazete yenimi gündeme düşürdü bende anlaşamadı geri gitti diye düşünüyordum.

55JNR55

darknESS

Miy kadar çabuk ve Ordu kadar dağınık olmadı Samsun, yabancı hoca getirmek demek zaten Türk oyuncu transferini yönetime bırakmaktıki bir yerde tehlikeli bir yerde iyi. Yabancı hocanın göndermek istediği oyuncuları görünce ben şaşırdım çünkü bu adamlar yedek olarak yada başarının gelmesinde ki oyuncular olarak bir çoğu kalmalıdı (aziz den bahsetmiyorum asla)

yabancı hoca yabancılara kurulu bir düzen oluşturabilir. nasıl karabük cernat ve emenikeyle ligte kalıp iyi gittiyse benzeri yaşanabilir ama ufukhanı yada kemali kaybetmek çok büyük bir zaaf oluşturur. çıktığımızdan beri kocaeliyi, konyayı (2 kere) gördük. bunlar hep transfer yapıp iyi olan takımlardı. körfezde sırp akımı vardı mesela başlarda, o sırplar bu sene 6 puanlarını çaldı.

genel olarak tekrar sü lige dönmek 4-5 sene ara varsa eğer gerçekten zor. Samsunu transferlerini ve oynayacağı oyunu gerçekten merak ediyorum.

erhan55

Orduyu mersini kötülemeye gerek yok bizde daha hareketlilik bile yok. Bu arada ordu'nun son trasnferleri gayet güzel.

Süper Lig'in yeni takımı, Braga'nın başarılı stoperi Miguel Garcia ve Sochaux'nun orta saha oyuncusu Nicolas Maurice Belay ile anlaştıklarını açıkladı.

Bragadaki bu adam avrupa kupasi finalinde 11de oynamış biri. 

Tamer55

Bügüngü Halk gazetesinde Altay'dan Burak ÇALIK la anlaşılmış  iş imzaya kalmış yazıyordu

Musti

AlıntıSüper Lig'de şampiyonun belli olmasından sonra tüm gözler transfer haberlerine çevrilirken, liglerin bitmesiyle birlikte takımların transfer çalışmaları hakkında spor sayfalarında toplam 13 bin 723 adet haber yayınlandığı ortaya çıktı.

Ulusal, bölgesel ve yerel iki bine yakın gazete ile dergiyi kapsayan araştırmada, Mayıs'ın son haftasından bu yana transfer gündeminde hakkında yayınlanan 3 bin 55 haberle ilk sırada Beşiktaş'ın olduğu belirlendi. İkinci sırada 2 bin 977 haberle Galatasaray yer alırken, sezonu şampiyon tamamlayan Fenerbahçe çıkan 2 bin 914 transfer haberiyle üçüncü oldu.

Trabzonspor transfer gündeminde 2 bin 758 haberde yer alırken, Bursaspor'da bin 782 transfer haberiyle ilk beş sıra içinde yer aldı. Süper Ligde yer alan takımlar arasında Kayserispor, Eskişehirspor ve Gaziantepspor ilk beş sırayı takip eden takımlar oldular.

Süper Lig'in yeni takımları arasında Orduspor transfer haberlerinde önde. Liglerin bitiminden bu yana transfer haberlerinin incelendiği araştırmaya göre, bu yıl Türkiye Süper Ligi'ne yükselen takımlar içinde en çok isminin yer aldığı takım 401 haberle Orduspor oldu. Samsunspor 314 transfer haberiyle gündeme gelirken, Mersin İdmanyurdu'nun da 168 haberle spor sayfalarda kendine yer bulduğu görüldü.

http://www.fotomac.com.tr/SuperLig/2011/06/13/transfer-gundeminde-zirve-besiktasin

Ollivanders

Ruya takım olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz :)

ahmetsefa55

ntvspor un haberını dınledım şimdi şoklardayım yanı.kemalı vercez ustune bıde para vercez.yonetımde buna sıcak bakıyomus ama parayı ındırmek ıstıyomus bıraz.dogru olmadıgını dusunmek ıstıyorum.ımzalayın artık kemalle tırsmaya basladım  .:.:.

samsunluhakan

yalan haberdir böyle saçmalık olmaz

erhan55

Zaten o şartlarda kemali verip holoskoyu alırlarsa işimi gücümü bırakırıp gider tesislerde yönetim istifa protestosu yaparım :D  :rulet:

GurbetciFanatik

Gönderilecekler belli oldu
14 Haziran 2011 / 13:07
Yugoslav teknik adamın direktifi doğrultusunda iskelet kadrodan Adem Alkaşı, Orhan Taşdelen, Ufuk Bayraktar ve Turgay gibi isimlerin takımdan gönderileceği ifade edildi
YENİ İSİMLERDE EKLENECEK
Samsunspor'da gönderilecek futbolcular yavaş yavaş netlik kazanmaya başladı. Yugoslav teknik adam Vladimir Petkoviç'in maç kasetlerini izledikten sonra takımda çoğu oyuncunun gönderilmesini istediği ifade edildi. Bu oyuncular arasında Adem Alkaşı, Orhan Taşdelen, Ufuk Bayraktar ve Turgay başı çekiyor. Bu isimlere önümüzdeki günlerde yenilerininde eklenmesi büyük olasılık.

