2018-2019 Transfer Söylentileri

Başlatan Nuri Asan, 04 Mayıs 2018, 00:44:30

« önceki - sonraki »

yilmazselcuk55

Amed SK Okan Dernek ve ADS'den sözleşmesinin fesh eden  Erhan Kartal ile anlaşıldığı haberleri var.

Erhan Şentürk konusunda gelişme var mı acaba ?

jean

Okan dernek dogru instagramdan veda mesaji yazmis samsunsporda oynayacagim diye inanin hicbir oyuncuyu tanimiyorum  ilk defa bu ligdeyiz insaallah guzel transferler oluyordur

minci

Hoca bu ligin adamiysa alınan oyuncular sağlam demektir. Bu durumda başkan çok önemli. Başkan da sağlam olduğuna göre transferlere olumlu bakılabilir.

ugrass

sağbek için adem alkaşi gelse ne güzel olur. kaptanlıkta yapar.

bayfa55

Alıntı yapılan: ugrass - 29 Haziran 2018, 11:23:02
sağbek için adem alkaşi gelse ne güzel olur. kaptanlıkta yapar.
Faruk 40 yaşında adamın ne işi var  Samsunsporda.

ngonge

Takımda kalanlar belli oldu mu acaba? İnşallah Samet ile sözleşme uzatırız.

Desiqner

Alıntı yapılan: ngonge - 29 Haziran 2018, 12:44:01
Takımda kalanlar belli oldu mu acaba? İnşallah Samet ile sözleşme uzatırız.

Samet'in kalmasını çok önemli görüyorum.İyi bir kadroda yeteneklerini daha iyi gösterecektir.
Kerim Avcı ve Mehmet Battal söylentileri var.Ben ikisinin de transferini çok olası görmüyorum.Fiyat olarak yukarılara çıkabilsekte 2.lig'e oyuncu getirmek çok zor.
Ama oldu diyelim Kerim Avcı harika olur...

5trawberry

Oktay Delibalta,Kemal Tokak ve Turgut Doğan isabet transfeler olur.

55.hakan

29 Haziran 2018, 17:20:47 #143 Son düzenlenme: 29 Haziran 2018, 17:24:03 55.hakan
Alıntı yapılan: Desiqner - 29 Haziran 2018, 14:10:24
Samet'in kalmasını çok önemli görüyorum.İyi bir kadroda yeteneklerini daha iyi gösterecektir.
Kerim Avcı ve Mehmet Battal söylentileri var.Ben ikisinin de transferini çok olası görmüyorum.Fiyat olarak yukarılara çıkabilsekte 2.lig'e oyuncu getirmek çok zor.
Para her kapıyı açar yıldızlar para için Çin'e gidiyor  :) Gerçi Battal'a Süper Lig'de daha fazlasını verirler ama Kerim Avcı gelebilir.

Karabudun

Alıntı yapılan: Desiqner - 29 Haziran 2018, 14:10:24

Benim için Samet'in takımda kalması, transfere ilişkin en iyi haberdir. Bu ligin çok çok üzerinde bir oyuncu ve fazlasıyla faydalı olur. Olur da gitmeyi tercih ederse de can-ı sağ olsun.

Nuri Asan

Şimdi arkadaşlar yabancı olduğumuz bir lig. Bu ligi daha öncede takip ettim, 3. Lig maçlarına defalarca gittim.

Yapılan transferler tam yerinde transferler çünkü oyuncular ligi çok iyi biliyor. Bakın öyle şeyler göreceğiz ki hele hele ilk golü yediğimizde kimse yerden kalkmayacak. 10 kişi ile kaleye dizilen adamlar olacak. Neredeyse utanmasalar 3 kornere 1 penaltı verilecek kadar saçma gözlerden uzak bir lig.

Şimdi bu lige Amrabat'ı getirirsen hiç bir şey yapamazsın, çünkü bu ligin tekniği yok. Ama Canberk ile şampiyon olursun. Kaliteli futbolcudan çok bize ligi bilen oyuncular gerekiyor ve transferler nokta atışlık. Aynı zamanda önümüz sezonun da hazırlıkları yapılıyor.

eprianu

Kulübümüz, Adana Demirspor futbolcusu Erhan Kartal ile anlaşarak 3 yıllık sözleşme imzalamıştır.

Önümüzdeki günlerde basın önünde imza töreni yapılacaktır. Erhan Kartal'a hoş geldin der, camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

Link : https://www.facebook.com/resmisamsunspor/posts/2184236298259739

eprianu

01 Nisan 2017, 11:57:39 #147 Son düzenlenme: 01 Nisan 2017, 12:03:39 eprianu
Bu Sene Yapılan Transferler

1 - Taner Taşkın (Teknik Direktör)
2 - Savaş Yılmaz (Orta saha, Adana Demirspor, 33 maç 3 Gol)
3 - Nuri Terliksiz (Stoper, Şanlıurfaspor, 14 Maç 1 Gol)
4 - Samet Asatekin (Sağ Açık, Ümraniyespor, 26 Maç 1 Gol)
5 - Canberk Dilaver (Sol Bek, Elazığspor-Giresunspor, 15 Maç)
6 - Erhan Kartal (Sağ Bek, Adana Demirspor, 33 Maç)

Sözleşmesi Devam Eden Futbolcular (Şimdilik)

1 - Alperen Pak
2 - Berat Boz
3 - Çağrı Ortakaya
4 - Enes İslam İlkin
5 - Enes Keleş
6 - Ercan Yazıcı
7 - Erkam Reşmen
8 - Furkan Köse
9 - Furkan Yıldırım
10 - Kemal İşlemek
11 - Samed Hakan Kılıç
12 - Oğuz Gürbulak

Shane_Falco

Sağ bek için Erkam ve Erhan Kartal iki tane bu lig üstünde adam olmuş oldu. Acaba Erkam'ı stoper olarak mı düşünüyorlar ?

_Jack Daniels_

Sakaryaspor'dan Ramazan Çevik ve Boluspor'dan İrfan Başaran imzaladı haberleri var.