2018-2019 Transfer Söylentileri

Başlatan Nuri Asan, 04 Mayıs 2018, 00:44:30

« önceki - sonraki »

kıbrıslı_mete

Adana demir, Karabük ten traore, çağlar akbaba, talha ve eski mersinli mitrovici almış. Bunlar parayı yine nereden buldu böyle, bir ara iflas etmiyorlar mıydı?

kıbrıslı_mete

Bahattin Köse benim de çok beğendiğim bir oyuncu. Ama ben hep Başakşehirdeki Atabey Çiçek'i çok istemişimdir. Ancak bu lige gelmez. Ancak geçen yıl Menemen'de oynayıp 24 gol atan Samed Ali Kaya da benim kupada izleyip neğendiğim biriydi. Keşke buradan duysalar bizi

yirmiuc

Alıntı yapılan: yilmazselcuk55 - 14 Temmuz 2018, 21:19:44
Parasını alamayıp sözleşmesini fesih edince profesyoneldi beyefendi. Parası yatırıldı profesyonellik gösterip antrenmanlara çıkacak isteksizlik filan kabul etmiyorum. Bu ligde oynamak istemiyorsa da parası belli getirsin bonservisini siktirsin gitsin.

Yuzde yuz katiliyorum.
Bonservis ucreti olarak da Samsunspor'dan aldigi butun paralar + 3 kurus talep edilsin kendisinden.

55_OrHaN_55

Yerel gazetede Bahattin Köse transferinin bittiği yazıyor. Müthiş bir transfer :) Mehmet Akyüz de olmamış bu arada.

evolution55

Alıntı yapılan: kıbrıslı_mete - 16 Temmuz 2018, 20:52:50
Adana demir, Karabük ten traore, çağlar akbaba, talha ve eski mersinli mitrovici almış. Bunlar parayı yine nereden buldu böyle, bir ara iflas etmiyorlar mıydı?

başkanları murat sancak oldu, ethem sancak'ın kardeşi sanırım. ethem sancak kim malumunuz... tamamen siyasi olaylar neticesinde başkan oldu, olur olmaz da 3 milyon tl vererek transfer tahtasını açtırdı diye haberler vardı

ngonge

Şu anda transferde oldukça iyiyiz. Forvet hususunda acele etmemek de yerinde, eminim kaliteli bir isim gelecektir. Bir tek Metincan Cici isimli oyuncu şu anda soru işareti kafamda.

Bu arada Çağrı sanırım gitmek istiyor. Gitmek isteyen oyuncuyu tutmamak lazım. Bonservisini vermek isteyecek kulüp zor bulunur ama belki bonservisle alınacak başka bir oyuncu için takas imkanı olabilir bu oyuncuda.

eprianu

Videodan oyuncu değerlendirmek ne kadar doğru bilmiyorum ama gündemde olan İlyas Kubilay Yavuz gerçekten çok teknik bir oyuncu. Alt ligde böyle futbolcular varken Chiubike gibi karaktersizlere milyonlar akıtmak tam bir beceriksizlikmiş onu da anlamış olduk.

https://youtu.be/z7fgGSxuX0g

Karabudun

Alıntı yapılan: eprianu - 17 Temmuz 2018, 12:00:38
Videodan oyuncu değerlendirmek ne kadar doğru bilmiyorum ama gündemde olan İlyas Kubilay Yavuz gerçekten çok teknik bir oyuncu. Alt ligde böyle futbolcular varken Chiubike gibi karaktersizlere milyonlar akıtmak tam bir beceriksizlikmiş onu da anlamış olduk.

https://youtu.be/z7fgGSxuX0g

Kubilay Yavuz, bu ligin üzerinde ve geleceği olan bir oyuncu. Eğer alabilirsek bu senenin en iyi transferi olur. Lakin üst liglerden de teklif aldığı yazılıp çiziliyor.

ender

Tribün dergide birisi Kubilay işi tamam hayırlı olsun diye yazmış ama belkide Akyüz gibi aceleci bir yazı olabilir . Kaynak bildirmemiş.

eprianu

Basın Sözcüsü Suat Çakır; İlyas Kubilay Yavuz ve Bahattin Köse ile anlaştığımızı açıkladı. İlyas Kubilay bu akşam, Bahattin Köse de önümüzdeki günlerde takıma katılacakmış. Çakır, transfer etmek istediğimiz ilk oyuncu Bahattin Köse'ydi. Bir aydır onunla ilgileniyorduk, basında Mehmet Batdal ve Mehmet Akyüz isimleri geçerken biz Bahattin'i almaya çalışıyorduk. dedi. Mükemmel bir çalışma disiplini, Adana basınına bile iki üç gündür düştü haber, helal olsun  ;) :)

Ahmeti

Kubilay transferine gerçekten çok sevindim
Bahattin transferi de çok iyi oldu ama 1 forvet daha şart

evolution55

Bu iki oyuncunun da sözleşmeleri devam ediyormuş bu durumda bonservis bedeli vererek mi alıyoruz yoksa kuluplerinden alacaklarına karşılık bonservislerini mi aldılar acaba?

