2023-24 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 25 Nisan 2023, 23:17:19

« önceki - sonraki »

evolution55

açıklanan limitlere göre sapma ile birlikte 10 milyon euroya yakın harcama limitimiz var

jean

Sadece Samsunspor

Schindler 1 haftadir yaziliyor geldi gelecek diye heralde hala bitiremedik cunku adanademir basaksehir ve ts de araya girmis almak icin.

Raqua55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 28 Haziran 2023, 13:28:25Schindler 1 haftadir yaziliyor geldi gelecek diye heralde hala bitiremedik cunku adanademir basaksehir ve ts de araya girmis almak icin.

Bu ads yıllardır böyle her boka atlıyor.

Raqua55

Marius isimli bir forvet ile anlaşılmış. Nedense gereksiz bir şekilde ya tutarsa modunu açtık.Piyasada bu lig için bilindik isim kaynıyorken bu transferler çok hayırlı olmayabilir. Umarım kalite konusunda bilindik isimlere yöneliriz. 11 yıl sonra rüya gibi bir sezondan sonra korkulu rüya görmeyelim

emre

Marius için çok iyi yorumlar yapanlar var. Bakalım göreceğiz neler olacağını.

5trawberry

Başkan diyordu ki Süper Lige çıkarsak öyle oyuncular alacağım ki yer yerinden oynayacak.

Hatta hazır bile diyordu. Süper lige çıkma sözü verdik demişliğini bile hatırlıyorum.

Luis Gustavo ya da Elneny'i istiyorum başkan:)

Pelkas ve Diabate'yi de :)

Sol Açık

Oyuncuyu hiç tanımıyorum ama biraz menajer işi gibi duruyor. Geçen hafta da Trabzonspor ile anlaştığı yazılmış. Bizle olmazsa başka Türk takımları ile adı geçer kesin...

Sadece Samsunspor

Alexander Merkel suan bosta. Merkez orta saha. Hemde kazakistan uyruklu Türk statusunde. Bence alinabilir bu ligide biliyor

Stoper

Önümüzdeki 10 gün içinde, 4-5 isimin imza atması bekleniyor. Şuana kadar 1 yerli, 2 yabancı olmak üzere, 3 transfer yapıldı.
Ligin başlamasına yaklaşık 5 hafta var.

Yerli olarak Taylan Antalya'lı ve Emre Kılınç'ın ismi geçiyor.
Potansiyeli olan gurbetçi futbolcular da alabiliriz.

mehmet yılmaz

https://www.youtube.com/watch?v=AFK_i42Wqwg

Bugün oynanan Ç.Rizespor maçını, transferleri ve transfer söylentilerini konuştum. 

Sadece Samsunspor

Sol bek geldi. Stoper geldi. Simdide sag bek gine li geldi. Defans tamam.

Stoper

Nanu ve Zeki Sağ bek bölgesi için yeterli ancak aynı şeyi sol bek için söyleyemem.

Mücahit ve Soner iyi yedek değil maalesef. Bola'yı zorlayacak, ona alternatif olacak transferi gerekli görüyorum.

Sadece Samsunspor

Baskan defans transferlerini bitirdiklerini. 1 on libero ve 2 tane ofansif ortasaha bir de olursa kisa boylu sprinter forvet alacagiz dedi

Stoper

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, TRT Spor'da bağlandığı Futbol Anadolu programında Tonny Vilhena, Pukki, Borini ve Moussa Sissoko transferlerinin neden olmadığını açıkladı.

* Vilhena'yı kiralık getirmek istedik. Yunan ekibi Panathinaikos devreye girdi. Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istediğini söyleyerek, kabul etmedi.

* Pukki, Türkiye'de maaşların ödenmediğini ve "futbolcuya değer verilmiyor" diye saçma bir bahane öne sürdü. Amerika MLS Ligi'ne transfer oldu.

* Borini ile ilgilendik, Trabzonspor'da devreye girdi, bizden yüksek fiyat da verdi ancak oyuncu İtalya ekibi Sampdoria'yı tercih etti.

* Eski Fransa Millî takım oyuncusu Moussa Sissoko ile 3 kez görüştük, 1.5 milyon Euro verdim, kabul etmedi.

https://www.google.com/amp/s/www.hedefhalk.com/amp/haber/son-dakika-samsunspor-baskani-yuksel-yildirim-dan-transfer-aciklamasi/1727211/