M. Teoman Taş İçin Mevlid

Başlatan mehmet yılmaz, 22 Ocak 2011, 22:11:08

« önceki - sonraki »

Ajan

bilgilendirme için sağol abi. Beni mevlid için meskenlerden veya şehir içi bir noktadan alabilecek olan var mı?

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: *AgEnT* - 23 Ocak 2011, 23:47:19
bilgilendirme için sağol abi. Beni mevlid için meskenlerden veya şehir içi bir noktadan alabilecek olan var mı?

engin abiye özel mesaj at istersen. gelecektir büyük ihtimalle.

mehmet yılmaz

Beyler müsait olan herkes gelsin, mümkünse şartları zorlayın. Aile için önemli bir hadise bu mevlid.

Ayberk

İnşallah bu akşam geleceğim abi, Eren eğer birini bulursan beraber geçeriz. Bulamazsan buluşup dolmuşa bineriz beraber ;)

Serkan

doðan

eren koçyiğte gel ... başka gelmek isteyen varsa da ben ordayım..

Ajan

Alıntı yapılan: doğan - 24 Ocak 2011, 17:56:31
eren koçyiğte gel ... başka gelmek isteyen varsa da ben ordayım..
sağol abi ama hallettik.

mehmet yılmaz

Allah kabul eylesin, dualarımızı gönderdik.

Ayrıca aynen muhafaza edilen odasını da görme şansımız oldu. Bir kez daha hayranlık besledik Teoman'a ve onun Samsunsporluluğuna. O defterler neydi öyle?  :( :( :( :(

Serkan

o defterler belkide kendime teoman abinin yanında ne kadar Samsunspor'lu olabileceğimi sorgulattı.

Ajan

24 Ocak 2011, 22:53:59 #24 Son düzenlenme: 24 Ocak 2011, 22:59:05 *AgEnT*
ben o defterleri gördüm ya abi daha kendime Samsunsporluyum diyemem. Senin gibisi daha gelmez be abi. Bir insanı tanımadan ne kadar çok sevebileceği bugün daha iyi anladım. Terk etmedi sevdan bizi ve hiçbir zamanda terk etmeyecek. Nur içinde yat Büyük SAMSUNSPORLU

ahmetsefa55

mehmet abi diyodu ya ''siz bide onun samsunsporlulugunu gorebılseydınız''dıye.ben goremeyenlerdenım ama bugun o meşhur defterlerı gordum ya daha ıyı anladım ne kadar buyuk samsunsporlu oldugunu.ruhun şad olsun abi.  :( :(

Ayberk

Kendisini hayattayken göremedim ama zor durdum bugün odasında, ilginç hisler içindeydim. Acaba tanıyabilseydim kendisini orada öylece durabilir miydim?

Mekanın cennet olsun Büyük Samsunsporlu