2018-2019 Transfer Söylentileri

Başlatan Nuri Asan, 04 Mayıs 2018, 00:44:30

« önceki - sonraki »

eprianu

Birkaç gündür basında çıkan Muhammet Beşir haberinin aslı var mı? Sanki anlaşmışlar gibi bazı sitelerde sabah akşam haber olarak paylaşılıyor. Örneğin;

http://www.haber1965.com/samsunspor-eski-golcusunu-istiyor-27083.html

ata55

eprianu

Erzurum Büyükşehir Belediyespor'dan kaleci Ahmet Altın ile bir yıllık prensip anlaşmasına varılmıştır. Dün Erzurum kampına katılan kalecimiz Ahmet Altın, Trabzonspor hazırlık maçı kadrosuna dahil edilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

AhmetDenizci

Hayırlı olsun. İnşallah başarılı olur.

Sadece Samsunspor

Ufuk budak bolu ile anlasmis. Para kazandikmi acaba. Sozlemesi varmiydi

Sol Açık

Bu ligi ve kadromuzdaki oyuncuların bir kısmını tanımıyorum. Dolayısıyla yorumlamak kolay değil.

Ancak, kağıt üzerinde oldukça iyi ve kuvvetli bir kadro kurulmuş görünüyor. Transfermarkt piyasa değerlerine göre 2 grubun en pahalı takımı biziz (2.55 milyon €). Bizim gruptaki en pahalı 2.takım Sakarya (1.55 milyon €), diğer gruptaki ise Karagümrük (1.75 milyon €). Aynı zamanda kadromuzda 24 oyuncu görünürken olan rakam bu.

Üstüne üstlük, yaş ortalamamız 25 ve bizim grupta en genç 5.takımız ve bizden genç olan takımlar bildiğim kadarıyla iddiasızlar (Gaziantep, Manisa, Hacettepe ve Amed'den sonra).

Elbette transfermarkt kriter değildir, ancak bir fikir verir. Elbette transfer sürüyor ve bu değerler değişebilir. Ancak, bu verilerle bile planlı bir transfer çalışması yürütüldüğü görülüyor. Umarım bu planlamalar sahaya da yansır ve yükseliş için çok beklemeyiz.

bayfa55

30 Temmuz 2018, 10:44:27 #261 Son düzenlenme: 30 Temmuz 2018, 10:50:35 bayfa55
Trabzon maçında gördüğümüz bize bir sol açık ve 2. santrafor şart gözüküyor. Ön libero mevkiinde Hasan Kılıç tarzı ayağa top yapan bir oyuncu ihityacımız da var.

Karabudun

Mehmet Battal ve Turgut Doğan Şahin, Karagümrük'e imza attılar.

Desiqner

Muhammed Beşir'i hiç istemediğimi belirtmek istiyorum.Bilmiyorum belki faydalı olacaktır ama ileriye dönük bir transfer olmadığını düşünüyorum.Trabzonspor'da kaç senedir parlayamadı...
O alınacaksa bilmiyorum yönetimin elinde bir isim var mı ama gurbetçi gelişmeye açık bir forvette getirilse güzel olur.Çünkü bir forvetimiz sakatlandığı zaman veya kart cezalısı olduğu zaman hedefimizin sekteye uğramasını istemiyorum.Tabi bu konularda bizden daha açık fikirli olan kardeşlerimiz ne düşünür bilmiyorum...

jean

Mehmet batdal sakat diye almadilar diye yazilmis ne kadar dogru supheli yoksa karagumruk niye alsin iyiki bizim geupta degil karagumruk yatirim yaptilar buyuk

55.hakan

Alıntı yapılan: jean - 31 Temmuz 2018, 12:05:04
Mehmet batdal sakat diye almadilar diye yazilmis ne kadar dogru supheli yoksa karagumruk niye alsin iyiki bizim geupta degil karagumruk yatirim yaptilar buyuk
Süleyman Hurma başkanlığa gelmiş Karagümrük'te

maço

Beşir de Bahattin de götü dayayarak oynayabilen oyuncular değil. Duvar olamıyorlar.
Mehmet batdal  tarzı oyuncular, geriye yaslanan devamlı yerde yatan ayı gibi mücadele eden defanslar için şart.

Desiqner

31 Temmuz 2018, 13:46:50 #267 Son düzenlenme: 31 Temmuz 2018, 15:05:02 Desiqner
Alıntı yapılan: maço - 31 Temmuz 2018, 13:33:22
Beşir de Bahattin de götü dayayarak oynayabilen oyuncular değil. Duvar olamıyorlar.
Mehmet batdal  tarzı oyuncular, geriye yaslanan devamlı yerde yatan ayı gibi mücadele eden defanslar için şart.

Hatırlayalım geçmiş maçlarda en çok korktuğumuz oyuncular Mehmet Yıldız tarzı oyunculardı.Her takıma topu ayağında tutan pivot santrafor şart diye düşünüyorum.Zaten elimizdeki oyuncu profilindeki tek problem ileriye topu uzun süre tutacak servis yapacak tarzda oyuncumuz olmaması.Bahattin de Beşir de aynı özellikteler...

Desiqner

+ Ayrıca çok iyi bir isim alacağız deyip M.Beşir'i almak biraz taraftarda hayal kırıklığına sebebiyet verebilir.Kombine , forma satışında böyle faktörlerde çok etkili...

eprianu

31 Temmuz 2018, 16:56:52 #269 Son düzenlenme: 31 Temmuz 2018, 17:30:20 eprianu
Çok ilginç, geçen sezon bu ligde 33 maç oynayıp 9 gol atmış, iyi kötü tecrübe kazanmış Alperen'in gönderiyoruz ve yerine Muhammet Beşir'i alıyoruz. Hiçbir izahı yok gerçekten de. Şimdi birileri çıkıp da "Alperen kendi gitmek istedi" diyebilir. Malum gündemde Mehmet Batdal ve Akyüz gibi isimler vardı ve çocuk da kadroya giremeceğini düşündüğü için gitmek istedi.

Bir de artık şu malum takıma hazırlık maçıdır, gereksiz transferlerdir vs bir şekilde yapışıp bulaşmaktan da tiksinti geldi. Adamlar sosyal medyada gırgır yapıyor bizimle. Hem de 1 Milyar TL'nin üzerinde borçları varken, camia içi bi dünya krizle boğuşurken. Gerçekten yazık. Biz bunları hak etmiyoruz!

Edit : Kendi paranla rezil olmak, tam olarak da böyle bir şey!