21. Hafta - Samsunspor'umuz - Kocaelispor: 0-3

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Şubat 2008, 18:56:02

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

08 Şubat 2008, 18:56:02 Son düzenlenme: 10 Şubat 2008, 13:12:07 samsuni
21. Hafta - Samsunspor'umuz -  Kocaelispor:

Arkadaşlar eski maç başlığı moderatörlerden birisi tarafından silinmiş durumda. Ben de yeni gördüm bunu.
Biz, eski başlığı kirletenlerin olmadığı yeni bir başlıkla devam edelim.

Sadece maç konuşalım.

21. Hafta - Samsunspor'muz -  Kocaelispor:
Samsun 19 Mayıs Stadı
09.şubat.2008 cumartesi
saat. 13.00
D Spor naklen yayın

Yerel medya ile Samsunspor yönetimi arasında ciddi bir kriz var. Serkan Aykut ve Celil oynayacak. Bu da bizim için çok büyük bir avantaj. Maç öncesi merhum M.Teoman Taş için bir dakikalık saygı duruşu yapılacak ve takımımız maça onunla ilgili bir pankartla çıkacak. Ayrıca Taş Ailesine bir plaket takdim edilecek.

Taraftar gruplarımız Timofte'nin anısı için çeşitli hazırlıklar yaptılar. Pankart, atkı ve beste çalışmaları var.

Maçın skoru önemli mi diye soruyorlar. Önemsiz diyemem, elbette Samsunspor'umuzun kazanması hepimizi mutlu edecektir. Zaten bugüne kadar Kocaelispor'a tarihi bir üstünlük sağlamışız. Öyle ki Kocaelispor tablomuz şu şekilde; 
Toplamda oynadığımız maç sayısı 37; galibiyet sayımız 20; mağlubiyet 8; beraberlik 9... Attığımız gol 64; yediğimiz gol 37... Deplasmanda; 19 maçın 8'i Samsunspor'un, 7'si Kocaeli'nin, 4 beraberlik... (2 kere 4-0, bir kere 5-2 galibiyet... ) Attığımız gol 30, yediğimiz gol 28...
Samsun'da; 18 maçın 12'si Samsunspor'un, 1'i Kocaeli'nin, 4 beraberlik... Attığımız gol 34, yediğimiz 9...
Sportif açıdan tarihinin en kötü günlerini yaşayan takımımız için kritik bir viraj bu maç. Celil Sağır ve Serkan Aykut ikilisi oynarlarsa her şey farklı olabilir. Yok, eğer olmazlarsa bırakın galip gelmeyi, gol pozisyonuna bile girmekte zorlanacak bir kadromuz var maalesef.

Bize düşen her daim olduğu bilgi yine tribünlerdeki yerimizi almak. Çoğumuz yine ızdırap çekecek ve sık sık o eski Samsunspor'u yad edecek belki ama bizim tutabileceğimiz başka bir takım yok; Samsunspor bizim mukadderatımız...

SaMsUnSpOr 55

vay ve hodri maymunlara şu ana kadar 64 gol mü attık iyi ezmişiz mayunları

Sadece Samsunspor

yarın büyük gün tek amaç galibiyet berabere kalırsak bile işimiz çok zor seri galibiyetlerle ancak play-off olur onuda zannetmiyorum hedef orta sıralar olur büyük ihtimal ama serkan-celil-caner hiç sakatlanmadan sezon sonuna kadar oynarlarsa play-off şansımız olur  :D

yarın ki maç herşeyi belirleyecek !!!

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: Tuqberk - 08 Şubat 2008, 19:04:20

yarın ki maç herşeyi belirleyecek !!!

Cok onemli bir test yapacagız yarın Katılıyorum tugberk
evimizde 2nci bir malubiyet yaşamayacağız buna inanıyorum..

kerem55

Kocaeliye şansımız hep tutuyor. Onları en iyi zamanlarında bile yendik. Gözümüzde büyütmeye gerek yok. Giresun maçlarını izlemiştim. Kalecileri bizim Ercümnetten beter. Kral ile İmparator oynarsa alırız.

Sercan

ben yarın ses tellerim yırtılırcasına bağırmak istiyorum.benim gibi düşünen varsa buyursun gelsin bunun nedeni yok tek neden SAMSUNUMUZ...

onurbas

berusa55

kesin yeneriz! samsunsporumuzun ve teomanımız askına deli gibi bagıralım!

only55

Yarın herkes maça gelsin yanında da birilerini getirsin mutlaka:::  ;D

mehmet yılmaz

Yarın ki maçımız www.radyosamsunsk.com adresinden takip edilebilir.
Kapasitenin yetersiz kalması ihtimaline karşı mümkün olduğunca erken girmekte fayda var. 
Emeği geçen arkadaşlara bir kez daha teşekkürler.
İnşallah galibiyet sevincini biz statta yaşarken, siz radyo başında yaşarsınız...

HoDRiMeYDaN

:) İYİ OYNAYAN KAZANSIN ŞU ANDA SAMSUNDA STADA YAKIN CAMİİNİN ORDA  CAFEDEYİM 6 OTOBÜS GELDİK YARIMIZ YEMEKTE YARIMIZ GEZİYORUZ SAMSUN HALKI İYİ KARŞILADI BİZİ ALLAH RAZI OLSUN. İNŞALLAH YENECEĞİZ SİZİ

Kadir ÇELEBİ

Hoş gelmişsiniz hatırladıgınız guzel bi anı olarak kalsın ama burdan boş doneceksiniz her zamanki gibi.. ;D

sbc_emo

gelip bizi kesceklermiş öle yazıolar sitelerinde falan.. gelsinler bakalım kim kimi kesicek..!  >:( >:(

sanal alemde delikanlılık yok..!!! bizde

son nefes55

bakalım ne olacak işdende izin almışım herzaman ki gibi tribünde yerimi alacağımm bidaha cumartesiye maç koyanınnnn bennn varyaa..........
herkese bol şans en bok bize

berusa55

6 otobüsmüs yalanlarınızı yiyim ben sizin... SAMSUNSPORumuzu tarihlerinde 1 kere yenebilmiş olan bu maymunlara SAMSUNUMUZDA ikinci bir galibiyet vermeyecegiz insallah...