Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

lato

Bence büyük bir kesimin güveni kazanılmışken Emin Kar ve yönetimi devam etmeli yola

lato

Alıntı yapılan: King1965 - 07 Ocak 2013, 14:16:10
Bir haber Gördüm ;

Uzun süreden beridir Samsun spor gündemini adeta sarsan haberler ve köşe yazıları sonrasında gözler Şubat ayında yapılacağı açıklanan

Haber Link : http://bit.ly/V1rB2o

Bir de merak ettiğim takım bu hale düşene kadar bu adaylar niye hiç ortada yoktu çekilen o kadar sancılı dönemde niye isimlerini hiç duyamadık çok ilginç ???

cgr

Dolu mu yağıyor, kar mı yağıyor çözemedim gitti...

lucarelli

Bu saatten sonra başkanlığa adayım diye çıkanın Samsunsporluluğundan şüphe duyarım. Takım zorlu süreci atlattı bence. Devre arası transferlerle iyi yere geleceğiz. Alt yapıdan da yavaş yavaş takıma oyuncu monte ediyoruz. Fırtına da kamarasına saklanıp, hava dinmeye başlayınca yok öyle dümene ben geçeyim. Emin başkan ve ekibine süper lig yakışır.

Ahmeti

Alıntı yapılan: cgr - 07 Ocak 2013, 16:07:13
Dolu mu yağıyor, kar mı yağıyor çözemedim gitti...

Çağrı bugün hava her telden çalıyor

5trawberry

Evet merkeze yılın ilk karı yağıyor, hayırlı uğurlu olsun :)

cgr

Site ahalisi ;

Bu Kuzey Güney dizisinde meşhur olan "Makara" tatlısından yiyen var mı ? Nasıl bişey...?

Serkan

Alıntı yapılan: cgr - 07 Ocak 2013, 17:41:05
Site ahalisi ;

Bu Kuzey Güney dizisinde meşhur olan "Makara" tatlısından yiyen var mı ? Nasıl bişey...?

Samsun'a mı getirmeyi düşünüyorsun :)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: cgr - 07 Ocak 2013, 17:41:05
Site ahalisi ;

öyle bişe varmıymış gerçekte ?

cgr

##kdc##

Nasıl la bu dizide olan hayal ürünü bir tatlı değil miydi?
Satıyorlar mı reelde de? Sahibi kimmiş? Dizide bunun reklamını mı yapmışlar?
Cgr'cim detaylı bilgi verebilir misin?

5trawberry

satış olasılığı yüksekse ortak olurum :)

cgr

Bu makara çok eski bi balkan tatlısıymış. Tatlı ve tuzlu sos çeşitleriyle satılan mayalı hamurdan oluşan bir ürün. Özel fırınlarıyla falan pişiriliyormuş.

Makara'nın Türkiye isim ve kullanım haklarını alan adamlar, Kuzey Güney dizisinin yapımcılarıyla reklam sözleşmesi imzalamışlar. Bu sayede de marka değerini arttırma yoluna gitmişler.

Ciddi ciddi böyle bi ürün var yani :)

Girişimcilik ruhum engellenemez :) 45 bin tl lazım :)

##kdc##

Trabzonsporlu Giray Kaçar kalp sorunu nedeniyle futbola ara vermiş.
Ekmek parasını bu işten kazanıyor sonuçta, Allah'ım acil şifalar versin.

Serkan

Alıntı yapılan: cgr - 07 Ocak 2013, 17:57:21
Bu makara çok eski bi balkan tatlısıymış. Tatlı ve tuzlu sos çeşitleriyle satılan mayalı hamurdan oluşan bir ürün. Özel fırınlarıyla falan pişiriliyormuş.

Makara'nın Türkiye isim ve kullanım haklarını alan adamlar, Kuzey Güney dizisinin yapımcılarıyla reklam sözleşmesi imzalamışlar. Bu sayede de marka değerini arttırma yoluna gitmişler.

Ciddi ciddi böyle bi ürün var yani :)

Girişimcilik ruhum engellenemez :) 45 bin tl lazım :)

dizi yayında kaldıkça satar o dalga ama dizi biterse kimse yüzüne bakmaz millet şekil meraklısı tadını merak ettim ama