30.Hafta: Samsunspor:1 Sakaryaspor:1

Başlatan kral55, 25 Nisan 2005, 19:26:09

« önceki - sonraki »

kral55

Zor bir maç olacak.Benim tahminim samsunspor:2 sakarya:2

Fecr_55

in$allah 3-0 alicaz maci Allah´in izniyle...

gyuksel55

zor bir maç ben tahmin yapmayı pek sevmem inşallah kazanırız

curva55

Bu maçı kesin alıcaz hatta fark bile olabilir.Sakaryanın durumu hala kritik ama bizde yeni bir hava yakaladık bence 3-0 alıcaz.

timofte

bence de maçı kazanırız.
şu anki görünüm bu. g.antep maçını 2-0 alırız demiştim 3-1 oldu..
bu maç için de skor tahminim 2-0 biz kazanırız şeklinde.

salihcakir

benim  skor tahminiim; samsunsporumuz: 4 sakaryaspor:1..
inşallah..

yirmiuc

beşnumara

ilk maçta shorunmunun basit hataları yüzünden 4-2 yenilmiştik inşaallah bu maçta o kabus yaşanmazsa 5 atarız çünkü serkan sakaryaspor kalecisi şenolu çok iyi biliyor serkan bu maçta enaz iki atar  ivanov kais gol atacak adamlar :roll:

gyuksel55

inşallah dediğin gibi olur ilk maçı yenildiğimizde burda sakaryalı arkadaşım benle baya dalga geçti.bir kez daha yenilirsek valla ne bilim elimden kaza çıkabilir...

cem and naz55

ben ilk macı hic unutmadım4 2 yenildiğimiz mactan sonra takım dagalmıştı şimdi biz onları dagatacaz şimdi rövanş zamanı

timofte

özlediğimiz görüntüler..
özellikle takımın alt sıralara yaklaşması ile samsunsporlular kenetlendi.
şehrin bazı yerlerinde samsunspor bayrakları dalgalanıyor..
bu konuda özellikle saathane civarındaki taraftarlarımızı takdir ediyoruz.

ngonge

takımı izlemeyi özlemiştik.benim en büyük korkum şimdi rehavete uğrayıp bu maçı ciddiye almamaları olacaktır.

ÇarŞamBaLı

arkadaslar mac trt 1 de ancak maca gelmemezlık yapmayalım gelebılecek arkadaslar gelsın zaten bılet fıyatları kale arkası:1ytl  maraton:3ytl  kapalı :5 ytl bız herkezı şirinler grubu bolumune davet edıyoruz maca gelenler şirinler grubundan gırerlerse cok sevınırım  tam tezauart hadı samsunsporlu kardeslerım

recai

tankut

:roll: Çocuklar ne oluyor bu kadar uçmayın ya (5-1,3-0) gibi bence 1-0 olsun bizim olsun. Önemli olan takımın iyi futbol oynaması futbol iyi olduktan sonra sonuç zaten kendiliğinden gelir. yeterki maçı kazanmak isteyen taraf biz olalım. Sezon başındaki kadrodan tam sekiz eksikle yinede son haftalarda iyi maçlar çıkardık. demekki hamurumuz baya iyiymiş bu takım 3-5 takviyeyle seneye ilk dörde oynar. benim tek endişem bahara girişimizden ve son maçıları kazanmamızdan ortaya çıkacak rehavet havası. o zaman bu maçı kaybedebiliriz. çünkü sakaryanın bizden daha fazla puana ihtiyacı var. birde uzun zamandan sonra canım takımımı doyasıya tv den izleyeceğim. inşallah kazanırız. samsundakiler stadı doldurun.........