SAMSUNSPOR'umuz - Trabzon maçları

Başlatan fat55, 09 Aralık 2004, 21:56:29

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Trabzon ağlıyor: 1-0  

Adnan SUNGUR / (DHA)

Avni Aker Stadı'nda 182 gündür maç kazanamayan bordo mavili takım, bir darbe daha yedi. 90 dakika boyunca tek kale oynayan Trabzonspor, sayısız pozisyondan yararlanamazken, Samsunspor'u galibiyete taşıyan gol Celil'den geldi.

TRABZONSPOR, Samsunspor'a kendi sahasında yenilerek taraftarlarını bir kez daha hayal kırıklığına uğrattı: 0-1 3. dakikada Serkan'ın kullandığı faul atışında Fatih kafayla topu kale sahasına gönderdi. Boş pozisyonda Aurelio topa dokunamayınca takımını mutlak bir golden etti.

10. dakikada Fatih'in kullandığı faul atışında Aurelio bir anda kaleciyle karşı karşıya kaldı, çaprazdan vuruşu auta gitti.

34. dakikada Musa'nın uzaktan kaleye şandellediği topu Petkoviç son anda kornere tokatladı.

43. dakikada Fatih'in pasında kaleci Shorunmu ile karşı karşıya kalan Serkan Kılıç, zor olanı yapıp, topu dışarı attı. İlk yarı 0-0 sona erdi.

57. dakikada Gökdeniz'in sağdan kale sahasına gönderdiği topa önce Fatih, ardından Mehmet Yılmaz iyi vuramayınca Trabzonspor'u bir golden ettiler.

87. dakikada Müslim nefis hareketlerle ceza alanına girdi. Sert vuruşunu kaleci Petkoviç yatarak kornere gönderdi.

88. dakikada Celil soldan aldığı topla savunmayı ipe dizer gibi geçti. Altı pasın önünde plasesini yaptı ve Petkoviç'in yanından topu filelere gönderdi: 0-1
90+4'te Aurelio'nun uzaktan sert şutunu kaleci Shorunmu aynı güzellikte çeldi ve karşılaşma Samsunspor'un 1-0'lık galibiyetiyle sona erdi.

STAT: Avni Aker

HAKEMLER: Yılnur Önen (**), Cengiz Akyüz (***), Metin Kıtmır (***)

TRABZONSPOR: Petkoviç (***) - Erman Güraçar (***), Mehmet Kahraman (**) (Dk.74 Muzaffer *), Erdinç (***) - Gökdeniz (*), Ali Şen (**) (Dk.79 Lee Young *), Aurelio (**), Hasan (**), Serkan Kılıç (**) - Mehmet Yılmaz (*) (Dk.58 Bushi *), Fatih (**)

SAMSUNSPOR: Shorunmu (***) - Osman (***), Ercan (***), Zoran (**) - Vural (**), Adnan (**), İgnatov (*) (Dk.59 Mehmet Nas *), Musa (*) (Dk.79 Serkan Dökme **), Muhammet (*) (Dk.46 Celil ***), Müslim (**) - Sinan (**)

GOL: Dk.88 Celil (Samsun)

SARI KARTLAR: Erdinç, Gökdeniz (Trabzonspor), Musa, Adnan, Zoran, Osman, Vural, Shorunmu (Samsunspor)  

lucarelli

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 06 Nisan 2011, 10:47:33
Sanırım o maçta 50 metreye 150 metre burası her yer değil pankartı yazarız alemin gözünün içine sokarız... ;)

Bide ben tutuklanırım..Avukatlarım beni kurtaramaz çünkü onlarda tutuklanır  ;D ;D ;D ;D

Alıntı yapılan: lucarelli - 06 Nisan 2011, 17:53:35
Bu muhteşem bir fikir de menteşoğlu gibi bir başkan olmadığı sürece o pankartı biraz zor sokarız tribüne.

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 06 Nisan 2011, 19:31:05
Allahın izniyle yapılır ve sokulur kardfeşim sen raat ol ;)

Alıntı yapılan: samsuni - 23 Eylül 2011, 11:18:08
Bu küpürler de tarihteki yerini alabilir

Geçen senenin sonları aklıma geldi. Pankart yapıldı, alemin gözüne sokuldu.  Bu durumdan kendime bir kez daha çıkardığım ders: "konu Samsunsporsa, imkansız bile zaman almaz."

babasamsunlu

yalnız sanada iyi gider yapmışım taa geçen seneeden kardeşim :D

lucarelli

kalptenþimþek

ne dilediyseniz gerçekleşmiş,
dev pankart, menteşoğlu gibi başkan... valla bravo :)

Ajan

Yılını bilmiyorum ama buradan bir minübüs insan gitmiş sanırsam truva olayı olmuş trabzonluların arasında izlenmiş maç.Hodrimeydan diye bir pankart hazırlanmış hatta orada yırtılmış falan filan bu maçı hatırlayan abilerimiz varsa daha geniş kapsamlı bilgi verebilir mi ?

Desiqner

Alıntı yapılan: Ajan - 28 Mayıs 2012, 17:46:10
Yılını bilmiyorum ama buradan bir minübüs insan gitmiş sanırsam truva olayı olmuş trabzonluların arasında izlenmiş maç.Hodrimeydan diye bir pankart hazırlanmış hatta orada yırtılmış falan filan bu maçı hatırlayan abilerimiz varsa daha geniş kapsamlı bilgi verebilir mi ?

haha :)) varmı ayrıntı ya süpermiş :)

Ajan

Abi yalnız benim duyduğuma göre pankart bize aitmiş :( :( yaşını almış abilerimiz duydularsa böyle bir maçi anlatsalar da aydınlansak bizde

jean

Icerde 2-1 kazandigimiz ogunun tekrarlanan ve allumun kurtardigi penalti macini hic unutamam kirk yilda bir olacak is ts macina denk geldi yillarca bekledim videosunu yaklasik 7-8 ay once koydular