YÖNETİM AĞIR KALIYOR
Teknik Direktör Petkoviç'in gözden çıkardığı bu oyuncularla önümüzdeki günlerde temasa geçmesi beklenen yönetim kurulunun bu futbolculardan kendilerine takım bulmalarını isteyecek. Ayrıca yönetim kurulunun transferde ağır hareket ettiğini düşünen taraftarları ise iyiden iyiye sıkıntı sardı. Petkoviç'in Samsun'a gelmesini bekleyen yönetimin bombaları patlatması bekleniyor.

:kafa: :kafa: :kafa: >:( >:( >:( :kafa: :kafa:

Yuh be ayip ya emege saygi bu defans bence cok güzeldi ve cok ararlar bunlkari, en kötüsü bile iyi yedek olur .
Bu habere seveinmedim hele ufukta  olmaz yazik olur bu takim bunlari cok arar daha.

GurbetciFanatik

Takımın bu sezonki maç kasetlerini izledikten sonra 'Bu takıma en az 10 transfer şart' diyen Teknik Direktör Vladimir Petkoviç'in önümüzdeki günlerde Samsun'a gelerek transferde düğmeye basması bekleniyor

TAKIMI BEĞENMEDİ
Samsunspor'un bu sezon oynadığı tüm maç kasetlerini izleyen Teknik Direktör Vladimir Petkoviç'in takımın ağır oynamasının yanında çoğu futbolcuyuda beğenmediği öğrenildi. Özellikle Murat ve Kemal Tokak'ın dışandaki oyuncuların sadece iyi bir yedek olabileceğini dile getirdiği öğrenilen Yugoslav teknik adam, "İşimiz çok zor" dedi.

A KALİTE OYUNCULAR ŞART
Kırmızı-Beyazlı ekibin, Süper Lig'de oynadığı ilk yılında hedefini tutturabilmesi için en az 10 yeni transfere ihtiyacı olduğunu söyledi. A kalite yabancı ve yine A kalite yerli oyuncunun takıma kazandırılması gerektiğini dile getiren Teknik Direktör Vladimir Petkoviç'in önümüzdeki bir kaç içinde Samsun'a gelerek transfere başlayacağı açıklandı.

>:( >:( >:( >:( >:( >:(

istersen bütün takimi degistir hocada  buca konya gibi olalim.

Benim sahsi fikirim bu iskele kadrodan en fazla 3 yada 4 kisi gönderirim.
Bunlarda okdar cok iyi yerlida yok yani ucuz maliyeti.
Hiocanin tavrini nedense ben hic begenmiyorum , umarim yanilirim.

AllydeenleaR

AlıntıMacar spor gazetesi Nemzetisport, Samsunspor'un, Macaristan ligi şampiyonu Videoton takımının defans oyuncusu 23 yaşındaki Pal Lazar ile anlaştığını yazdı.

Nemzetisport, haberinde, Videoton Kulübü yöneticilerinin Samsunspor ile yaptıkları görüşmelerin olumlu geçtiğini, Macar milli futbolcu Pal Lazar'ın, Türk kulübüne gitmeyi kabul ettiğini belirtti.

Nemzetisport, kesin olmamakla birlikte Samsunspor'un, Macar futbolcu için bonservis bedeli olarak Videoton'a 600 bin avro ödeyeceğini de duyurdu.

Videoton'a 2008 yılında transfer olan 1988 doğumlu Pal Lazar, Macar Milli Takımı'nda geçen sene 5 kez forma giymişti.

kaynak: maraton.com

usare

biz de söylemiyormuyduk en az 10-12 transfer gerektiğini. Bu kadronun süper ligde bize yetmeyeceğini. Adam yanlış bişey söylememişki. Peşin hüküm vermeyelim. Başlasınlar bakalım transfere sonra nasıl olsa belli eder kendini yaptıkları işler.
Gidecekler konusunda haklıosınız, turgay dışındakilerin tutulması gerekiyor bence de.