ÖSS'ye Girecek Kardeşlerimize Başarılar

Başlatan berusa55, 12 Haziran 2009, 22:35:23

« önceki - sonraki »

berusa55

12 Haziran 2009, 22:35:23 Son düzenlenme: 12 Haziran 2009, 23:33:06 berusa55
Gerek forumumuzda gerekse ülkemizde Pazar günü ÖSS sınavına girecek tüm kardeşlerimize şimdiden başarılar dilerim. Allah zihin açıklığı versin.

kaptan 55

SAMSUNSPOR'lu kardeşlerimize başarılar.hepsi umarım TÜRKİYE'nin çeşitli ünüversitelerini kazanıp bu takımın gönüllü tanıtıtım elçileri olacaktır

Akyol

Allah'ım hepsinin yardımcısı olsun inşallah çok iyi yerleri kazanıp Samsunumuza ve Samsunsporumuza faydalı bireyler olurlar..

europe_55

Allah hepinizin yardimcisi olsun, iyi haberlerinizi bekliyoruz...

yaman55

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

ALLAH emeklerini ve umultarini  bosa cikarmasin kardeslerimizin.ALLAH yar ve yardıimciniz olsun.

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: berusa55 - 12 Haziran 2009, 22:35:23
Gerek forumumuzda gerekse ülkemizde Pazar günü ÖSS sınavına girecek tüm kardeşlerimize şimdiden başarılar dilerim. Allah zihin açıklığı versin.

CeLL-O

Liseli Şirinler üyelerinin çoğu bu sene giriyor sınava ; ben dahil olmak üzere :) Bütün Samsunsporlu kardeşlerime başarılar dilerim.

safser

Herkese başarılar arkadaşlar ;) bende seneye giricem inş hayırlsı olur ;)

Tufan

sınava girecek herkese başarılar inşallah emeklerinin karşılığını alırlar bende girecem ama bizim tuzumuz kuru zevkine giricem.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: CeLL-O - 13 Haziran 2009, 18:53:33
Liseli Şirinler üyelerinin çoğu bu sene giriyor sınava ; ben dahil olmak üzere :) Bütün Samsunsporlu kardeşlerime başarılar dilerim.

Senin şahsında tüm Samsunsporlu kardeşlerime başarılar diliyorum Erman.

İnşallah Ünili Şirinler olursunuz!

Ollivanders

Oss ye girecek SAMSUNSPOR lu arkadaslarıma basarılar dilerim ...

supernatural_55

hepinize başarılar arkadaşlar Allah kolaylık versin hepinize inşallah

**KaR6**

grup istanbul a bol bol yeni üye gelmesi dileğiyle tüm liseli şirinlere ve Samsunsporlu kardeşlerime başarılar ;)

asıl iş üni ye girdikten sonra ama dikkat edin :)

yaman55

imkb anadolu lisesi nerde 6 sene sonra össye gircem