TFF 2. LİG 2019/2020 25. HAFTA | GMG Kırklarelispor 0 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan 55_OrHaN_55, 19 Şubat 2020, 23:58:50

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

55_OrHaN_55

Bariz gol tehlikeleri yaşıyoruz, çok kötü oynuyoruz. İnşallah gol yemeyiz.

_SoN_

Oyun disiplininden kopuyoruz, bu bize yakışmıyor, ciddiyeti acilen ele alıp maça konsantre olmalıyız.

Sadece Samsunspor

Gokhan alsan in golu cok iyi dk da geldi yoksa isler yolunda gitmeyebilirdi. Kirklareli dahada iyi oynar aslinda ama biraz tirsak oynuyorlar liderle mac yapiyoruz diye.

55_OrHaN_55

Ertuğrul Sağlam bir şekilde müdahale etmeli, takım S.O.S veriyor. Bu şekilde galibiyeti koruyamayız.

binikalamadım

Hocanın 2.yarıya değişiklikle başlayacağını düşünüyorum...Daha seyir zevki yüksek bir maç olur diye umuyordum.

diocid

55_OrHaN_55

Manisa maçında bile çok daha rahattım. Bu maçta böyle mahkum oynamamalıyız. Üstelik öne de geçmişken.

_SoN_

Gökhan alsan ne alaka arkadaş, ibrahim halil girdi yerine, değişiklik hiç mantıklı gelmedi bana.

55_OrHaN_55

55_OrHaN_55

evolution55

_SoN_

bitti ama bugün bizde bittik, allah belasını versin böyle yayının, kurtarın bizi artık şu lanet ligten, deli oldum deli, böyle yayınmı olur , yenilemekten maç izleyemedik.

55_OrHaN_55

Şükürler olsun. :) Manisa 7 tane attı ama 70 tane de atsa biz kazandıktan sonra önemi yok :)

Sadece Samsunspor

Kotu oynadik ama 3 puan 3 puandir. Orta saha yoktu 70den sonra 3 kanatla oynadik. Guido halil ve ahmethan. Sonra orta saha bosa dustu. Muhsini mumla aradik. Gokhan durabilirdi oyunda farkli bi degisiklik oldu. Bahattinden sonrada forvetsiz oynadik. Guido bitikti degismemesi ilginc geldi.
Bi ara veli erkam ercan yalcin 4 stoperle oynadik