öss de kimler yerleşti

Başlatan 34 SS 1965, 15 Ağustos 2008, 12:39:44

« önceki - sonraki »

Baþkent_55

28 den sonra iktisat okucaz iiyimi......açıktan kaç senede bititrirz Allah biliyo ;D

SamsunluReis

hayırlısıı olsun be abii  ;)

bezgınbekır

valla biz bitirdikde bise ise yaramiyo kpss sonuclarını beklıyoz ama yılmayalım arkadaslar ünv.ye devam baslayınca bitiyo yani  ;D

gül

ben yerleştim ya sonunda çorum hitit universitesi maliye bölümü ya yaşasınnn :D ;) ;) :) :)

bezgınbekır

Hayırlı olsun gül kardesim Allaha bitirmeyide nasip eder insallah

SamsunluReis

amin aminn hayırlı olsun gül ablammm   ;)  8)

esedullah

bidaki sene gircem inş. bi yeri kazanırız dua edin

SamsunluReis

gül

çok teşekkur ederım inşallah çok calısmam lazım yıne. össye hazırlanan arkadaşlarıma da tavsıyem olsun gerçekten çok calısın sonradan keske daha fazla çalıssaydım demeye gerek kalmasın allah hepımızın yardımcısı olsun.....

SamsunluReis

aminnnnn bizim daha var ama olsunnn   ;D    :P

Sadece Samsunspor

gelcek sene öss'ye gireceğim hukuk istiyorum ama çok çalışmam lazım. olmadı işletme,iktisat

SamsunluReis

allah yardımcınn olsun abii

bezgınbekır

Allah hepinizin gonlune gore versin kardeslerim banada şu atanma konusunda bi due ediverin bari  ;)

Ars Moriendi

Bursa inegöl yüksekokulu işletme.. :)

Tribün_ali

Alıntı yapılan: kral samsunlu - 15 Ağustos 2008, 21:39:28
kardeşim geliyo istanbula istanbul kültür üni. matematik-bilgisayara yerleşti istanbul gruba sesleniyorumm.bu çocuğu ben samsunsporlu yapamadım var mı yapabilecek.kendisi de karar veremiyo hala bjkli mifbli mi..

Benle bir gün maca gelsin ben onu samsunsporlu yaparım onla fb gs macında digitürke saldırıya gecelim hoşuna gider ondan sonra anti ist olur ben öle samsunsporlu yapıyorum 30 kişi çiftlikde ist yalakası kovalıyoruz ondan sonra alsana anti ist yetişiyor :D