TFF 2.LİG 27.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Bayrampaşa

Başlatan Kaya, 11 Mart 2019, 00:33:32

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

BAL ligi seviyesindeki rakibe doğru düzgün şut çekemedik.

Kanatlar bal yapmayan arı. 45 dk'de doğru düzgün bir ortamız yok.  Çizgiye inmeden içeri sisirircesine top vuruyoruz. Ona orta denmez.
Averaj yapmamız gereken maçı zar zor yeneceğiz. Devam hoca devam...

senol

hocanın yakıntısı Erhan sahada gezdi ilk yarı. rakipler 2-0 ,3-0 biz daha bir tane atamadık. maçın yorumcusu çok iyi bir oyun ve 4-0 alırız diyordu. ilk yarı yorumlarını alalım. bunlar başka takım seyrediyor herhalde.2 tanecik şut denemesi sadece.erhan ve samet sahanın en iyileri.hocanın vazgeçilmez ikilisi.

55_OrHaN_55

Belki yönetim bazı yanlışlarda ısrar etmeseydi şimdi hem daha iyi bir durumda olurduk, hem de stadyum ful çekerdi. Bunca emeğe yazık.

SametYılmaz55

Ağır sovecegim yemin ederim.Bu kadar harcanan paraya yazık günah. Hocaların fantezi yeri oldu kulüp. Böyle bir ruhsuzluk görmedim

ngonge

s_uzunkaya

İstanbul daki maçta tek kale oynayıp dünya kadar gol kaçırdıydık. Bu maç daha kötü geçiyor maalesef. İlk maçta şumayer kesilen kaleciye sadece 1 - 2 cılız kurtarışlık iş düştü.

GurbetciFanatik

Hoca anlasilan Samet Enes den cok memnun kalmis degisiklik yapmadan cikmis ikinci yariya.
Yine yaziyorum kendi TD lerimizden cektigimiz kadar hakemlerden cekmedik.
Su maci 1-0  2-0 yensek ne olur kimse ümitlenmiyor artik ben bile ümidimi kaybettim

55_OrHaN_55

Shane_Falco

Erhan Şentürk ikinci yarı sahaya cıktı mı yoksa hala soyunma odasında mi? Nerede o ?

55_OrHaN_55

Erhan Şentürk kanatta boş boş koşarak yorulup oyundan düşüyor. Hoca pozisyonunda orada bekleyen şahıs hâlâ anlayamadı bunu.

55_OrHaN_55

Erhan kırmızı gördü. İsmet hoca kına yaksın artık.

evolution55

Shane_Falco

ngonge

Kartlık bir durum yok ama oyuncu da zekasız maalesef.

_samsunspor_