PTT 1. LİG 9. HAFTA | Adanaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan King1965, 24 Ekim 2012, 21:01:29

« önceki - sonraki »

fanatik

Alıntı yapılan: CemBaba - 29 Ekim 2012, 11:58:44
Hocanın suçu yok.

Kim suçlu peki futbolcularmı hocam bırakın artık hoca suçlu degil demeyi iyi hoca her türlü oyunu okuya bilmeli gerektiginde oyuna müdahale edebilmeli bunların hangisi Erhan hocada var 85.dakikaya bekleyip ondan sonramı oyuna müdahale ediliyo 1 maç degil 2 maç degil her maçta aynı hatalar

Nuri Asan

hocanın suçu yok, musaya hoca mı kaçır dedi?
musanın suçu yok herkes gol kaçırabilir.

iyide bizim suçumuz nee?

fanatik

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 29 Ekim 2012, 16:56:21
hocanın suçu yok, musaya hoca mı kaçır dedi?
musanın suçu yok herkes gol kaçırabilir.

iyide bizim suçumuz nee?

Sadece Adana maçı degilki yapılan hatalar tamam bu maçta Musa gölü atsaydı yenmiştik peki Musa atamadı bunlar olan şeyler kimse neden her maç son dakikalarda yenen golleri ve oyuncu degişikliklerini sorgulamıyo bunları kim düzeltecek taraftarmı,futbolcumu yoksa Hocamı siz takımı yapılan hatalar üzerine antreman yaptırıp bir şeyler yapmaya çalışmıyosanız futbolcunun suçu en azdır derim ben ona hocası birşey göstermiyorsa bu çocukların hepsi genç çocuklar elbetteki hata yapacaklar

samuray

maçın kırılma anı musa sinanın o pozisyonda golü atamaması akabinde musa aydın sonra roberts üç önemli pozisyonu cömertçe harcadılar hadi beraberlik olur derken üçüncü faullu gölü de hakemin vermesi bizi yaktı abitoğlu hiçmi vicdanın sızlamadı ya yan hakemine bi bak  :kafa: :kafa:

germencisse

Rakibin iyice oyundan dustugu anda 3. gol fırsatını yakaladık sansızlıgımızmı diyelim yada kaderimizmi bos aglara musa sinan ile gonderemedik topu aglara,yinede deplasmanda cok kotu bir oyun sergiledigimizi gostermez bu maglubiyet umarım bu mactan gerekli dersler cıkarılır karsıyakayı evımızde paramparca ederiz..

ErkÇay55

Adanada skorun 2-1 e gelmesiyle birlikte açıkçası tedirginliğim başladı.Maçın öncekiler gibi 2-2 ile biteceğini hiç yoktan bir puan alablieceğimizi düşünürken Adananın şaibeli ve taraftar baskısıyla hakemin kararını değiştirmesiyle açıkçası yıkıldık.Umarım ilerleyen haftalarda kaybedilen bunları telafi ederiz.

TurgayGölbaşı55

Yanlış taktik yanlış yerlerde oyuncu değiştirilmeler gidiyorsun 90 dakikada futbolcu değiştiriyorsun sonra biz iyi futbol oynadık diyorsun kendi hatalaranı bilmiyorsan teknik direktörlük yapma

supernatural_55

Ben mevcut yönetimimizin hiç bir futbolcuyu hocanın görüşü olmadan almış olacağını düşünmüyorum. Bu düşüncemde haklıysam da kadroyu Erhan hoca kurdu.Bugün Türkiye'de kaç takımı kurma şansını yakalamıştır bir teknik direktör düşünmek lazım...Sen kendi kurduğun takımı 10 haftanın ardından halen yönetemiyorsan bana göre suçlusun, bunun başka bir izahı varsa da benim aklıma gelmiyor...

jean

Bizden Cinsi yok bu sene resmen alin maci sizin olsun dedik bu kadar basit maglup olunmaz

baha55

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 29 Ekim 2012, 09:57:26
Adanaspor maçının kırılma anı Musa Sinan Yılmazer'in boş kaleye atamadığı pozisyondu. Musa Sinan boş kaleye atamıyorsa ben hocada bir sorun aramam. Hoca ne yapsın. Samsunspor'un şu an ki puan durumundaki yeri hepimizi çok üzüyor ama yapacak birşey yok. Bu sene bu takım ligi sıkıntı yaşamadan bitirirse çok büyük başarıdır. Benim kendi düşüncem bu sene bu takımdan fazla birşey beklemeyelim. Kulübün ekonomik durumu ortada. Yönetimin şehrin ileri gelenlerinden ne kadar destek aldıklarını bile bilmiyoruz istinalar dışında. Şu an yapabileceğimiz tek bir şey var ilk devre sonuna kadar minimum 17-18 puan toplamalıyız. Aksi takdirde sıkıntı yaşarız.
Bazı arkadaşlar maçın siniriyle hocaya kızıyorlar ama Musa Sinan golü atsa maçı almıştık. Adam boş kaleye atamıyorsa Erhan Hoca ne yapsın. Hocanın hataları yok demiyorum ama dün ki maçla ilgili hocaya yüklenmek ne kadar doğru bilemiyorum.

hiçkusur bakma  o dakıkada o skorda 3. golü atamıyorsa hocaya suc bulurum kimseye bulmamm...kenarda erhan hoca değilde fatih terim denen küfürbaz zorba olsaydı,bak bakalım musanın konsantrasyonumu düşüyodu,  boş kaleye golmü atamıyodu...erhn hoca iyi adam , iyi hoca belki ama ; sanırım olmayaca....eger hedefimiz kümede kalmaksa bu birliktelikle kalırız ligde...ama hedefimiz ilk 6 ise bu hoca ile olmaz....ki hedefimizin süper lig oldugunu sadece  bizler söylüyoruz...ne baskan ne hoca imkanlar dahilinde haklı olarak  hedefimiz süper liğ demedi zatenn...

tankut

A.gücü, Tki, Kartal ve Ş.urfa ya karşı dua edelimde ikili averajlarda üstün olalım çünkü biz dahil bu 5 takımdan 3 ü düşecek gibi duruyor maalesef.

lucarelli

Alıntı yapılan: tankut - 30 Ekim 2012, 17:36:45
A.gücü, Tki, Kartal ve Ş.urfa ya karşı dua edelimde ikili averajlarda üstün olalım çünkü biz dahil bu 5 takımdan 3 ü düşecek gibi duruyor maalesef.

Urfa düşmez.

muzaffer4

Alıntı yapılan: tankut - 30 Ekim 2012, 17:36:45

a.gücü -6 puanı vardı heralde düşer..

özkan

Yemişler cezayı

11- ADANASPOR A.Ş.'nin, 28.10.2012 tarihinde oynanan ADANASPOR A.Ş. - SAMSUNSPOR PTT 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 9.000-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına.