Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

feticalik

Saat 19.00'dan itibaren #SamsunVekilleriMaça etiketine Twitterda yükleniliyor. Tüm Samsunspor taraftarı organizesini oldu. Facebooktan gerkeli uyarılar yapıldı. Ben de buradan yazıyorum.
"Arkadaşlar 19.00'da Twitterda Birlik ve Beraberlik Adına Bir Etiket Çalışmamız Olacaktır. Etiketimiz 19.00'da kullanılacaktır... #SamsunVekilleriMaça
- Etiketi 19.00'dan önce kullanmamaya özen gösterelim.
-#SamsunVekilleriMaça etiketindeki tüm twitleri RT yapmanız etiketin TT'ye çıkmasında çok önemli.
-İsim vererek kişiye vurmaktansa genele yönelik yorumlar yazınız. Hedefimiz kişi değil kişilerdir, birlik ve beraberliktir.
-TT çalışmasının direktiflerini twitter.com/SAMSUNSP0R profilinden ulaşabilirsiniz.
-Lütfen direktiflere uyarak hareket edelim. Daha önce #İyikiDoğdunSamsunspor etiketini TT yapmıştık. Sıra birlik ve Beraberlik Etiketinde.. #SamsunVekilleriMaça
-Etiketi yazan herkesi takibe alırsanız bir dahaki çalışmamızda zorluk yaşamayız."

Dartagnan

Boş iş...  Kendi içinden gelmeden maca gelecekse hiç gelmesin...

CurvaSs

Alıntı yapılan: Dartagnan - 07 Ocak 2013, 21:20:51
Boş iş...  Kendi içinden gelmeden maca gelecekse hiç gelmesin...

ben de curvass hesabımdan destek verdim (limit yedim hatta) ama sadece renktaşlarım bir işe kalkıştığı için destek verdim. yoksa böyle bir niyetim yok. isteyen gelir, isteyen gelmez. gelmediler diye samsunspor büyüklüğünden bir şey kaybetmez, geldiler diye de daha büyük olmaz. aslında bu tt olayını pek sevmiyorum özellikle istanbul takımlarının ergen sempatizanları yapınca ama arada önemli günlerde yapmak gerekir. #iyikidogdunsamsunspor gibi.

yine de emek veren arkadaşların emeklerine sağlık.

furkan5534

Alıntı yapılan: ##kdc## - 07 Ocak 2013, 17:53:46
Nasıl la bu dizide olan hayal ürünü bir tatlı değil miydi?
Satıyorlar mı reelde de? Sahibi kimmiş? Dizide bunun reklamını mı yapmışlar?
Cgr'cim detaylı bilgi verebilir misin?

istanbul marmara forumda var makara standı.hatta kuzey güneyin bir bölümü burda çekildi.çok iş yapmıyo gibi duruyo açıkcası henuz bende yemedım  ;D

twitter

ballon d'or'u ispanya işgal etti.

ilk 11'in tamamı la liga'dan,
en iyi t. direktör; del bosque,
en iyi oyuncu ise, messi.

Desiqner

Samsunspor.org.tr yine tasarım değiştirmiş :)
Test aşamasında olduğu için baya dağınık olsada iyi görünüyor.Bu arada umarım Store'unda tasarımı değişir...

cgr

Alıntı yapılan: Desiqner - 08 Ocak 2013, 13:20:51
Samsunspor.org.tr yine tasarım değiştirmiş :)
Test aşamasında olduğu için baya dağınık olsada iyi görünüyor.Bu arada umarım Store'unda tasarımı değişir...

Az kaldı :) O'da hazır ama bi kaç prosedür var. Onların çözüme kavuşmasını bekliyoruz.

Desiqner

Alıntı yapılan: cgr - 08 Ocak 2013, 13:26:31
Az kaldı :) O'da hazır ama bi kaç prosedür var. Onların çözüme kavuşmasını bekliyoruz.

Resmi sitede Multimedia Bölümü istiyoruz.Wallpaper vs. için :)

ibo055

Trabzonspor pilot takımı olan 1461 Trabzon'a, Türkiye'nin en popüler patronlarından birisi talip.

Star Gazetesi'nin haberine göre, yaptığı inşaatlarla adından söz ettiren Ali Ağaoğlu, Trabzonspor Basketbol Şubesi'nin eski başkan yardımcısı işadamı Ömer Ayvacı ile birlikte kulübü satın almak istiyor.

Çalışmaların gizli yürütüldüğü ifade edilirken iki işadamının 20-25 milyon lira arasında bir rakamla bu işe girişecekleri belirtildi. Eğer satış gerçekleşirse 1461 Trabzon'un merkezi İstanbul'a taşınacak. Takıma art arda takviyeler yapacak olan Ağaoğlu'nun tek hedefinin Süper Lig olduğu ifade edildi.

bunlar varya  >:(

lucarelli

Bu işin içinde başka bir iş var.

King1965

Samsunspor.org.tr tasarım süper olmuş en sag ust kosede Facebook.com/samsunsk var Twitteride koyarlar

Bennce Taraftar Forum da yazılmalı oraya Samsunspor.Biz ' i eklemeliler

twitter

o takım süper lige çıkacak da bunlar o takımı süper lige sokamayacak

inana bilen var mı buna  :-[

King1965

Galatasaray - Samsunspor cuma 19:00 GS TV - LİG TV Doğrumu ?

celebi

ahmetsefa55

an itibariyle deprem istanbulu salladı.