samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

##kdc##

bu akşam oynayabiliriz, kar etkisini artıracakmış bu akşam zevkli olur  :-\

mehmet yılmaz

Ben dün gece oynadım. Kar altında da güzel oluyor. Göz altına kömür sürsem daha iyi olacaktı bir ara. Kar altında gençler daha avantajlı olabilir. çünkü normalde pek koşmuyorsunuz. Ama dibiniz donmasın diye mecbur koşacaksınız karda.  :holey: ;D

Son maçla ilgili şunu söyleyeyim, Maratonton bile 2 gol 5 asistle oynadı. Daha da bir şey demiyorum artık ;)

Uğur Yıldız

Bundan sonra hep yaşlılar tarafında olucam yıllar süren galibiyet hasretime son verdim :D

orucreis

Alıntı yapılan: Uğur Yıldız - 11 Aralık 2013, 21:28:10
Bundan sonra hep yaşlılar tarafında olucam yıllar süren galibiyet hasretime son verdim :D

Bütün gençleri doğru yola sevketmeliyiz gelin gençler huzur mutluluk galibiyet şan şöhret para moruklarda  :D :p

mehmet yılmaz

Şu son maçta bile sahanin en cok koşan üç adamı 35'lik ben, maratonton ve moruk kamyuri idik. geriye kosmsazsan kazanamazsin. Ama haklarını yemeyelim çok bacak arası atıyorlar :)

Ayrica cgr, nerede mac fotoları? Nasıl bir laptopmus arkadaş?  8)

kamuri

halı saha maçlarına gençlerde baslayıp şimdiler de moruk olmak zaman çok çabuk ilerliyo ;D

cgr

mehmet yılmaz

http://u1312.hizliresim.com/1j/g/vhkpu.jpg

Şu da birkaç saniye sonrasının büyük boyutlusu.
Teşekkürler cgr ;)

mehmet yılmaz

Pek fit de sayılmazsın ama Umut :)
O kadar dedim Çağrı'ya Seda Yan'ı ince gösteren kameralardan alalım diye.  :D ;D ;D ;D ;D

beşnumara

1-mehmetyılmaz
2-maraton
3-kdc
4-uğur yıldız
5-barnebau55
6-Kar6
7-kamuri
8-oruçreis
9-turuncu
10-beşnumara
11-yavo
12-
13-aypon
14-cem
15-fındık
16-umut

Evvet abiler bu hafta maç yapıyor muyuz? Cüneyt sen çağrıyı ara sahayı ayarla. Listeye ismini eklemek isteyenler eklesin. Son maça gelenleri olduğu gibi yazdım. Gelmek zaruri değil mecburi  ;D
Mesut Samsun'da olmadığı için listeden çıkardım.

##kdc##

Akşama kadar bekleyelim o halde, herkes tamam derse alırız sahayı..

brigand

Scout ekibimizi sizin maça göndermeyi düşünüyoruz ama genç yetenekten çok veteran oyuncuların dikkat çekici olduğunu duyduk : )

mehmet yılmaz

Uğur Yıldız

Bende oynarım. Nasılsa artık moruklardayım kesin galip geliriz.  8) :-*

beşnumara

Ben de moruklara geçeyim de gençler galibiyet görsün :) yoksa bu genclerin gelecegi yok.
Herkes geliyo zaten ayak yapiyürlar. Son anda büyük aksilik olmadığı müddetçe herkes geliyo. La Erdem abiyi bile ikna ettim siz ne ayaksınız  8) Mehmet abi, mustafa abi ile usare abimize de haber versen geleceklerse yazalım adını.  Cüno sen sahayı al gadaşım  :-*