Günün sözü

Başlatan kaptan 55, 12 Kasım 2009, 18:31:21

« önceki - sonraki »

Atakumlu

Doğan Görünümlü Şahin Devri Bitti., Artık İnsan Görünümlü Çakalların Devrindeyiz !!!

masbene

"en büyük korkum kuru iftira ve yalan" diyenden uzak duracaksın

SametYılmaz55

"Eğer bir takım küme düşerse futbolcular gider, adamlar kalır" demiş Pavel Nedved :ok

SAMSUNLU ORUMA 55

İnsan ne kadar güzel giyinirse giyinsin, son elbisesi 'KEFEN'dir.
Ne kadar ev değiştirirse değiştirsin, son gidip kalacağı ev 'KABİR'dir..

burakbas

ekinler baş vermeden , kör buzağı topallamazmış.

hakan55

kızlar fotoğraf çekinirken göğüs dekoltesi vermek için eğildiği kadar namaza eğilse Cennete gireceksiniz diyen erkeğe kız :öyle yapmasak bizimle ilgilenmiceksiniz ama...erkek: biz zaten öyle yapan kızlarla sadece EĞLENİRİZ ama namaz için eğilen kızla da evleniriz...

Burak

Alıntı yapılan: hakan55 - 12 Kasım 2011, 20:02:38
kızlar fotoğraf çekinirken göğüs dekoltesi vermek için eğildiği kadar namaza eğilse Cennete gireceksiniz diyen erkeğe kız :öyle yapmasak bizimle ilgilenmiceksiniz ama...erkek: biz zaten öyle yapan kızlarla sadece EĞLENİRİZ ama namaz için eğilen kızla da evleniriz...

bu özlü sözü kim söylemiş ?

ahmetsefa55

maviay55

Ömrümü yedin bitirdin Kastamonu  :rulet:

SAMSUNLU ORUMA 55

Gönül; bir gün olur, seni gönlünü alana ulaştırır. Can; bir gün olur, seni sevgiliye ulaştırır.. Sen de derdin eteğini elden bırakma.. Çünkü; o dert bir gün olur, seni dermana ulaştırır..

ElbistanLı4655

Öğretmen: Which Team do you Sport ?
Öğrenci: SAMSUNSPOR
Öğretmen: Uzun cevap ver evladım !
Öğrenci: Lay lay lay lay lay lay layy SAMSUNSPOR :)

YaşarDoğu

Gerçeğin hayalden en bariz farkı
Uzağa atarsın, yakına düşer
Öyle günler, öyle simalar var ki
Unutmak istersin, aklına düşer...!
(A.Karakoç)

usare

Giden gider! Kalan sağlar bizimdir...

alperen

Biz Samsunspor'u güneşli günlerde bulmadıkki karanlık çökünce terkedelim..11 oyuncuya değil formanın üzerindeki armaya aşığız...

mehmet yılmaz

Bazıları Samsunspor, Samsun'un takımı olduğu için onu destekliyor. Oysa ben, Samsunspor burada olduğu için Samsun'u seviyorum. Bu şehirden Samsunspor'u çıkarıp alırsanız, geriye benim için çok az şey kalır...