6.Hafta | B.B.Ankaraspor 3-3 Samsunspor

Başlatan oğuzhan55, 15 Eylül 2005, 20:44:45

« önceki - sonraki »

oğuzhan55

Yeni teknik direktörümüz Erdoğan Arıca yönetiminde çıkacağımız bu maçtan takımımızın muhakkak galibiyetle ayrılmasını bekliyoruz.Arkadaşlar sizlerde Erdoğan Arıca'nın yeni devraldığı Samsunsporumuzun B.B.Ankaraspor maçı ile ilgili neler düşünüyorsunuz?Çünkü bu maç özlediğimiz Samsunspor'u tekrar görebileceğimiz ilk maç olabilir. Tek dileğimiz öyle olması.

curva55

B.ankara çok iyi bir takım ama bizimde yeni bir hava yakaladığımızı umuyorum.Bu maçı alırsak ertesi haftaki gs maçı için çok büyük bir moral olur.

oğuzhan55

B.B.Ankaraspor'un Brezilyalıları gerçekten çok iyi futbolcular.Süratliler ve teknik olarakta iyiler.Bence Erdoğan Arıca'nın bu futbolculara özel tedbir alması gerekiyor.

curva55

Bence onlarıdan sadece tita iyi bir futbolcu zaten wedersonun rusyaya gideceğini duydum.Bu maçta taraftarımız fazla olucaktır diye düşünüyorum ankaradaki kardeşlerimizde gelicek diye duydum.

oğuzhan55

B.B.Evimizde oynayacağımız, Samsunspor maçı için
hazırlıklarımız devam ediyor. Fenerbahçe maçında sakatlığı sebebiyle oynayamayan Wederson ile kırmızı kart cezasından dolayı oynayamayan Jaba Samsunspor karşısında Teknik Direktörümüz Samet Aybaba, izin verdiği takdirde formalarını giyebilecekler. Wederson'un maç eksiği teknik ekibi düşündürürken, forma giymek için büyük bir arzu içinde yanıp tutuşan Brezilyalı oyuncumuza bu maçta şans vermesi bekleniyor. Diğer yandan kırmızı kart cezası nedeniyle Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda forma giyemeyen ancak maç öncesi ve sonrası takımla birlikte kampta bulunan Jaba, Samsunspor maçıyla başlamak istediğimiz yükseliş grafiğinde goller atmak istediğini ve formasını bir daha sırtından çıkartmak istemediğini açıkladı.

B.B.Ankaraspor sitesinde yer alan takımdaki son durumu aynen yayınlandığı gibi indirdim.

yönetici

Alıntı
Ankaraspor maçından üç puanla ayrılmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını belirten Arıca, "Takımın performansı çok iyi. Şuanda olumsuz giden hiçbir şey yok. Yani puan kaybedecek bir görüntümüz yok.Ankara'dan puanla ayrılarak üst sıralara çıkacağız" dedi.

kral55

Burada kanal a adında bir tv kanalı var.Bölgesel bir kanal.Sanırsam Samsunda yok.Burada Ankara takımları hakkında geniş bilgi veriliyor.Futbolcularının ve teknik direktörlerinin yorumlarını dinledim.Mutlak galibiyetten başka birşey düşünmüyorlarmış.
Benim tahminim Ankaraspor:1 Samsunspor:3

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"bugün idmanda idim takıma bir ciddiyet gelmiş serkan bile 60 dakka pres yaptı taktik idmanda bu arada mustafa çicek i hoca kesti yerine musa oynuyor takımda bir ciddiyet ve istek var ama rakip ankara belediye olunca yorum yapamıyorum

Bunları duymak gerçekten çok iyi.Anlaşılan Erdoğan Arıca takıma ağırlığını koydu.Bu gelişmeler sahayada yansırsa B.B.Ankaraspor maçı pek zor olmaz.En azından başa baş oynayabiliriz.Bu maçta olmasa bile ilerki haftalarda daha iyi sonuçlar alan bir Samsunpor görme şansımız olabilir.

ngonge

t.direktör değişimi bir anda moralmen etki yapabilir.bu gazla daha iyi mücadele edebiliriz.ancak oyun açısından gelişim için beklemek lazım...

yirmiuc

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "yirmiuc"Canerden haber var mı?

Alıntı:www.samsunspor.org.tr'den
Geçtiğimiz sezon Sakaryaspor maçında sakatlanan Caner Altun, sol çapraz bağlarından ameliyat oldu. Dört buçuk aydır yeşil sahalardan uzak kaldığını belirten Caner, "Futbolu çok Özledim. Normal şartlar altında 4 hafta sonra takımdaki yerimi alacağım" dedi.

beşnumara

2-1 alırız kais gol atacak bekleyin de görün :roll:

maviay55

maçın bilet fiyatları belli mi acaba??ben ankarada oturuyorum..maça gideceğim..
bu arada erdoğan arıca ile samsunspor bu maçı kaybetmez diye düşünüyorum..tüm temennimiz kazanmak üzerine olsun..inşallah kazanacağız..

Shane_Falco

Pek fazla ümidim yok yenebilecegimizi düşünmüyorum ama yeni hoca degiştirdik istekli olabiliriz

curva55

Erdoğan Arıca takıma olumlu etki verebilir ama ben pek ümitli değilim.