6.Hafta | B.B.Ankaraspor 3-3 Samsunspor

Başlatan oğuzhan55, 15 Eylül 2005, 20:44:45

« önceki - sonraki »

bengülü

İŞİMİZ ZOR AMA ANKARADAN EN AZINDAN 1 PUAN ALABİLİRSEK NE MUTLU BİZE  WEDERSONU TUTABİLİRSEK YENERİZDE

roligan

Deplasmanda yarın yapacağı Ankaraspor maçının hazırlıklarını tamamlayan Samsunspor, karayoluyla Ankara'ya hareket etti.
Samsunspor, hareket öncesi teknik direktör Erdoğan Arıca gözetiminde Nuri Asan Tesisleri'nde kısa çalışma yaparken, idmana sakat olan Marciel ve Caner dışında tüm futbolcular katıldı.
İdman sonrası bir açıklama yapan Arıca, Ankaraspor maçının hem kendisi, hem de Samsunspor'un içinde bulunduğu durum nedeniyle çok önemli olduğunu söyledi.
Sahaya kazanmak için çıkacaklarını kaydeden Arıca, ''Buna motive olduk. Zaten, göreve başladığım süre zarfında takımı ancak psikolojik yönden motive edebilirim'' dedi.
Karayoluyla Ankara'ya hareket eden Samsunspor'un, Ankaraspor karşısında sahaya muhtemelen Ali Uyanık, Ali Akdeniz, Kenan, Petkov, Ayari, Musa, Adnan, Celil, Kaies, Rafael ve Serkan Aykut tertibiyle
çıkması bekleniyor.

ngonge

daha mantıklı bir kadro olmuş,3 değişiklik var;

musa-mustafa değişikliği zaten gerekiydi.
ayari-muhammet şeker den daha iyi göründü bana da.
ali akdeniz-elyasa bu da mantıklı bir değişiklik,daha çok hücum düşündüğümüzü gösteriyor.

oğuzhan55

Muhtemel kadro iyi görünüyor.Muzaffer'de şu anda iyi durumdaysa bu kadroya dahil edilse daha iyi oluruz diye düşünüyorum.Orta sahanın etkinliğini daha da artırır.

cem and naz55

bence puan alacağız erdoğanı sevmem ama işini çok iyi biliyor

yirmiuc

ngonge

benim de içimde iyi bir sonuç alacağımıza dair bir his var.
hatta bundan önceki maçlara  çıkarken içten içe takıma güvenemiyorduk.taraftara gelen bu güven havası takıma da yansımışsa kesin iyi şeyler yaparız.

yirmiuc

ngonge

Alıntı yapılan: "yirmiuc"Resmi siteden:
AlıntıSamsunspor'un tecrübeli file bekçisi Ali Uyanık, Ankaraspor maçında gol yemeyeceğini söyledi. Geçen hafta Vestel Manisaspor karşısında başarılı kurtarışlar yaparak takımının bir puan kazanmasında büyük pay sahibi olan Uyanık, "Ankaraspor maçında kale gole kapalı" dedi.
.

gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum şu laflara.önce bi topları tek hamlede tutmayı öğrense de,öyle konuşsa daha iyi değil mi  :D

bengülü

slm arkadaşlar tüm samsunspor taraftarlarımızın ve müslüman alemin beraat kandili kutlu olsun ben rüyamda ankarasporu 2-1 yeniyoruz inşaallah rüyamız doğru çıkar ve bizleri mubarek günde mutlu ederler inşaallah

Fecr_55

1-3 icime dogan skor...alicaz bu maci in$allah...
trt radyosu nasil yayin yapacak merak ediyorum, gecmi$ haftalardaki gibi olacaksa dinlememeye yeminim var...onlar bile havadan ucuyor be, birde Türkiye'nin kanali-radyosuymu$...belli oluyor :evil:

samsunlu_gencler

buraya yazıyorum bu macı alcaz.kotu gidişe son wercez

samsunlu_gencler

buraya yazıyorum bu macı alcaz.kotu gidişe son wercez

ngonge

2 li önermem tutarsa yeneceğimiz maçtır;

1-  yenmemiz için 2 gol atmamız lazım çünkü 1 tane yiyeceğiz.

2-  2 gol atmamız için ise kais le serkan ın bu gollerde gol veya asist ile katkıda bulunması lazım.

bodensee55

bence 0-1 alacaz maci ya da 0-0 beraber bitecek