Samsunspor ve Avrupa Kupaları

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Nisan 2008, 02:13:32

« önceki - sonraki »

jean

su maci dun gibi hatirliyorum mactan sonra cok buyuk cosku yasamistim fanatikligimin en buyuk zamaniydi babam fransadan izine gelmisti beni goturmustu maca o zamanlara ne zaman donecegiz cok merak ediyorum

veis

avrupa maçlarında gerçekden başarılı sonuçlar aldık ama günümüzde başarı süreklilige odaklı oldugu için samsunsporumuz unutuldu.en küçügünden samsunspor 2.lige düşdükden sonra dört büyükleri yenen sahadan silen bir tane anadolu kulübü göremedim ben.

mehmet yılmaz

Timofte'nin Tribündergide Samsunspor-Crystal Palace maçı için yazdıkları :(

Alıntı yapılan: timofte

1998-99 sezonunda İnter-Toto Kupasında
Samsunspor-Crystal Palace eşleşmişti.
İlk maçta deplasmanda (Shelhurts Park'ta) 2-0 yenmiştik.
Yaklaşık bin Türk seyirci Samsunspor'u desteklemişti.
As you would guess, the 400-500 travelling Samsunspor fans were the more jubilant at the final whistle because they know that Palace have a mountain to climb in the away leg - that mountain requires a clear three-goal victory on Turkish soil. On today's Palace showing that looks a very remote possibility.

Samsun'daki maça 100 taraftarları gelmişti.
Bildiğim kadar ingilizceyle muhabbet etmiştim. Adamlar umutluydu maç öncesi.. Helal olsun dedim ama taa oralardan gelmişler.
Samsunspor-Crystal palace yazılı t-shirtler yaptımışlar,
çoğu da satıcılardan Samsunspor atkısı aldı.
Samsun'da da 2-0 yendik. 8)

jean

04 Haziran 2008, 18:21:59 #18 Son düzenlenme: 05 Haziran 2008, 20:32:32 samsuni
3 yil once birinci ligdelerdi yine tek avrupa maclarida bize karsi zaten insalah cikarlar yine
bu olay fazla konu olmuyor hnedense turkiye futbolunda

yönetici

Meraklısına, müzemizdeki Balkan Kupası

veis

vaybe ne emegin eseriki degerini bilmiyoruz.samsunsporda oynayan oyuncuların izlemesinde ve görmesinde bence büyük fayda var.tarihi yeter bu kulübün.

eMMo

Hepinize teşekkürler..gerçekten insanı mutlu eden bilgiler bunlar sanki tekrardan o başarıları yaşıyormuş gibi hisstettim kendimi yazıları okurken..

selahattin55

Alıntı yapılan: samsuni - 02 Haziran 2008, 18:59:07

-------------------------------------------------------------------------------

samsuni bu haberleri bu gün beni kalp krizi geçirsin diyemi koydun siteye.eyyyyyyyyyyyyyyyygidi günler eyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.şimdi iki tane ......nin eline kaldık oynarsalar yeneriz oynamazlarsa maf oluruz diye korkar olduk.

ozkan17

Cok saol samsuni abicim..ayrıca bır sorum olacak..muhtemelen resmı sen cekmısındır bu muzeyı gezme zıyaret etme gıbı bı ımkanımız varmı bırde varsa eger nerede bu muzemız bı bılgılendırırsen ıyı olur abı

mehmet yılmaz

Resmi ben eklemedim ama bilgi vereyim. Bakan Kupası ve diğer kupalarımız Nuri Asan Tesislerindeki dinlenme odasında muhafaza ediliyor. Ayrı bir müze değil yani. Gezme şansınız olabilir mi bilmiyorum, kapıdaki güvenliğin ve tesislerdeki o günkü aktivitelerin durumuna bağlı. Ama rica edilir ve uygun bir dille anlatılırsa sanmam ki kabul etmesinler.

veis

ben inceleme fırsatını yakaldım ama epey bekledikden sonra ama inanın insanın tüyleri diken diken oluyor tarihin içinde kaybolmak kendinden geçmek gibi bişeydi.

ozkan17

o kupayı gıdıp gorup onla zaman gecırelımde yeterkı gerekırse saatlercede beklerız..ki bekledıgımız yer nurı asan tesıslerı 24 saat bıle beklenır orda..bız uzaktakıler ıcın bu duygular anlatılmaz bıle

Tribün_ali

Bilgileriniz için saolun samsuni abi okumak tüylerimi diken diken ettti demek o anları yaşasam daha ne olacam allah bilir ben fazla hatırlayamıyorum yaş itibariyle

MeL_55

Hey gidi zamanlar !! Simdi böyle haberleri görsek mutluluktan ucardim.. Insallah yine eskisi gibi olacagiz. Hele su genclerle !!

Kaya

ya bugün böyle bir olay yaşadığımızı düşünüyorum da o stad  yetmez bir o kadar daha gerekirdi ve ne de güzel olurdu allahım sen büyüksün yarabbim hakkımız olan süper lig te görürüz inşallah takımımızı ondan sonra ver elini avrupa