TFF 1.LİG 32.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Denizlispor

Başlatan Kaya, 15 Nisan 2018, 15:20:17

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

Anlamsızca maç günü yaklaştıkça umutlanıyorum.Hatta Giresunspor maçını bile alacak umut yeşeriyor içimde.Ruhsuzlarin yüzünden yeterince utandık,bari sen bizi utandırma Allah'ım

Lusage

1. Golü yeri tribünde homurdanmalar başlar.
2. Golü yeriz taraftar sahaya iner.
3. Golü yeriz koltuklar kırılır.
4. Golü yeriz maç hükmen biter....

Bu ruhsuzlardan zerre ümidim yok.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GurbetciFanatik

Arkadaslar insallah kazaniriz ne diyim bunlar serefsiz olsada forma sehir düsmeyi hakketmiyor.
Ama yenersek bile bu ruhsuzlari tribüne cagirip karsilikli sarki söylemeyin.
Yine sövün anasini satayim.
Bunlar ne primi nede desteklenmeyi haketmiyor.
Tek SAMSUNSPOR sevdasi yüzünden bunlara tv basindan 90dk katlaniyorum.

Sadece Samsunspor

Antremanda bile cosku yokmus oyle diyorlar. Bunlar ruhlarini kaybetmis.

mehmet yılmaz

Bugüne kadar pek çok maç için Samsunspor tarihinin en önemli maçı gibi ifadeler kullanılmıştır. Ancak bu maç belki de gerçekten Samsunspor tarihinin en önemli maçı. Çünkü bu maçı kazanamamız halinde çok büyük ihtimalle küme düşeceğiz. Üstelik 2 B'ye. Oysa ki biz tarihimiz boyunca o kategoriye hiç düşmedik. Samsunspor'un oynayacağı en alt lig Birinci lig'dir diyorduk ve bugüne kadar hep öyle oldu. O yüzden çok önemli bir maç.

Saha içi haricinde, taraftarımız en önemli kozumuz olacaktır. Doğru hamleler ve sayıca kalabalık olunursa maça katkı sağlayacağımızı düşünüyorum. Her ne kadar olmaz olası yeni statta, o eski ortamı sağlamakta güçlük çekilecek olsa bile geçen sezonki Bandırma maçının kahramanı bizlerdik. Pazar günü aynı şeyi yapabilmemiz lazım. Bizim ruhsuzlara ruh, Denizli'ye korku olabilmemiz lazım.

Takım ümit vermiyor, doğru ama iç saha performansımız iyi seviyede. Kolay gol yemiyoruz. Atabilmemiz lazım. Besim Hoca ile devam edilmesini doğru bulmuyorum, sıkıntılar, otorite ve müdahale eksikiği sürüyor. Ama bazen çok iyi oynadığı da oldu bu takımın. Örneğin Elazığ maçı. Ümit ederim ki öyle bir güne denk gelelim.

55ertan

20 Nisan 2018, 19:09:54 #35 Son düzenlenme: 20 Nisan 2018, 20:15:24 55ertan
Denizli de Eskişehir gibi hücum oynayacakdır. Samsunspor nasıl olsa gol atamıyor. 20dk. sağdan soldan saldıralım işi erkenden bitirelim hesabı.

samsunum

Denizli cephesi ortamı germeye çalışıyor.Şimdi de valiye laf etmişler inş bir an önce golü buluruz yoksa bizim taraftar sahaya girer.

AlıntıTaner Atilla: "Samsunspor'un kayyum sürecinde etkin olarak görev yapan ve atamalar yapan Samsun Valisi Sn. Osman Kaymak'ın alınacak emniyet tedbirlerinde duygusallıktan uzak, tarafsız ve önceliği güvenliğe veren bir faaliyet içinde olacağından şüphe duymuyoruz."

Sadece Samsunspor

Benim bi arkadasim devlet kurumunda calisiyor. Valimiz bu hafta kurumlara 3 kere yazi yollamis pazar gunu tum calisanlari maca davet yazisi yollamis. Helal be valim senin gibisini omru hayatimda gormedim adamsin adam. Seni unutmayacak bu taraftar

eprianu

Bugün Çarşamba Müftülüğü bile mesaj attı maça gelin diye. Daha ne olsun :)

oguz_5528

Öyle ruhsuzlarki bu maçı alsak da diğer maçlara aşılacaklarını hiç sanmıyorum

samsun 55

Lusage

Alıntı yapılan: samsun 55 - 21 Nisan 2018, 15:43:28
Galibiyet primi 1 milyon tl
İhtiyacı yoktur bizim dingillerin. Yeniliriz...

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ugrass

Alıntı yapılan: samsun 55 - 21 Nisan 2018, 15:43:28
Galibiyet primi 1 milyon tl

Ben anlamıyorum madem böyle paralar verilebiliyordu ara dönemde cok sevdikleri Samsunspor a verselerdi de tahtayı actırıp 3 adam alsaydık. Herkes reklam peşinde..

isa55

Küme düşme geçen sene olduğu gibi averaja kalabilir. Şu an itibariyle Denizliyi saymazsak ikili-üçlü-dörtlü averajların hepsinde en geride olan takımız. Mutlaka kazanmalıyız.

cakir55

Rüyamda 1-2 yeniliyorduk. Bu sene bir kez olsun güldür be yüzümüzü Samsun'um.