tactician

18 Temmuz 2018, 18:02:55 #237 Son düzenlenme: 18 Temmuz 2018, 18:58:05 tactician
transfer döneminde oldukça iyi iş çıkardı yönetimimiz.
her bölgede alternatifli bir kadro oluştu.
kaleci-sol ayaklı bir stoper ve ikinci bir forvet (santrafor) ile transfer sonlandırılır.
bu kadar iddialı isimler ile nasıl bir kadro kurulacak; taner hoca bu anlamda nasıl bir yol izleyecek, ciddi bir merak konusu.
ben şahsen iç sahalarda 4-4-1-1 düzeninde çıkıp çizgi adamların kaleye gidecek isimler olabilmesi şekliyle 4-3-3'e evrilebilir bir kadro yapımız olduğunu düşünüyorum. deplasmanlarda rakibin orta alandaki etkinliğine göre 4-1-4-1 şeklinde ya da 4-2-3-1 şeklinde dizilimler tercih edilebilir.
gelecek forvet transferi nasıl bir isim olacak bilemiyorum tabi ama onun alternatif isim olarak kulübede bekleyeceğini düşünerek:

iç saha kadromuz
-------------furkan/transfer----------------
erhan k - ercan - transfer/terliksiz - canberk d.
erhan ş. - savaş - okan d. - ilyas kubilay
-----------------irfan b.------------------
---------------- bahattin---------------

ve geçişler ile

---savaş - irfan -  okan d.----
erhan ş.--- bahattin --- ilyas kubilay

şekline evrilebilir.

klasik 4-2-3-1 yerleşimimiz de önde şu şekilde gözükebilir -çok alternatifli bir kadro olması nedeniyle sapmalar olabilir elbette-

----------bilal(savaş) -- okan d.----------------
erhan ş.---------irfan başaran-metincan(ilyas k.)
----------------bahattin---------------------

idman gözlemlerime göre; sağ açıkta enes formayı çok zorlar; gerçek bir takım içerisinde onda da yükseliş var.
göbektede de bilal formayı zorluyor.
irfan hem sağ hem sol ayağını oldukça iyi kullanıyor.
metincan üzerindeki beklentilerin düşük olduğu bir isimdi ama o da yetenekli bir uşak olduğunu gösteriyor ama yine bizim halil ibrahim gibi konsantrasyon problemi var. kopuk kopuk.
ramazan çevik de beklentilerin çok fazla olmadığı bir isimdi. topa gidişi koşması vs çok topçu değil gibi duruyor ama toplu oyunda yumuşak bilekleri ile fark oluşturuyor.
Hakeza bir diğer alternatif Samet var. O da potansiyelli bir sağ çizgi oyuncusu

kadroyu kurmak son derece kompleks bir iş bu sene. bakalım doğru rotasyonlarla tüm takımın form seviyesinin yüksek tutulduğu bir takım olur ve çok zorlanmadan şampiyonluğa ulaşırız inşallah.

AhmetDenizci

18 Temmuz 2018, 22:02:04 #238 Son düzenlenme: 18 Temmuz 2018, 22:05:17 AhmetDenizci
Bu Sene Yapılan Transferler

1 - Ali Reşat Çağan (Sportif Direktör)
2 - Taner Taşkın (Teknik Direktör)
3 - Savaş Yılmaz (Orta saha, Adana Demirspor, 33 maç 3 Gol)
4 - Nuri Terliksiz (Stoper, Şanlıurfaspor, 14 Maç 1 Gol)
5 - Samet Asatekin (Sağ Açık, Ümraniyespor, 26 Maç 1 Gol)
6 - Canberk Dilaver (Sol Bek, Elazığspor-Giresunspor, 15 Maç)
7 - Erhan Kartal (Sağ Bek, Adana Demirspor, 33 Maç)
8 - İrfan Başaran (Orta saha, Boluspor, 30 maç, 3 gol)
9 - Ramazan Çevik (Orta saha, Sakaryaspor, 36 maç, 1 gol)
10 - Şahin Şafakoğlu (Defans, Amed Sportif, 35 maç, 3 gol)
11 - Bilal Gülden (Orta saha, Eyüpspor, 34 maç, 2 gol)
12 - Erhan Şentürk (Orta saha, Bandırmaspor, 33 maç, 19 gol)
13 - Okan Dernek (Orta saha, Amed Sportif, 29 maç)
14 - Metincan Cici (Orta saha, Kırklarelispor, 17 maç, 2 gol)
15 - Can Muhammed Vural (Forvet, Atakum Belediyespor)

İç Transfer

1 - Enes İslam İlkin (4 yıllık sözleşme)
2 - Alperen Pak (4 yıllık sözleşme)
3 - Burhan Arman (2 yıllık sözleşme)

eprianu

Yeni formamızla yeni kadromuzu bi dizeyim dedim.

Çağrı Ortakaya sanırım gidecek o yüzden yerleştirmedim.
Erhan Şentürk geçen sene gol kralı olmuş ama hoca onu sanırım kanatta oynatacak.
Yine Bahattin Köse Manisaspor'da kanatta görev almış. Ama ben hücuma koydum.
Bu şartlarda sanırım stoper, kaleci ve forvet alarak transferi bitiririz.
Sanırım Süper Lig de dahil olmak üzere son yılların en iyi kadrolarından birine sahibiz.