Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Demek ki 2. yarı için kadroda düşünülmüyorlar. Irmak sanayide oynasalar lise turnuvasına göndermezler böyle iş olur mu?  :)

5trawberry

Facebook şehr-i Samsun sayfasının paylaşımına göre Yusuf Ziya Yılmaz'ın Çiftlik Caddesi projesi..

Atakumlu

Bence trafige kapanması daha iyi olur hem gezme acısından , hemde ordaki dukkanlar ve mahalle sakinleri acısından ..

alperen

Taşlar falan kırmızı beyaz olsaymış iyimiş..

Theofanis Gekas

bunu baştan yapmaları lazımdı,tramvay meydandan bir tünelle çiftliğe bağlanabilse harika olurdu

55.hakan

Bence trafiğe açık olmalı diğer türlü mecidiyeden farkı kalmaz.

Musti

Caddedeki bütün binaların dış cephesini yaptırabilirse, caddenin ve bağlanan sokakların altyapısını yaparsa, dükkanların dış cephesini tektipleştirebilirse, alt ve üst caddelerin trafik sorununu da hallederse, güzel bir proje olur. Yoksa resimden ibaret kalır.

cezayir55

mecidiye dar olduğu için pek gelişemiyor çiftlik caddesi öyle değil

ramcQ_55

yzy ne zamandır yapmak istiyor ama ciflikdeki dükkan sahibleri hep karşı cıkıyolardı yayalaşmayı ama rönesansın yaptığı avm den sonra burası işlevini kaybedecek gibi ciflikde araclardan yürümek imkansız bence doğru karar inş. yaparlar yakın zamanda

cembaba

Samsunspor.org.tr yenilendi. Çok güzel sade ve şık oldu. Kurumsal bir yapıya kavuştuğunu düşünüyorum.
Yapan ağabeyimin eline sağlık. Özellikle maç fotoğraflarını kaydedebilme özelliği çok iyi oldu. :)

feticalik

evet bencede site tadından yenmiyor

Desiqner

Alıntı yapılan: CemBaba - 09 Ocak 2013, 22:26:39
Samsunspor.org.tr yenilendi. Çok güzel sade ve şık oldu. Kurumsal bir yapıya kavuştuğunu düşünüyorum.
Yapan ağabeyimin eline sağlık. Özellikle maç fotoğraflarını kaydedebilme özelliği çok iyi oldu. :)

Store'un sitesi ne zaman yenilenir ?

Burak

Alıntı yapılan: Theofanis Gekas - 09 Ocak 2013, 20:39:01
bunu baştan yapmaları lazımdı,tramvay meydandan bir tünelle çiftliğe bağlanabilse harika olurdu

Liman kavşağından çiftliğe bağlama projesi var ama onu nasıl yapacak ben onu hala anlamadım ?

cembaba

Alıntı yapılan: Desiqner - 09 Ocak 2013, 22:32:10
Store'un sitesi ne zaman yenilenir ?

Cuma günü inşallah yayında.

Desiqner

Websiteler pek çok kişinin umurunda olmayabilir ama gerçekten yönetime teşekkür ediyorum.Hem resmi websitenin kurumsal tasarıma kavuşması,hemde store'un sitesinin daha işlevsel olması çok önemli...