2018-2019 Transfer Söylentileri

Başlatan Nuri Asan, 04 Mayıs 2018, 00:44:30

« önceki - sonraki »

_Jack Daniels_

Ajansspor'un haberine göre Darıca Gençlerbirliği'nden Bünyamin Karataş ile anlaşmışız. Avusturya'nın LASK Linz kulübünden yetişen Bünyamin ilk devrede 14 maça çıkmış ve orta sahada görev yapıyor. Gerçekte hiç izlemedim ama Football Manager'de güzel profili var. Haber doğruysa takıma katkı verebilecek bir oyuncu gibi duruyor.

Shane_Falco

30 Aralık 2018, 15:16:09 #376 Son düzenlenme: 30 Aralık 2018, 15:43:26 Shane_Falco
Alıntı yapılan: cembaba - 28 Aralık 2018, 16:56:09
Abdülkadir Özgen > Samsunspor

Bu gerçekleşirse süper ötesi olur. Tam ihtiyacımız olan transfer.

Balıkesirin transfer yasağı var bildiğim kadarıyla. Devre arasında Steve Belleck ile yollarını ayırdılar. Bu şartlarda Abdulkadir-i bırakma ihtimalleri zor görünüyor:/

eprianu

Yine  başladı malum takımın döküntülerini alma hikayeleri. Sene başında Beşir transferinde de yırtındık almayın diye, İnşallah aynı hataya düşmeyiz.
Ayrıca Samsunsporumuzun, malum takımın A2 takımı gibi gösterilme girişimleri de can sıkıyor artık. Sırf buna mahal vermemek için böyle bir girişim varsa şimdiden bitirilmesi temennisiyle...

AlıntıSamsunspor, Trabzonspor'dan Abdülkadir Parmak ve Batuhan Artarslan'ı istiyor. Trabzonspor 2 oyuncuyu da vermeyi düşünmüyor. Samsunspor'un, Zeki Yavru'yu istemesi halinde; Trabzonspor bu transfere sıcak bakacak...

https://twitter.com/emrevural061/status/1079311981440651265

Sadece Samsunspor

Hurriyetteki ismail er in haberine gore Goktan Toreyi istemisiz. Baskan takima abilik yapar demis. Ama ne kadar dogru bilemem

orucreis

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 01 Ocak 2019, 13:58:12
Hurriyetteki ismail er in haberine gore Goktan Toreyi istemisiz. Baskan takima abilik yapar demis. Ama ne kadar dogru bilemem

Bence asparagas haber. Bu kadar sallanmaz

_Jack Daniels_

Yılport Samsunspor, Boluspor'da forma giyen Ümit Kurt ile görüşüyor.Transferde son aşamaya gelindi.

Nokta atışı olur transfer gerçekleşirse. Duran toplarda attığı kafa golleriyle skora da katkı sağlayan bir oyuncu olması büyük avantaj.  :)

55.hakan

Geleceğe yönelik transferlerin yanında bizi bir üst lige taşımaya direk katkı sağlayacak oyuncu transferlerini bekliyorum.

twitter

ümit çok iyi olur da zor bence

jean

Bize bu kadar transfer gereklimi 4 dendi hala aliniyor kadroyu bu kadar sisirmek ne derece dogru acaba gorecegiz

Shane_Falco

04 Ocak 2019, 23:16:44 #384 Son düzenlenme: 05 Ocak 2019, 11:21:34 Shane_Falco
Alıntı yapılan: Shane_Falco - 30 Aralık 2018, 15:16:09
Balıkesirin transfer yasağı var bildiğim kadarıyla. Devre arasında Steve Belleck ile yollarını ayırdılar. Bu şartlarda Abdulkadir-i bırakma ihtimalleri zor görünüyor:/

Kendi kendime cevap vermiş olacağım ama Abdulkadir Balkes ile  sözleşmesini feshetmiş.

55.hakan

Okan Alkan' da iyi adam Balıkesir'de serbest filan kalırsa almak lazım.

https://www.transfermarkt.com.tr/okan-alkan/profil/spieler/110690

evolution55

Instagram sayfalarında denizlispordan cenk güvenç yazıyor

maço

Erhan Kartal sağ bekte tek değil mi ben mi bilmiyorum alternatifini .
Eğer erkam oynar diye düşünüyorsak stoper de çok daha yararlı .

eprianu

Salim Manav : Samsunspor'un görüştüğü ve aşama kaydettiği Denizlispor'dan ayrılan Cenk Güvenç'le Afjet Afyonspor sözleşme imzaladı.
Sedat Şahintürk'ün Balıkesirspor'da kalacağını düşünüyorum. Samsun'a gitmesi şu anda çok zor.

https://twitter.com/Salimmanav/status/1081992482597015552

55.hakan