Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Kodalak

iyi sallandık Allah muhafaza etsin hepimizi

Theofanis Gekas

4. leventte oturuyorum zerre sallanmadık yada ben hissetmedim zemin faktörü çok ön planda bu deprem olayında

berusa55

binikalamadım

Halkalı'dayım bayağı sallandık yani

YaSeF55

Alıntı yapılan: King1965 - 08 Ocak 2013, 14:06:38
Galatasaray - Samsunspor cuma 19:00 GS TV - LİG TV Doğrumu ?

Lig tv'nin cuma günki programında gençler-gs maçı var gösteriyor

davidsavage

Samsunspor.org.tr güzel olmuş,emeği geçenlere teşekkür ederim. Yalnız dikkati çeken bi şey var,19 mayıs stadı açıklamasında gördüm bunu, y hafleri hep ı şeklinde olmuş. Düzeltilse güzel olur.  http://www.samsunspor.org.tr/stadimiz.asp

feticalik

Gelen beğeni altmışbirde bu iletiyi beğenir misiniz ?  :peeh:

feticalik

Arkadaşlar Ali Ağaoğlu 1461 trabzon kulübünü satın alıp kulüp sahibi olmayı planlıyormuş. Yanında 1-2 iş adamı ile girecekmiş bu işe. Hedefi süper lig ve kalıcılıkmış. trabzon camiası olumlu karşılamışmışmış şehirleri daha çok tanıtılırmışmışmış

55.hakan

Alıntı yapılan: feticalik - 09 Ocak 2013, 00:13:50
Arkadaşlar Ali Ağaoğlu 1461 trabzon kulübünü satın alıp kulüp sahibi olmayı planlıyormuş. Yanında 1-2 iş adamı ile girecekmiş bu işe. Hedefi süper lig ve kalıcılıkmış. trabzon camiası olumlu karşılamışmışmış şehirleri daha çok tanıtılırmışmışmış
http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20130108/agaoglu_konustu_1461e_talip_mi.html

Musti

Trabzonlular hiç iyi karşılamazlar bunu. Akçaabat bunun en iyi örneğidir. Tercihleri 1461'in 1.Lig'de kalmasından yana olacaktır.

Karabudun

Alıntı yapılan: ibo055 - 08 Ocak 2013, 13:32:02
Trabzonspor pilot takımı olan 1461 Trabzon'a, Türkiye'nin en popüler patronlarından birisi talip.

Star Gazetesi'nin haberine göre, yaptığı inşaatlarla adından söz ettiren Ali Ağaoğlu, Trabzonspor Basketbol Şubesi'nin eski başkan yardımcısı işadamı Ömer Ayvacı ile birlikte kulübü satın almak istiyor.

Çalışmaların gizli yürütüldüğü ifade edilirken iki işadamının 20-25 milyon lira arasında bir rakamla bu işe girişecekleri belirtildi. Eğer satış gerçekleşirse 1461 Trabzon'un merkezi İstanbul'a taşınacak. Takıma art arda takviyeler yapacak olan Ağaoğlu'nun tek hedefinin Süper Lig olduğu ifade edildi.

bunlar varya  >:(

Ağaoğlu patladı, patlayacak başkan. Sıkıntısı büyük. Reklamlarla, suni haberlerle haklarındaki olumsuz beyanları çürütmeye çalışıyorlar ama yediremiyorlar. II.Uzan vakası yakında. O değil seçimlere doğru bir de parti kurarsa şaşırma!

feticalik

feticalik

Gekas urfa ile 1.5 yıllık imzalıyormuş.  :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Ertuğrul Sağlam

Samsunspor profesyonel futbolcusu takımla birlikte kamp yaparken kampı bırakıp liseler arası maçlara gelmesi bana çok tuhaf geldi! yetersiz görünüp kamptan gönderilebilirler ama sırf liseler arası maçlar için izin verilmesi çok saçma Allah göstermesin çocukların başına sakatlık falan gelse zararı Samsunspor'a gelecek...

AlıntıSamsunspor'umuzun genç oyuncuları Doğan Erdoğan, Kemal Bayraktar ve Erdi Dikmen okullarının futbol takımlarının grup maçlarına katılmak üzere Pazar günü kamptan ayrılacaklar.

http://www.samsunspor.org.tr/haber_detay.asp?id=794

ahmetsefa55

oha buna nasıl izin verirler ?